Opinie Opowieści ze sklepu z komiksami (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Zastanawiałem się nad sensem kupowania ulepszeń za monety pandy, jak kupię i ukończę event to nadal będę miał ich 10. ;)

    Ale na chwilę obecną zdecydowałem spróbować ukończyć event bez wykupowania ulepszeń. :)
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Co niektórzy tak się napracowali/podziwiam i szanuję ich pracę/ a ja nadal nie wiem co, kiedy i po co:cry::wuerg:xD.
    Zacznę tę zabawę w "ciuciubabkę" i zobaczę co mi z tego wyjdzie.
    To będzie działanie na "żywym organiźmie" i na "wariackich papierach".
    Po prostu moja pamięć i wyobraźnia tak daleko nie sięga:cry::(xD.
    Dobrze że chociaż nikt mi po łapach nie da, najwyżej nie zrobię tego "cudeńka".
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
  3. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Też tak mam, idę na żywioł..xD co będzie to zobaczymy w praniu;)
     
  4. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    robimy
     
    hiacynta, oset53 oraz Yabolek lubią to.
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Tak się zastanawiałam nad ulepszeniami i stwierdziłam, że zrobię bez wydawania monet, uzbieram ich więcej i może w jakimś następnym evencie będzie lżej, bo będę mogła wykupić więcej takich ulepszeń i sprawniej ukończyć event ;)
    Dużo wyjaśnień znalazłam tu na forum, jednak nadal do końca tego nie ogarniam, nie wiem co skracać bonusami za mini gry, czy drzewa, czy fabrykę, co będzie korzystniejsze, ech tak zagmatwali ten event, zawsze coś chcą niby udoskonalić, a tylko utrudniają -.-
    Tak, że robię podobnie, idę na "żywioł" ;) jak to zobaczę, to może mi się rozjaśni ;)
     
  6. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja nie robię.Nie mam żadnych monet pandy.Miałam pikselowy wzmacniacz i coś tam jeszcze ale mi to zabrano.Nie bardzo się tym interesuję.Nie mam ochoty na razie cokolwiek robić na Farmie.Drzewa rosną,zwierzaki w zagrodach i niech tak zostanie.Niech przestaną uatrakcyjniać grę i pozwolą graczom bawić się i odpoczywać.Jak czytam porady graczy ,te wyliczenia,kalkulacje,to odechciewa mi się grać.Co to ma być? Zabawa czy wieczne siedzenie w kalkulatorach.Ja wysiadam z tego wyścigu.Robię swoje i także kiedyś dojdę do celu.Może jestem mało ambitna ale chcę przy grze odpocząć.Tabelki,wyliczanki,szkolenia wystarczą mi na co dzień w pracy.Powodzenia wszystkim,którzy podejmą się wyzwania pt.Komiks.
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hmm... Jeśli się nie pomyliłam w wyliczankach, to skończę event w środę po południu.
    * potrzebuję 19 figurek i ani sztuki więcej (nadwyżki wpłat przepadają!). W sumie 4 figurki wyjdą z tego, co dostanę na start, 15 trzeba wyprodukować,
    * do zadań potrzebuję 12 serc (też nie więcej ze względu na przepadające nadwyżki) + 30 serc na produkcję peleryn dla 15 figurek,
    * po wpłaceniu ww. figurek i serc zostanie 24.973 co uzupełnię z końcówek roślin i owoców.

    To środowe popołudnie wyliczyłam przy (wydaje mi się) mocno ostrożnościowych założeniach tj.
    * roślina 4 zbiory na dobę (1 zasiew na noc i 3 w ciągu dnia),
    * automaty z grami będę uruchamiać z bonusem. W sumie wystarczy bonus tylko dla porannego uruchamiania produkcji. Zbiór wypadnie po ok. 8 godzinach, kolejny zbiór i tak dopiero następnego dnia rano, więc nawet nie ma co skracać czasu,
    * drzewa zbierane tylko rano i wieczorem, w tym 1 zbiór z bonusem +6. Skracanie czasu ich wzrostu nic mi nie da, bo nawet jak skrócę go do 5 godz., to i tak kolejnego zbioru w danym dniu (po 10 godz.) nie zdążę zrobić. No chyba, że nazbieram na tyle bonusów, żeby użyć ich 2x w ciągu dnia.

