orły

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dorcia531, 16 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dorcia531

    dorcia531 Koneser forum

    Mam wytwórnię piór ale nigdzie nie mogę postawić ???
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dorcia531 wytwórnia piór to fabryka na farmę. Gdzie próbujesz ją postawić i czy jest to fabryka podstawowa czy może np. czerwone ulepszenie?
     
  3. dorcia531

    dorcia531 Koneser forum

    tak czerwoną mam fabrykę

    punkt zbioru piór czerwony

    Posty połączyłam. Nie pisz ich proszę bezpośrednio pod sobą. Jeśli chcesz coś dopisać - korzystaj z opcji "Edytuj". To naprawdę nie jest trudne.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 września 2020
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ulepszenia - wszystko jedno jakie, czerwone, żółte, pomarańczowe, czy różowe, stawia się zawsze na podstawowej fabryce/zagrodzie. Najpierw musisz postawić na łące podstawową fabryczkę, czyli wytwórnię piór, dopiero na nią możesz nałożyć ulepszenie.

    Druga kwestia - punkt zbioru piór to nie jest fabryczka orłów produkująca pióra do pisania, ale fabryczka kaczek produkująca zwykle pióra. Nie są one potrzebne w bieżącym evencie. Sprawdź proszę dokładnie co masz w pasku (będąc na której z łąk farmy). Fabryczka orłów nazywa się "wytwórnią piór", a jej czerwone ulepszenie to "wytwórnia piór III: czerwona".

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    sabcia7, Twoje pytanie raczej nie miało nic wspólnego z fabryczką piór do pisania, prawda? Post usunęłam, na przyszłość jeśli chcesz zadać pytanie, to utwórz proszę w tym dziale własny temat. Wystarczy nacisnąć przycisk:
    przycisk.PNG
    A gwiazdek = gwiazdka. Zostało to zgłoszone jakiś czas temu.

    Czy Autorka tematu ma pytania?

    sabcia7, fajnie że nie masz pytań, ale jest to wątek z pytaniem zadanym przez dorcia531 i interesuje mnie jej stanowisko;)
     
    sabcia7 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.