Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    ZKa nesplika mam 4 szt ale bede szukac nesplika japonskiego,jak bys miala wiecej to chetnie 1szt przyjme ;)
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Tego japońskiego nieśplika też nie mam ,wszystkie owoce do misji musiałam kupić ,sporo kwota wyszła :cry:
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    dlatego ja sie wstrzymalam i czekam do gt,to co moglam to zrobilam a z reszta brakujacych czekam i tak z ostatniego TS mi 2 szt nowosci brakuje i napewno nie da sie przeslac,to na targu musze kupic(tamaryndowiec i tarnina)
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    :)A jeszcze ich na targu nie ma ,a jak się ikonka pojawi ,to też z kupnem nie będzie łatwo .
     
    -mala159- lubi to.
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Agus wiem wiem,pewnie cena bedzie wygórowana :( :cry:
     
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Agula,poziomkowców już się dorobiłam,więc możesz komuś innemu podarować :) japońskiego nesplika mam tylko jednego :(
    a tak w ogóle to brakuje mi mnóstwa rzeczy, mam jeszcze ts w pasku to je wystawię,zobaczę co dadzą.
    u mnie na targu brak piór i owczej wełny, a jak u was?
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Cena jak cena ,ale kupić je to będzie cud :)
    Jest już FAQ do eventu hodowlanego ,zobaczcie sobie .
    kropka ,brakuje bo do eventu potrzebne będą
    napisz czego jeszcze nie masz ,skoro poziomkowiec już nieaktualny
     
  8. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    wiem,nawet trochę zarobiłam :)będzie na ciasto ;)
    brakuje mi tarniny,cedratu,tamaryndowca. z zagród :wilków,jeży,żab i kogutów.pewnie i tak nie będzie można ich przesyłać .
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a ja mam za malo owczej welny i pior :(:(,chyba nici z eventu :cry:
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Coś tam zrobisz .
    bardzo dużo potrzeba tych kaczątek i kurczątek czyli sp też mnóstwo ,a że nie zamierzam kupować ,to trzeba bardzo rozważnie robić event i wybierać tylko niektóre nagrody ,taki mam plan :p
     
    -mala159- lubi to.
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    ja tez,kurcze po co tyle tych zagrod dla kameleonow,ktos wie?,napewo w weekend bedzie BB to sie troszke wtedy pokoloruje,ja juz mam 7 kur brazowych to akurat mi starczy na to co chce zrobic,kaczorow brakuje mi 5 szt ,calosci eventu tez nie robie.
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie mam pojęcia ,też się zastanawiam po co aż 12 zagród i jedyne co mi przychodzi do głowy to kolejne zwierzę to mutacji .
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Z japońskim zaraz sprawdzę, jak wyglądam.
    Na chwilę obecną na pewno mam na zbyciu (dla stałych bywalców wątku):
    cedrat
    papugowiec
    wianowłostka królewska
    kotlarnie
    klon palmowy
    bociany
    poziomkowiec
    japońskie drzewo wiśniowe

    Kropka - jeże Ci podeślę, bo mam 3 sztuki. :)
    Mała Ewa - nieśpliki japońskie mam dwa, więc myślę, że jednego mogę Ci wysłać :)

    Na d eventem też się zastanowię, czy go robić.
     
  14. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    ZK, dzięki :) zawsze wiedziałam,że masz dobre serduszko :)
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus ja juz upolowalam na targu piora i welne mam komplet a jeszcze postawilam fabryczki,teraz tylko pytanie jak bedzie z BB,jak beda wylatywac te kurczaczki i kaczuszki bo tego jest od groma potrzebne,masz racje ze w zgaduli byla wzmiana o kolorowaniu kameleonow :(

    ZKa jak masz 2 szt to zostaw,ja moze upoluje tego japonczyka ;)
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Też wełnę i pióra kupiłam. Jakoś tak dla zasady jednak go zrobię. Zwierzaków dokupiłam (kury i kaczki). Będę je klonować w oazach, żeby te małe skubańce miały z czego wypadać. Na targu kolorowych nie opłaca się kupować, bo i tak trzeba coś do oaz wrzucać, a przy dobrym układzie pasza z nagród eventowych pokryje ilość zużytej do klonowania.
     
    -mala159- lubi to.
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Doliczyłam się 18 zagród kameleonów w nagrodach ,nie wiem czy mi się w oczach troi ,ale poważnie tyle ich jest o_O
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus masz racje az 18 szt ;) a na stanie mam :kury brazowe 7szt,jedwabne 3szt,kaczora 5szt i czubatki 10szt,chyba tak najgorzej to nie wyglada :oops:
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    wygląda bardzo dobrze ,przecież przy klonowaniu też wyjdą jakieś
     
    -mala159- lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    ja juz jestem przygotowana do eventu,kurcze a mialam nie robic ,heheheh,ale dla tych kameleonow trza,brakuje mi tylko kolorowych zwierzakow ale postawilam zagrody kaczek a wczesniej kur chyba starczy i nie bede musiala kupowac.Jak przyjde jutro z pracki to pierwsze uruchamiam młyn ;) i moze odrobine(4szt) ustawie oaz,zobacze 8)