Opinie Opowieści ze sklepu z komiksami (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Lunari78

    Lunari78 Stary wyjadacz

    też macie wiatrak na środku polao_Onie mam bonusów do eventu znikły przed
     
    hiacynta lubi to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    wyświetla się czas zbioru komiksowego raju ?
    bo jak tak to już nakarmiłaś czyli oddałaś serca
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie jest tutaj...:p

    [​IMG]
     
  4. €esarz35

    €esarz35 Forumowy żółtodziób

    Czy na pewno? Na start zebrałem wszystko, ale mam 0 pikselowych serc w inwentarzu >:(
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD
    też tam miałam
    zaorałam xD
     
  6. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Sprawdź po zielonym plusem, w lewym dolnym rogu, tylko nic nie oddawaj pochopnie bądź przypadkiem.

    W stodole tez można sprawdzić, ale trzeba zmieniać kategorie produktu.
    Ilość posiadanych dyskietek można sprawdzić tylko w młynie, bo w stodole zabrakło miejsca.

    Moderatorzy mogą podziękować generalicji, bo takich i wiele innych pytań będzie sporo.
     
  7. ola88888

    ola88888 Analityk forum

    Tez tak mam, bo jak nakarmilo sie ten komiksowy raj to sie zuzylo i serca i peleryny, to nie ma w stodole.

    Nie wiem o co chodzi z tym eventem, ale zrobilam wszystko, gierki na poczatku tez i czekam, az ktos jakos latwo napisze co dalej :)
     
  8. €esarz35

    €esarz35 Forumowy żółtodziób

    Sprawdzałem tam, jest 0, a nic nie oddawałem jeszcze w evenecie, mam tylko 2 figurki i po 18 owoców i komiksów.
     
    hiacynta lubi to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Parę postów wyżej napisałaś:
    Skoro po najechaniu kursorem na Komiksowe raje wyświetla się pozostały czas do zbioru, to znaczy , że uruchomiłaś w nich produkcję figurek. A ta produkcja nie uruchamia się z niczego - każdorazowo wymaga 2 pikselowych serc i 1 peleryny superbohatera. Dostałaś, zużyłaś i dlatego już nie masz.
    A najedź kursorem na komiksowe raje. Co się wyświetla? Produkują? Jeśli tak, to chyba już jasne gdzie poszły serca i peleryny;)
     
  10. €esarz35

    €esarz35 Forumowy żółtodziób

    Rzeczywiście, komiksowy raj zużywa 2 serca i 1 pelerynę. Także wszystko się jednak zgadza. Dzięki za info, musiałem nie zauważyć tego, wydawało mi się że tylko peleryna się zużywa w produkcji.
     
    tereska1108, hiacynta oraz vannkama lubią to.
  11. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Gdzie szukać zdjęte komiksowe raje??? Pomocy.
     
    hiacynta i Yabolek lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A gdzie szukasz zagród i warsztatów, gdy chcesz je ustawić na łące? Tutaj jest dokładnie tak samo.
     
    hiacynta lubi to.
  13. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No tak , wyświetla się. Po prostu zebrałam kombajnem i wszystko nim robiłam.
    Nie miałam pojęcia że nie powinnam. Już pisałam że jestem w temacie
    tego eventu ciemna jak tabaka w rogu. Nic nie rozumiem i za niczym nie nadążam.
     
  14. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Nic się stało, zrobisz figurki i zdejmiesz warsztaciki. Będziesz miala miejsce pod pola.
    Przypuszczam ze pikselowe serca już się robią, a figurki tak czy siak trzeba robić.
     
    hiacynta, AngelGina oraz oset53 lubią to.
  15. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Nie mogłam nakarmić pelerynką warsztaciku pomimo, że mialam ciągle 1 na stanie, więc użyłam kombajnu i przez pomyłkę użyłam SP. W efekcie warsztacik i zagrody nakarmiło SP zamiast normalne paszy (pelerynki i dyskietki), czas produkcji zredukowało uwzględniając pewnie wszystkie parametry, bo warsztacik z woda i SP - 2h czas produkcji o_OxD. Ten efekt chyba nie jest zamierzony. Nie narzekam, bo SP mam dużo
     
  16. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Karmienie to skomplikowany proces ;) Choć w sumie każde dziecko wie, że pelerynka służy do jedzenia xD Czego my się jeszcze dowiemy z tej gry, to strach się domyślać:)
    Pytanko i prośba: co najlepiej oddawać do paska postępu? I do czego służą produkty z młyna?
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Szkoda, że nie przeczytałam tego wcześniej też bym dała SP.
     
  18. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    wyliczyłam, że potrzebowałabym 17 świnek, więc na 2 warsztaciki - 9 wsadów , czyli około 18 SP i praktycznie event zrobiony, podejrzewam, że nie poprawią do jutra, więc klapanie SP do ranaxD Opcja dostępna tylko przez kombajn
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Błagam przypomnijcie jak się układa te komiksy, za chiny mi nie wychodzi, nie pamiętam już jak to było ?
    Już znalazłam jak to idzie ?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
    hiacynta, dantic3 oraz skorpion_JM lubią to.
  20. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Jasne komiksy usuwają nadprogramowe czerwone.

    [​IMG]

    i tutaj cenne rady Marion (z poprzedniej edycji komiksów)

     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.