Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Marku i jak tu Cię nie lubić 8) no nie ma opcji :inlove:
    agula38 jutro 16:58 się melduję :D

    Kurczę chciałam tak ładnie zaakcentować odpowiedzi ale niestety nie wyszło mi tak jak chciałam :( Muszę się jeszcze dużo nauczyć :(
     
    agula38 lubi to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    oqupa :):)

    niestety mnie nie bedzie bo pracuje 12:30-20:30,nawet eventu nie zaczne bo wychodze 11:05,echhh,a myslalam ze rano sobie evencik podgonie a tu ......................jakas awaria,pech :cry::cry:
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Ja od razu poproszę o usprawiedliwienie, ponieważ będę w pracy :music:. Wychodzę o 8 rano i wrócę... sama nie wiem, o której. :p
    Evencik zacznę dopiero wieczorem, nie pokibicuję... a dzisiaj miałam wolne:p
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Kinga ,na to liczę i na pozostałe osoby też xD
    kibicować trzeba i to koniecznie :inlove:
    dziewczyny ,tak nie można ,urlop na żądanie proszę wziąć ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2015
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wzięłabym, ale ja mam urlop niepłatny. Jak pracuję - zarabiam, nie pracuję - nie zarabiam :p
    Taka praca :oops:
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Rozumiem ,ważne że jest ta praca i ją lubisz :)ale myślami chociaż musisz z nami być :ptak samo Ewa ,kolejny pracuś
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Pewnie, że myślami będę z Wami :)
    Na szczęście osoba, dla której jutro po południu pracuję też gra w farmę, więc nie jest źle :)
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    To może w przerwie w pracy ,wejdziesz na forum i niech szefowa też dołączy :pxD
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zobaczymy, jak to wyjdzie. Ile będzie roboty, czy będzie mi się opłacało przerwę robić :)
    Najchętniej pracuję bez przerw na jedzenie i inne takie, Później rodzina i właśnie ta dziewczyna się na mnie wściekają. :p:oops:
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W każdym razie ,wiesz gdzie nas szukac xD
    mykam spac ,dobranoc :)
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Agnoj xD
    I znajdę :)
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :)

    Agus ja teraz to wogole mam przechlapane,przestane zagladac i robic eventy,echhh,szkoda gadac,mowilam ze wyjda mi bokiem te zmiany,od 21.01 - do konca lutego pracuje popoludniu,przeciez to masakra :cry::cry::cry:,do tego popsulo mi sie autko i jezdze komunikacja miejska,czekanie 15 min na przystanku i dalej juz nic nie powiem,jestem poprostu wsciekla,zagladac pewnie bede w weekendy,a eventy .....................trudno i tak czesc robilam albo to co mnie interesowalo,tylko ostatnio BP nawet fajne inagrody dawalo8)
     
  13. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! kibicować mogę , ale oglądać też muszę? ;)
    mała,współczuję braku auta,tłuc się autobusem to żadna przyjemność,szczególnie w nocy i to codziennie.
    mój samochód właśnie wczoraj też był u doktora :)zabrakło ładowania i 45km od domu odmówił posłuszeństwa.na szczęście mam dobrych znajomych,podrzucili mi drugi akumulator i zdołałam wrócić na kołach,bez świateł,wycieraczek,bez ogrzewania,bocznymi drogami ale się udało :pposzła jakaś pierdółka ,której nazwy nawet nie pamiętam xD


    mam znowu 2 wolne miejsca w sąsiadach więc jak ktoś chętny to zapraszam:)
     
    -MarekW- lubi to.
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    zaraz mecz ,wiec kibicować czas zacząć xD
     
  15. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Witaj Kinga :)chuchnij na szczęście ,trzymaj kciuki ,a najlepiej w ogóle nie oddychać ;)xD
     
  17. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Chuchnięte :)No to gramy :)Cześć agula38
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Idą po równo na razie xD
     
  19. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Kciuki trzymam i oglądam bo wiadomo grają nasi ale kompletnie nie wiem jakie są zasady :oops:

    Rozjaśniło mi się :)Poczytałam co nieco :D
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2015
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Najważniejsza zasada to zdobyć jedną bramkę więcej niż przeciwnik i wtedy się mecz wygrywa :D
    Jak na razie to mamy 4 bramki w plecy :(
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2015