Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Bo My traktujemy dożynki prawie jak nasz narodowy event ,stąd tylu Polaków zawsze bierze udział ,wiec się to chyba komuś nie podoba i trzeba było zrobić czystkę ,czy winny czy niewinny ,im więcej tym lepiej.
    Renia ,ja Ci odwyknę ,jakbym mogła to bym Cię jakims młotkiem teraz walnęła zza płotu ,ale nie mogę xD
     
    aweva55, babula40 oraz renia111979 lubią to.
  2. renia111979

    renia111979 Moguł forum

    Aguś dość mnie maltretujesz i bez płota xDxDxD, wiesz że uparta jak osioł jestem
     
    babula40 lubi to.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa wieczorowa pora :p

    a ja chyba odwykne,tak jak Renia ledwo wstalam i juz do kompa siadalam,ledwo przyszlam z pracy i ..................odpalalam kompa chociaz na oczy bolaly,ale wiem jedno chyba dosc pomagania z tego mnie BP wyleczylo skutecznie :p a w takim wypadku po co grac,gralam dla siebie i ..............wielu osobom pomagalam i ......................juz mi sie nic nie chce,ot to.Eventy ostatnio robilam to co mi bylo potrzebne ale kasy fakt wlozylam duzo i tez wlasnie wykupilam konto premium do tego mlyn.Dobrze ,bardzo dobrze sie zastanowie czy wrocic i grac dalej...............................czy tylko przeczekac do gt i oddac wszystko.
     
    babula40 lubi to.
  4. renia111979

    renia111979 Moguł forum

    Mała tez tak mam- premium, mialam kupic kombajnistów na zbiór, całe szczęście nie zdązyłam, bo 40 zł poszłoby w diabły, młyn mam na 2 miechy itd itd (paszy mało kupuję)
    I też o takim czymś myślałam, z resztą Agniesi na gg pisałam, że nie wiem czy wrócę, a czy jak czy nie oddam dobytku na gg.
    Nachodzą mnie chwile już zwątpienia, nawet moje DP nie bardzo wierzy w to co mówię, bo wie, że wszędzie zawsze była ze mną farma - wakacje, wyjscie do znajomych, zaraz po pracy, zamiast kawy,wstawałam pół godziny wcześniej żeby kawusię wypić przy farmie (ludzie o 4 rano :oops:)
     
    babula40 lubi to.
  5. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Renia , Ewa nie da się tak łatwo odwyknąć od farmy ;) wiem to bo sama kiedyś próbowałam . Miałam przez tydzień normalny głód farmowy , to tak jak odwyk od palenia .:wuerg:
     
    babula40 lubi to.
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Renia nic nie piszę ,bo :cry:same lecą...Czekam na Ciebie.
    Pamiętaj jesteś ode mnie dwa oczka wyżej więc cały czas na Ciebie patrzę.
    Niedawno podobna sytuacja była z Malinką.Buczałam jak dzieciak gdy jej termometr dostawał coraz wyższej temperatury aż odpadł..
    Jesteś silna i dasz radę a ja w Ciebie mocno wierzę i oczywiście miejsce za płotkiem jest tylko dla Ciebie
    No gdzie ja znajdę lepsze jabłka?? Z Twojego ogrodu smakują najbardziej :)
     
  7. babula40

    babula40 Komandor forum

    !!

    Ja czekam na Ciebie ,na Renię na Agę !!!!:inlove::inlove::inlove: czekają też inni i pamiętajcie o tym:D . Odpoczniecie i wrócicie ,silniejsze i zahartowane :p
     
    aweva55, akinomrd oraz agula38 lubią to.
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Pamiętajcie:) czekają też inni.
    Podpisuję się pod słowami babuli
     
    babula40 i aweva55 lubią to.
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mała Ewa, Agula, Renia i inni.
    Ja też czekam.
    Nie odchodźcie, bo smutno będzie bez Was...
    Czekając uzupełnię stodołę w smakołyki, żebyście miały na nowy start :)
     
    akinomrd i babula40 lubią to.
  10. renia111979

    renia111979 Moguł forum

    hihi, wiecie co, czytając to co piszecie miło na duszy się robi
    cieszę się że czekać będziecie
    ło matuchno, 3 dzien a ja zdycham bez farmy
     
    onkapinka i babula40 lubią to.
  11. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    hejka laski a co sie dzieje? Reniu a czemuz nie mozesz wejsc na swoje wlosci?:cry::cry:
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Jesteście wszystkie kochane :inlove:
    dobrze chociaż ,że pisać można :D
    i zapomniałam powiedzieć ,ze w niedziele wieczorem odkryłam ( jeszcze zdążyłam :p ) 3 stajenne i mam wilka :D
    no chyba ,że ukradną o_O
     
    babula40 i aweva55 lubią to.
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Widzisz Agula masz powód , żeby wracać najszybciej jak tylko się da ;), nie możesz dopuścić , żeby biedny głodny wilczek wyżarł Ci wszystkie kury xD
     
    agula38, babula40 oraz Zła_Kobieta lubią to.
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    o żesz ,moje kury ,a taki zapas ostatnio ich zrobiłam :eek:
     
    aweva55 lubi to.
  15. biber3001

    biber3001 Młodszy ekspert

    A ja wam wszystkim zycze zebyscie odpoczeli,otrzezwieli i zrozumieli ze poza farma jest realne zycie.A im pozniej tym gorzej bo wiecej kasy stracicie,a bp i tak swoje zrobi.Ale za ta akcje mozna im pogratulowac bo wielu ludzi wroci do zycia.Samemu wbic sobie noz w serce nie wielu potrafi.
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Ty tak poważnie ;) jest jeszcze jakieś życie ? Może i jest ale nie dla farmerów nałogowców xD. Masz rację wielu wróci po miesiącu do życia ale na farmie oczywiście xD
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    będziemy mieli nowe życie po życiu xD
     
  18. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum


    Wracajcie dziewczyny...a zeby bylo ciekawie i bez skutkow ubocznych odwykowych, zakladajcie nowe kurczakowe farmy i wybijajcie 70 LVL w miesiac(da sie-probowalam,wiem...i to bez inwestowania kasy...kombajn z misji w spoldzielni wystarcza na dluuuuuuuuuugo).
     
    aweva55 lubi to.
  19. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    będziemy

    czas przyszły, więc pewnie jeszcze ten czas nie nadszedł i cichutko się zrobiło w domku :eek:

    [​IMG]
     
    aweva55 lubi to.
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Okupa xD
    zaspałam dziś do pracy :eek:
    przez te ostatnie rewelacje i stres z nim związany ,wczoraj zasnęłam jak niemowlę i obudził mnie budzik sąsiadki zza ściany o godzinie 5:45 xD
    o tej godzinie to ja już zazwyczaj pracuje od 30 minut xDzanim się zebrałam i dojechałam była 6:45 ,jaki wniosek z tego ,spóźnienie 1,5 h :prewelacja normalnie ,ale pocieszam się tym ,ze nawet najlepszym się zdarza ;)xD
     
    onkapinka i aweva55 lubią to.