Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    tiaaaa,
    coś czuję, że nasze mamy nadają na jednej fali :eek:
    i wiek tych mam nie ma nic do rzeczy, niestety,
    ja się pocieszam, że nie jestem takom mamom dla swojego "maleństwa" ;)
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja też nie jestem :)
    Żeby było ciekawiej niejednego drinka już razem wypiłyśmy xDxDxD
     
  3. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    ładnie, ładnie
    własne dziecię rozpijać :p

    a co babcia na to? ;) (retoryczne pytanie)
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    dla kogo babcia dla tego babcia. ja ze swoją babcia próbowałam drinka czyli mnie uczyłaxD
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Babcia nie wie 8)
    Idę spać, bo znowu ostatnia w domu przy kompie siedzę i mąż mi marudzi, że ludzie po nocy do mnie dzwonią;):music:
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    już nie będę przepraszam, nie sprawdziłam godziny
     
  7. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    ja też mykam spać, bo to już wtorek się zrobił :)

    pa pa
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    przepraszam sasiadow za brak prezentow ale jak wiecie mam zablokowane konto,jesli bedzie sie termometr swiecil na czerwono to poprostu usuncie mnie ze znajomych,w tym momencie odechcialo mi sie wogole grac.
    Dzieki za wspolne wspaniale chwile.Pozdrawiam wszystkich.
     
  9. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! Ewa współczuję, dlaczego zablokowali?
     
  10. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    Kropka, niech zgadnę, pushing w ramach prześwietlania konta w Topie ? :(
     
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ewa, jak zablokowali, to odblokują - wszystko będzie dobrze. Sytuacja jest nieciekawa, ale nie jest beznadziejna.
    Trzeba po prostu przeczekać ... z nadzieją, że te wszystkie interwencje graczy, dadzą jakiś efekt - czego serdecznie Wam życzę.
     
  12. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Marku,ale jeśli ktoś ładuje tyle realnej kasy w grę to ma prawo być zły ,zawiedziony,rozgoryczony.a taka blokada na miesiąc czy dłużej zniechęci wielu graczy do powrotu do gry
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bezdyskusyjnie masz rację Kropko, ale Ewa pisze o kasowaniu ze znajomych, o odejściu z gry.
    Jeżeli ktoś ładuje tyle (jak piszesz) realnej kasy w grę, to znaczy, że się dobrze bawi, że gra sprawia mu przyjemność i jest tej kasy warta.
    Takie odejście z gry, to rezygnacja z tej właśnie przyjemności i tej zabawy - to nie będzie krzywda dla BP, tylko krzywda dla siebie samego. W imię czego ?
    Jest potężne niepowodzenie, jest strata, jest ogromy zawód i przykrość - zdaję sobie z tego doskonale sprawę.
    Ale po to właśnie jest forum, aby w takich chwilach powiedzieć, zapewnić jasno i wyraźnie - to nie jest koniec świata, macie kumpelki, kumpli, nikt Was nie zostawi, będziemy pomagać i wrócicie szybko na właściwe tory - tylko nie podejmujcie impulsywnych, gwałtownych decyzji. To jest tylko gra - gra przeglądarkowa. Pompatyczne, pełne głębokich treści sentencje, nie powinny mieć zastosowania ... ale cisną się na usta słowa Konfucjiusza ...

    "Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

    Tu nie mamy do czynienia z upadkiem, tylko z potknięciem - trudno, stało się. Podniesiecie się po tym potknięciu szybciej niż myślicie, bo jesteście silne, bo potraficie się podnieść i jest wiele rąk, które Wam w tym pomogą.
    O tym właśnie chciałem zablokowane Panie poinformować, bo przez nieuwagę, w chwilach zniechęcenia, mogą sobie o tym zapomnieć.
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Marku 1000% racji :). Dziewczyny nie dajcie się , my Wam nie damy się dać ;).
    Było minęło, niedługo będzie lepiej a nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . :)
     
    -MarekW- lubi to.
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Wszyscy macie rację i ja nie zamierzam się zniechęcać ,bo ta gra faktycznie sprawia mi przyjemność ,pomimo wielu rozczarowań jakie od dłuższego czasu funduje nam BP .
    Na chwilę obecna wiem jedno ,ostatnie wydarzenia mnie otrzeźwiły i czuje się jakbym normalnie wyszła z jakiegoś farmerskiego amoku .
    Jeszcze kilka dni i będę wręcz wdzięczna ,że mnie skutecznie wyleczono z wydawania pieniędzy i już planuje co sobie kupie w realnym zyciu :D
     
    babula40 i aweva55 lubią to.
  16. renia111979

    renia111979 Moguł forum

    bry
    Marku masz rację, ale po tylu dniach będzie mnie ciężko, na razie rozważam :oops:
    czekam za odpowiedzią, i albo sobie napytam biedy, albo bedę dalej
    Dla mnie wyrzucenie z topa by wystarczyło i tak co swoje ludzie myślą i tłumaczenie itd nic nie da.
    30 dni to dla mnie kawał życia, tym bardziej że ledwie ślepia otwierałam od 4 ponad lat - to pierwsze co to komp i farma 8), wiem to nałóg.
    Kasa jak dla mnie spora zainwestowana, ile mogłam tyle sama sobie pakowałam, a strata eventów przez te dni nie do odrobienia, bo zyłam od eventu do eventu :oops:
    Czas pokaże czy wrócę na swe połacie, (o ile będę miała do czego) czy odwyknę. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć w tym temacie czegokolwiek, bo po prostu nie wiem.

    Nie będę pisać wywodów, bo brak motywacji.
    Na pociechę w sobote dobiłam premium, więc o ile odzyskam farme -.-, to to co rosnie nie przepadnie, a sąsiedzi poczekają i zostawią miejsce dla mnie za płotem
     
    akinomrd, babula40 oraz aweva55 lubią to.
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nie sobie, nie sobie, tylko męża się ma ... a Mikołaj tuż, tuż, o gwiazdce nie wspominając -.-;)xD
    Renia, dlatego pisałem, że będzie dobrze, trzeba tylko przeczekać i pozwolić opaść emocjom. Farmę odzyskasz, bo blokada jest czasowa, masz premium, chwastów nie będzie, a w sąsiadów, to chyba nawet przez chwilę nie zwątpiłaś ?
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2014
    babula40 i aweva55 lubią to.
  18. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Wg mnie ludzie mogliby sobie pomyśleć, gdyby wyrzucono co najwyżej 13 osób, ale gdy wyrzuca się 130, to wydaje się to za dużo. Ludzie pamiętają, że w tamtym roku wyrzucali i przepraszali za chwilę, ale dotyczyło to kilku osób. Były OO. W tym roku nic nie wiemy co się dzieje.

    Odpocznijcie i wracajcie ;)
     
    aweva55 i -MarekW- lubią to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Oj Tygrysie ,no jak w ogóle mogłeś pomyśleć ,ze zapomniałabym o tak ważnych zakupach (tu sobie wyobraź jak przewracam oczami ):pxD
     
    aweva55 lubi to.
  20. renia111979

    renia111979 Moguł forum

    Marku akurat sasiadow ma super, znajomych również:inlove:

    Kangoo obym nie odwykła:oops: