Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    A u mnie odwrotnie Onka - dopiero teraz, po tej setce mnie wciągnęło i to bardzo :)
    Poziomy robi się szybciej, widać postęp na pasku, jest większa motywacja, mam większą przyjemność z urządzania farmy, jest dużo nowych bonusów, trzeba je kontrolować i umiejętnie odpalać wtedy kiedy są użyteczne ... w grze również nie jest nudno.
    Niech sobie będą te eventy monotonne, ale widać, że się starają, coś kombinują ... nie oszczędzają na nagrodach. Obecnie oferują najlepszy item w historii farmy, więc idziemy do przodu ... pewnie, że za floreny, ale jest opcja jego zdobycia.
    Zniechęcają opóźnianiem eventów ulubionych przez graczy - GT, pociąg, 5 xPD z drzew ... i to jest duży błąd, ale ogólnie nie jest źle chyba.
    A na forum ? :) Aga stawia drinki za stodołą, chlapnie się kilka i będzie wesoło xD
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2015
    babula40, onkapinka oraz Mojabonanza lubią to.
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Błąd Tygrysie ,ja drinki wypijam ,Onka stawia :p:p
     
  3. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! kurczę i znowu się spóźniłam :cry:dlaczego ja zawsze wpadam po imprezie, gdy zostają już tylko szklanki do sprzątnięcia?>:(
    Marku,o którym itemie mówisz?
     
    agula38 i Mojabonanza lubią to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    ladnie sie raczyliscie i beze mnie :(

    u mnie słonko swieci jest ladnie :D
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :) Oqpa
    Kropka
    Armata miłości, albo Fontanna miłości - są teraz do nabycia wraz z rzędem na pnącze, albo solo.
    Bonusy dają te same, ale graficznie armata do mnie bardziej trafia :)

    [​IMG] [​IMG]

    500 PD/TPD co 12h
     
    -mala159- lubi to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Marku masz racje fontanna jest extra i ja sobie oba itemki zakupilam,bez pnacza :):)
     
    agula38 i -MarekW- lubią to.
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Okupa niedzielnie :D
    itemki są fajne ,ale pnącze też z nimi ,bo bardzo przydatne xD
     
    -mala159- i -MarekW- lubią to.
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo słuszna decyzja - to są bardzo wydajne itemy (41,66 PD TPD/h), a animacja armatki też robi wrażenie xD
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Ja niestety ani pnącza, ani itemków sobie nie kupię :p
    Przeżyję :)

    U mnie też słonko piękne, aż humor lepszy :)

    Event zbliża się ku końcowi. Została ostatnia strzelanka. Czekam aż się strzały wyprodukują i do dzieła :)
    Za wypadajki bardzo dziękuję :)

    Pochwalę się: Chłopak córki zrobił mi ten program do sygnaturek. Jest rewelacyjny i nawet mój stary lapek sobie świetnie z nim radzi.
    Działa tak, że wklejam link zdjęcia, program pobiera mi gotowe zdjęcie, a jak chcę je wkleić na stronkę, to klikam na zdjęcie, a on wkleja to co potrzeba na stronce - link lu gotowe zdjęcie :)
    Prosty w obsłudze i nie zacina się na lapku, a to dla mnie najważniejsze :)
     
    -mala159-, -MarekW- oraz onkapinka lubią to.
  10. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Dzien dobry:))
    Jak to dobrze moc sie wyspac...pociagnelam dzis do 10-tej(porannne wstawanie o 5.15-scie odespalam)
    Humorek mi sie poprawil bo sloneczko pieknie swieci...event skonczylam, wylecialo mi 136 trzonow-strzaly dorobilam i wystrzelalam, wiec gra i buczy.
    Kupilam sobie armatke serduszkowa, stoi na wyspie i robi TPD(dzieki Marku za zwrocenie uwagi na to cudo)
    Teraz czekam az dojrzeje to i owo na farmie(za 40 minut)i spadam na spacerek i saune bo szkoda samej przy takiej pogodzie w domu siedziec.
     
    -MarekW- lubi to.
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Zetka xD ... a jest szansa załapać się na ostatki ? xD

    Bardzo proszę :) Mamy oczywiście jakieś Kasztanowe sarny, Kasztanowe jeże, Urodzinowe stoły, Balony MŚ, czy jakieś Fraglesy ... ale te itemy albo są przypisane do pnącza, albo są bardzo trudne do zdobycia, albo dotyczą tylko jednej części farmy. A tu mamy uniwersalny item, który bardzo solidnie wspiera zarówno Bahamę jak i Farmę. Oby ta promocja skończyła się jak najprędzej, bo bardzo mnie kuszą dalsze zakupy, a trzeba zachować minimum rozsądku przecież.

    Mnie też nosi i chętnie na basen bym się wybrał, ale sam się nie ruszę, a basenowe towarzystwo wybrało się na narty i nie ma kto zmobilizować krótkim telefonicznym hasłem, więc chyba odpuszczę i potrenuję sprawność palców na klawiaturze xD
     
    aweva55 i onkapinka lubią to.
  12. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Marku, ja sama sie wybieram, bo wszycy gdzies wybyli lub zapili(karnawal w Zaglebiu Ruhry trwa...)
    Zostaw klawiature i idz wymoczyc nabial xDxDxD
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Właśnie mi uświadomiłaś, że jeszcze jakoś nie zapiłem przy tych ostatkach ... i to trzeba koniecznie naprawić xDxD
     
    onkapinka i aweva55 lubią to.
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Marku, śledzie nabierają mocy, faworków zaraz dosmażę, bo je malizną było czuć :)
    A że do faworków mi wódka potrzebna, to i flaszkę się otworzy. Tylko wytrzymaj do wieczora, bo międzyczasie obiad trzeba zrobić i zjeść :)
     
    onkapinka lubi to.
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Czyli wieczorem impreza ostatkowa się szykuje :pjestem ZA xD
     
    onkapinka lubi to.
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Będzie ciężko wytrzymać, ale jakoś damy radę xDxD
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    event skończyłam ,dziękuję wszystkim za strzały i powodzenia tym ,co jeszcze nie ukończyli :)
    Ewa ,próbuj jeszcze posiać troszkę ,przecież event trwa jeszcze sporo godzin i jak na drugi raz nie powiesz ,że nie siejesz ,bo nie masz cmj to dostaniesz w tę część ciała ,gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę 8)
     
    -mala159- i -MarekW- lubią to.
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus wielkie dzieki :*:*:*,bede próbować do konca siac,wlasnie dla tych cjm ;)

    a ja zrobilam smalczyk ;):) ale nie wiem czy do wieczora ostygnie

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2015
    Mojabonanza lubi to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    do zamrażarki go ,musi zastygnąć :D
     
    -mala159- lubi to.
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    I będą lody smalcowe xDxDxD
     
    agula38 lubi to.