Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jestem, żyję, nie ucierpiałam, dziękuję za troskę :)

    Jedyne, co u mnie ucierpiało, to mój sen, bo mieszkam niedaleko straży pożarnej i syreny mnie obudziły :p

    Ale, że znam władze mojego miasta, to strasznie współczuję tym, którzy stracili cały dorobek swojego życia i zostali z tym, co na grzbiecie :(
    No i jeszcze nie wiadomo, co z trzema osobami, które jeszcze się nie odnalazły...
     
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Mam nadzieję , że się odnajdą , kobieta jest redakcyjną koleżanką mojego starszego syna z TVP Katowice . Wszyscy mają nadzieję , że znaleźli się tam w jakimś zakamarku i żyją . Smutne to bardzo .
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wstrętna logika mnie dopadła :(
    Próbowałam sobie tłumaczyć, że chcieli odpocząć i w jakąś dzicz wyjechali. Ale to by ktoś pewnie o tym wiedział...
     
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Raczej byli w domu , pod domem stał ich samochód a dziennikarz miał dzisiaj być o 8 w pracy . Ja liczę na zakamarek , przecież zdarza się , że ludzie przysypani zostali wydostani żywi .
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Aweva, to jest sytuacja, kiedy brak słów, nie ma odpowiednich słów. Pozostaje tylko nadzieja.
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    czyli czekamy, może się uda.

    PS ja też kiedyś czekałam i .......
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Czasem brak wieści to dobre wieści.
    Okupa :)
     
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Niestety są trzy tragiczne informacje .
     
  9. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Zgineli..cala rodzina Kmiecikow
    brak slow...
     
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Niestety, nie udało się, nie przeżyli :(
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa ;)

    przykre to ,dzisiaj zerknelam w tvn24,tak to jest jak sie pracuje popoludniu i nic nie wie :(:(:(

    [*][*][*]
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)
    Życie toczy się dalej...

    Ja przylazłam się pochwalić świeżo otwartą piekarnią :)
    Teraz w piekarza się bawię, żeby szybko do trzeciego poziomu doczłapać.
     
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum


    Trzeci poziom w piekarni jest fajny (naleśniki czekoladowe ) ;)na razie produkuj sobie syrop czekoladowy .
    A czy dostęp do naleśników jest przypisany do poziomu czy trzeba kupić przepis ? Nie pamiętam :oops:
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Muszę sprawdzić. Jak trzeba kupić, to postaram się ustrzelić ten poziom w okolicach moich urodzin. Wtedy mąż mi kupi :). Bo właśnie o te naleśniki mi chodzi:)
    Dziękuję za podpowiedz w kwestii syropu :)
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)


    jaki 3 poziom w piekarni ja mam 3 i nie mam nalesnikow i w czerwonym koszyku do kupienia tez nie ma :(:(
    czy napewno sa na 3 poziomie??

    jestem padnieta ,caly krzyz mnie boli :(:(,jestem po wolontariacie ,grabilam liscie,dobrze ze nie padalo :p

    Ewus o jakim syropie Ty mowisz,ja chyba jestem zacofana 8)
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Teraz poszukałam i wiem : przepis na naleśniki czekoladowe był do zdobycia w węgierskim evencie w 2012 daje 6000 tpd
    syrop czekoladowy jest składnikiem naleśników i robi się go na 1 poziomie dżemiarni :)
    Ewuś a też tak zimno w Łodzi ? w Bielsku piękne słoneczko świeci ale zimno jak fix o_Oidę palić w piecu ;)
     
  17. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    OKUPA, a ja z innej beczki, dopadła mnie w szybkim tempie paradontoza. Jakie to jest przykre:mad::mad::mad:

    PS aw..., że chce Ci się tak grzebać???
     
    aweva55 lubi to.
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Czyli nie mam się, co spieszyć, bo ten event jakoś mnie ominął... :p
    Ale za to w jakiś dziwny sposób jestem posiadaczką przepisu na langosza z pierwszego poziomu. Zawsze coś :)

    Maryniu, kiedyś Cię opuści ;)
     
  19. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Lubię sobie czasami pogrzebać :inlove: xD, nie wiem co miałaś na myśli ale dzisiaj z przyjemnością grzebałam w FAQ i z taką samą przyjemnością grzebałam w piecu do centralnego ogrzewania xD
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ewus cholernie zimno,slonka brak w Lodzi za chwile wrzuce foty na fb jak grabilam liscie ;),heheheh,ledwo zyje,to tak jest jak czlowiek niezwyczajny do takich prac :p

    EDIT:

    ja tez gnalam w piekarni do 3 poziomu ............................a tu kicha i nalesnikow nie ma ,langosza tez nie mam :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2014