Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Agula. przynajmniej się wyspałaś.
    Ja mam szefa na L4. A że pracuję u niego w domu, a on normalnie jest w rozjazdach, to widujemy się... no dobrze, bardzo rzadko :D
    A skoro siedzi na zwolnieniu, jak przychodzę do pracy, szef robi mi kawkę :)

    Musi się strasznie nudzić w domu...

    Coś śmiesznego?
    [​IMG]
     
    babula40 i aweva55 lubią to.
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    OKUPA Wszystkim,

    zdołowana jestem całą tą sytuacją, nawet gadać czyli pisać się nie chce. Oczywiście mnie.:cry::cry:
    Trzymam za dziewczyny kciuki i cierpliwie czekam. (pewnie do wszystkiego organizator może się przyczepić).:cry::cry:
     
    babula40 i aweva55 lubią to.
  3. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Za to, ze przaszlas pozniej, trzeba bylo wczesniej wyjsc....8)8)
    Ja tez dzis zaspalam...ale zdazylam do pracy. Wciagnelam tylko ciuchy na siebie , umylam zeby i w droge!!!!
    W samochodzie sprawdzalam czy mam na sobie bielizne...bo z tych nerwow nie pamietalm czy zalozylam majtasy xD
     
  4. renia111979

    renia111979 Moguł forum

    Onka z farma moze i masz rację, ale ja najbardziej :inlove:swoją 8), moją własną prywatną :p
     
    babula40 lubi to.
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Maryniu ,nie dołuj się dziewczyno :)jakos to będzie
    Zetka ,nie wyspałam się za bardzo ,po pól nocy mi się jakieś koszmary śniły ,a potem jak zasnęłam to jak widzisz na dobre
    a poza tym u mnie w pracy ,aby nocna zmiana mogła iśc do domu to musi przyjść ranna ,nie może się tak stać ,aby nie było nikogo ,wiec kolega musiał siedzieć ,dopóki nie dojechałam i wierz mi ,zachwycony nie był :p
    nie to ,że zły ,bo każdy zaspac może ,ale pracować całą noc i jeszcze potem siedzieć i czekać ,aż go ktoś zmieni to żadna przyjemność
     
    babula40 lubi to.
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Ależ Ty nerwowa, pracka nie uciekniexDxDxDxD
     
    onkapinka i babula40 lubią to.
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    przypomniało mi się jak moja kolezanka zaspała kilka lat temu ,była zima ,mróz straszny ,wiec jak się zerwała i zobaczyła która godzina i że autobus za chwile to zdazyła się tylko ubrać ,płaszcz ,kozaki i poleciała biegieeeeeem
    zdyszana wpadła do pracy ,uradowana że mimo zaspania zdążyła na autobus ,rozbiera się z tego płaszcza i co się okazało ????
    ma na sobie gustowny golfik ,rajstopki i kozaczki ,ale niestety zapomniała założyć spódnice lub spodnie do tego xDxDxD
    ubaw był po pachy ,do dziś to wspominamy
     
  8. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    mnie się tak zdarzało chodzić do szkoły, bez spódnicy lub spodni, ale wtedy obowiązywały fartuszki, więc jakoś mi to uchodziło na sucho :)

    natomiast w Twej opowieści, Agula, spodziewałam się innej puenty ;)

    mój znajomy kiedyś właśnie tak się wyrwał do roboty, że przyjechał o 12 godzin za wcześnie, pomylił wieczór z rankiem (w zimie to możliwe, bo cały czas ciemno, a nasze zegarki nie pokazują czy to a.m. czy p.m.) ;)
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Fartuszek też nosiłam z tarczą szkoły ,a jak xD
    i przykro mi ,ze moja puenta Cie rozczarowała ;)ale widoku fikuśnego golfiku w kolorze śliwki i czarnych rajstopek nie zapomnę nigdy xDxD
     
  10. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    nie rozczarowała, wprost przeciwnie, spodziewałam się innej, więc Twoja była suuuper xDxD

    a śliwkowy golfik i czarne rajstopki widzę jak żywe xDxDxDxDxD
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    ja też xD
    może gdyby to było lato, to by nie zapomniała założyć ,ale zima to była ,wiec kozaki długie i długi płaszcz
    potem wspominała ,że jej tam trochę podwiewało ,ale była tak szcześliwa ,ze zdazyła na autobus ,ze nie zwracała uwagi na jakies podwiewanie ;)
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Tak sugestywnie opowiedziane, że ja też widzę ... xDxD
    Okupa :)
     
    agula38 lubi to.
  13. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Finał tej historii był taki ,ze i tak musiała wrócić do domu i się ubrać już tym razem kompletnie ,bo przecież w samym golfiku ,wprawdzie pięknym śliwkowym ,ale pracować się nie da ,tym bardziej ,ze same chłopy wokoło ;)
     
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Oj, to chyba bardzo zażenowani byli i poodwracali głowy szybciutko ... xDxD
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    lekki wytrzeszcz oczu to maja do dziś ,a wystarczy tylko ,ze ktoś wspomni tamtą historię i jakos tak podejrzanie im się te oczy świecą xD
     
  16. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    to ja wchodzę tu zdołowana, bo ruszam się jak drewno, a tu takie nastroje? :( co to za jakieś blokady kont i jakim cudem logujecie się na forum bez konta w grze? ech... dobranoc i oby jutrzejszy dzień był weselszy...
     
  17. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    Sayka, i jak tam dzisiejszy dzień? nadal drewno ?

    Mówi Czukcza do Czukczy:
    - Piękny prezent położyłem mojej kobiecie pod choinką...
    - I co ona na to?
    - Ciągle szuka; tajga duża jest...
     
    Ostatnie edytowanie: 4 grudnia 2014
    -Sayka-, aweva55 oraz Zła_Kobieta lubią to.
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Znacie jakiś sposób, jak namówić upartą osiemdziesięciolatkę do zjedzeni obiadu?
    Bo mnie już wszystkie argumenty się zużyły :oops:
    Z dzieckiem łatwiej. Wystarczy powiedzieć, że nie dostanie czekolady, czy nie obejrzy telewizji, a co zrobić z babcią? Do tego cudzą?

    Sayka, dlaczego jesteś czarownicą?
    Ja wiesz, czarownice są z drewna, a skoro ruszasz się jak drewno, to jesteś z drewna, a skoro jesteś z drewna, jesteś czarownicą xDxD(M. Python, "Św. Graal")
     
    -Sayka- i aweva55 lubią to.
  19. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    oj tam, z babcią jak z dzieckiem, metodą kija i marchewki :p
     
    Ostatnie edytowanie: 4 grudnia 2014
    aweva55 lubi to.
  20. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    ZK , a może babcia nie jest głodna?
    Okupa!Ewa ,świetny dowcip:)