Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa wieczorowa pora :):)

    a ja nie robie eventu,w sumie nie ma nic ciekawego do zdobycia :p
     
  2. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ja też nie robię :) Okupa :)
    Jak nie mamy co robić, to ćwiczymy tekst, choreografię ... i jedziemy ... ;)

     
    -mala159- lubi to.
  3. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    okupa! a ja evencik zrobiłam:) tak ,dla zasady ;) co tu takie pustki?
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Też zrobiłam event , bo robię wszystkie nawet te bezsensowne :D.
    Pusto bo ludzie nie mogą się przebić przez zaspy xD. Bielsko zasypane i piękne :inlove:
     
    -MarekW- i Zła_Kobieta lubią to.
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Też evencik zrobiłam ,już wczoraj przeszedł do historii :)
     
    -MarekW- i Zła_Kobieta lubią to.
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Następna, co mnie śniegiem w górach denerwuje :cry:
    Dziecię mi z ferii wyrosło, a ja tak kocham te okolice, że chyba w niedzielę na kawę do Ciebie przyjadę xD

    Z eventu zrobiłam pierwsze cztery zadania. Piątego nie robię, bo sknera jestem, super paszy mi szkoda :p
     
    aweva55 lubi to.
  7. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    OKUPA!

    czy mi się wydaje, czy miały być kolorowe kameleony?
     
  8. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! Sayka,nie mam pojęcia :)
    a teraz uwaga! chwalę się :D wystawiłam wczoraj ts-y i pierwsza odkryta zagroda to różowy staw z rybami :) to pierwsza moja różowość z tsów :)
     
    -MarekW-, -mala159- oraz Zła_Kobieta lubią to.
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)
    Sayka, co Ty chcesz? Przecież one są już kolorowe ;):pxDxD

    Kropeczko, gratulacje :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  10. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    Kropka, super :) ja z drzewek dostałam niesplika i dwa poziomkowce, jestem przeszczęśliwa, chociaż owoce obu do misji już dawno zakupiłam za straszne SG, teraz mi tarniny brakuje...
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2015
  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA

    Zetka według prognoz pogodowych od poniedziałku napada jeszcze więcej śniegu i mrozik też lekki ma być , to się wstrzymaj i w następną niedzielę zapraszam na kawę (całkiem serio) :). Zorganizujemy jakąś wycieczkę w te piękne okolice Bielska :)
    Jak tam klony wychodzą ? Ja walczę na wyspie z pandami xD. Jedną karatekę mam i poszukuję drugiej ;)
     
    -mala159- lubi to.
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    gratuluję ,rzadko zdarza się różowośc w ts :)
    oczywiście mutuje i nic z tego nie wychodzi konkretnego
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Aweva, bo przyjadę :) Bardzo lubię te okolice :)
    Klony jakoś kiepsko, nawet nie chce mi się porządnie przy nich przysiąść, jak widzę efekty :p
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    To się zbieraj i przyjedź :). Mówię poważnie , bo czasami jestem poważnym człowiekiem :)
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa ;)

    u mnie klony slabo :(:(,same na razie straty,chyba cosik mi nie wychodzi :cry:

    u mnie tez jest troszke sniegu ale .......................nie za duzo i dobrze,bo ja nie lubie sniegu :p
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja nie lubię śniegu w mieście, ale uważam, że tak od od Goczałkowic na południe powinien być od października do maja :)

    Idę się upić :p8)xD
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    u mnie sypie snieg :(:(:(,ulice nie odsniezone,brak plugow :cry::cry:

    BB same cofki :cry: lub 1 wyzej,szkoda slow,a event ...................poszlam na skroty tak jak ZKa zrobilam 4 zadania :p,przydala sie SP ;) i kupony

    zycze wszystkim spokojego tygodnia,u mnie nie bedzie wesolo przy takiej pogodzie :cry:8)
     
  18. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    dostałam żaby i bociany... i tak, jak z drzewkami - za późno, ale ważne że są :D jak ja lubię nowe zwierzaczki i drzewa :D zawsze to jakieś urozmaicenie w sianiu i zbieraniu ;)
    miłego tygodnia wszystkim :D
     
    patrycja9922 i -mala159- lubią to.
  19. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! u nas już wcale śniegu nie ma:) w zeszłym tygodniu byliśmy w pewnym mieście, którego nazwę lepiej przemilczę i mieliśmy okazję ujrzeć cud techniki w walce ze śliskimi chodnikami. jechał sobie facet busikiem z otwartymi tylnymi drzwiami a dwóch ludków siedzących na pace sypało piaseczek na oblodzone chodniki, i to żeby jeszcze jakieś łopatki mieli,gdzie tam! ręcznie zasuwali xD
    a małej się pług marzy :)
     
    aweva55 lubi to.
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kup małej starego malucha, z przodu zamocuj dwie łopaty do odśnieżania i pług gotowy. Przy dobrym układzie za koło 50-600 zł. ;)xD