    Przy tych wyliczankach wyszło mi też, żeby nie szarżować z wpłatami, bo może się okazać, że nie ma z czego produkcji puszczać. Lepiej poczekać aż się nazbiera. Zdecydowanie nie warto też wpłacać roślin. Dopiero na sam koniec, jak będą wyprodukowane wszystkie potrzebne serca i figurki, inaczej produkcja stanie.
    Komiksowe raje będę chować do inwentarza na czas, gdy nie będę w nich niczego wytwarzać, zawsze trochę więcej miejsca dla roślin. W sumie uruchomię je tylko pierwszego dnia (serca i peleryny dostaniemy na start), a później wtedy, gdy nazbieram wystarczająco dużo roślin na produkcję peleryn. Pierwszeństwo ma produkcja dyskietek, inaczej automaty będą stać bezczynnie.

    Ponowna edycja.
    Teraz już chyba jest OK. Przy powyższych założeniach stany poszczególnych przedmiotów będą tak wyglądać:
    upload_2024-5-9_12-46-41.png
    Pozostałości roślin i owoców dadzą ok. 30k, podczas gdy potrzebuję ok. 25k.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I pięknie streszczone to, co ja rozwodniłem.
    Dzięki. :)
    Figurki i serca do wpłat mamy w takich samych ilościach (19,12).
    Ale później chyba się trochę pogubiłem, co do czego na start będzie.:oops:
    Nic to.:)
    Schemat działania planujemy podobny, żeby nie powiedzieć taki sam.:p
    Będzie dobrze. :)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Schemat podobny, tylko już odkryłam, że te w sumie 4 darmowe figurki policzyłam dwa razy i muszę poprawić kalkulacjexD:cry:
     
  10. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Czytam czytam i czytam i dalej jestem zielony jak wiosenny szczypiorek..:cry::cry:
    Jak to mam zaczac ?? Najpierw minigry zeby byly bonusy, biore bonus do fabryk i drzew ,odpalam i zbieram. Potem rozsiew rosliny ?? I dalej czekam az uzbieram rosline na dyskietki i peleryny ? Nie nie,to sie nie udaxD
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. s5trzelec

    s5trzelec Okazjonalny autor

    Dzień dobry. Gdzie znajdę sklepik eventowy bo od nadmiaru wiadomości już nic nie wiem
     
    hiacynta, oset53 oraz tereska1108 lubią to.
  13. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    weszła na pole ,a tam kombajna nie ma:mad:,albo ja już nie widzę:oops:

    już znalazłam,trzeba kliknąć na szpitalxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
  14. dorro007

    dorro007 Książę forum

    Zakręcone to wszystko jak kłębek drutu. Powiedzcie mi, po co się robi te rzeczy w młynie? W evencie chodzi o zapełnienie paska postępu czy jest jakiś cel wyższy/ukryty?
    I co mi daje pikselowe drzewo poz.1?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Załapało.:oops:
    Komiksy poukładałem.
    Bonus 50% do automatów odpaliłem.
    Veni, vidi...
    Znaczy:
    Zebrałem, nakarmiłem, posiałem.
    xD:cry:xD

    Mam 4:20 wolnego :)
     
  16. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Ewent wystartował bez owieczek, ale

    po co ten wiatrak na środku? ktory i tak można zastawić polami.

    Młyna na PST nie znalazłem, trza bieżać na farmę by ukręcić ewentowe pasze.

    [​IMG]

    I po co te kategorie w stodole? Każda z osobna.
    Produktów jest raptem 5

    edit; Stodola jest bezużyteczna, lepiej sprawdzać stan posiadania produktów pod plusem do oddawania

    Aha, i wywieź gnój, którego i tak nie dodaje.

    Jeszcze więcej zamieszania.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2024
  17. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Po prawej stronie od wiatraka, budynek szpitala to kombajn (nie wiem kto to wymyśliłxDxD)
     
  18. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    między lupką a kup koszyczek,taki mały obrazeczek
     
  19. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    sklep jest na dole,jak jest pasek postepu,po prawej stronie koło koszyka,twarz pandy
     
  20. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Dalej nic nie kumam zebralam posiałam roślinę i nie mam pojecia co dalej karmić te automaty?
     
  21. dorro007

    dorro007 Książę forum

    Ja się boję pytać, co przyświecało temu, kto to wymyślił xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.