Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze nie skończyłam eventu ,sieje i końca nie ma .
    Ewa ,gratulacje nagród ,z tego co czytałam to całkiem niezłe trafiłaś :)
    Co do dożynek ,to zobaczymy co wymyslą ,bo jak na razie to tylko wiadomo kiedy będą
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja też jeszcze się bawię. Jutro powinnam skończyć. Jak nie pracowałam, jakoś szybciej to szło :p
    Sadzonek jeszcze nie postawiłam, ciągle o nich zapominam.
    Dożynki nadejdą, odejdą, a my zostaniemy tu nadal piękne i młode :D
     
    -Sayka- lubi to.
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    I albo bogatsze ,albo biedniejsze w SG ,zależy czy ktoś będzie brał udział czy nie :D
     
    -mala159- lubi to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    ja wczoraj pracowalam,to tylko Mamuske zawiozlam na cmentarz a pozniej mialam problem z wydostaniem sie ,ale do pracki sie nie spoznilam :p

    dzisiaj bylysmy juz razem na drugim,bo na Zarzewie mam parwie wszystkich.Udalo mi sie podjechac prawie pod sam cmentarz,gorzej z zaparkowaniem ale tez sobie poradzilam,wcisnelam sie i wszyscy sie dziwili jak ja to zrobilam.Bez problemu wyjechalam.Jutro ewentulanie po poludniu zajrzymy czy wszystko oki ;)

    Co Wam wysylac??

    Mam pytanie do tych co sie orientuja w TOP500 zeszlorocznym,jak sie oddawalo rosliny i nie tylko to ceny sa takie jak pokazuje stodola? (chyba tak ale nie jestem pewna).
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja dopijam kawę i zbieram się na cmentarz i na obiad do mamy :)

    U mnie wypadajek nadmiar, ale u mojego ślubnego brakuje jeszcze 150.
    Jakby ktoś chciał coś podesłać na listopad51, będę wdzięczna :)

    Nie pamiętam, jak w zeszłym roku liczyli roślinki, ale chyba po kursie stodoły.
     
    -mala159- lubi to.
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    tak jak pisze w stodole liczy się
    inaczej z roslinką eventową ,bo jej wartość się zmienia ,jak wrzucasz ją do eventu to ma wartość inną ,a potem po skończeniu tej podstawowej części ,jak już się wrzuca do Top500 to wartość wzrasta ,nie pamiętam ile to było ,ale pamiętam te zołedzie i ich wartości
    jeden żołądź miał wartość 500 ,a potem zmieniał się na 5000
     
    -mala159- lubi to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    dzieki za info :):)

    ja robie obiadek,tzn.goloneczka juz jest zrobiona ,teraz tylko ziemniaczki sie gotuja.To policze co mam i co ewentualnie moglabym oddac jaka kwota SG mi wyjdzie,ale pewnie skoncze na tym ,ze bede sprzedawac,mam tylko 4.000.000 SG :(
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Obecnie zbieram powoli SG, a co trochę uzbieram, to różowe zagrody sobie buduję. Do emerytury będę miała wszystkie xDxDxD
    Jutro u mnie pracowity obiad będzie. Zachciało mi się kurczaka faszerowanego wątróbką z zieloną pietruszką :p
    Od rana w kuchni, ale warto, tym bardziej, że jest to jedyna forma wątróbki, jaką toleruję, a powinnam ją jeść :p
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Okupa :)
    jak Wam mija niedziela ?
    mnie po wczorajszych gościach wieczornych trochę ciężko :p
     
    -mala159- lubi to.
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mnie do tej pory leniwie.
    Dopijam drugą kawę i zaraz pójdę na maraton kuchenny, więc przestanie być leniwie:p
    Nawet śniadania nie robiłam, bo małżon zabrał mnie i córkę do mojej ulubionej budki z hamburgerami :D
    Po powrocie dowiedziałam się, że w tym tygodniu nie będę miała ani jednego dnia wolnego.
    Trzeba się przygotować do tej wojny xD
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa

    ja jestem po zakupach :(,obiadku i wlasnie wybieram sie na cmentarz
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A ja tu nie umiem podjąć prostej decyzji czy bardziej chce mi się spać ,pić czy jeść .;)
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zjedz coś na szybko, popij setą i idź spać xDxDxD
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Zetka ,geniusz jesteś :D wiedziałam ze ,co jak co ,ale tu doskonałą rade uzyskam
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    wlasnie wrocilam,powiem ze .....................sporo ludkow na cmentarzu bylo.
    Jestem zmeczona :(:(:(
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    To Ewa, teraz relaks i już nic nie rób dziś .
     
    -mala159- lubi to.
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zrób to samo, co Agula ;)
     
    -mala159- lubi to.
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    relaks z tabletem :)
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja sobie właśnie kawe zrobiłam ,na jedzenie nie mam ochoty .
    taki relaks najlepszy z tabletem i tymi co w nim siedzą czyli NAMI :D
     
    -mala159- lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    heheheh, Agus czasami gram w ..........................quizwanie ;),troszke trza myslec,zeby dobrze odpowiedziec ;)