Opinie Opowieści ze sklepu z komiksami (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Walczę, mam nadzieję, że złapię pnącze. Ostatni krok do pnącza 63460,
    Mam 4 świnie, czekam na 4 serca i dorobię jeszcze 2... niestety nie da rady, bo robią się 6 godz-.-
    Idę liczyć resztę.
     
  2. matthero

    matthero Weteran forum

    Nie zrobiłem eventu, bo nie będę wstawał po nocach. Jeszcze naddatek przepada i źle sobie policzyłem...
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Udało się xD mam pnącze xD:inlove: więcej mi nie trzeba. :p
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zależy co masz na myśli;) Świnie, owszem, robią się 6 godzin, ale pikselowe serca znacznie dłużej, bo albo jeśli dobrze pamiętam 17:17h bez niczego, albo 8:40h z bonusem skracającym czas:);) Ale z tymi rozjechanymi czasami, to ostro przesadzili:mad:
    Z jednej strony Cię rozumiem, bo event niezbyt zachęcający, ale z drugiej kompletnie nie, bo ja wstawałem tylko 2 razy po nocach:sleepy: Fakt faktem, że drugi raz to co parę godzin a nie raz (czy też po prostu czekałem do zbioru zamiast budzić się w środku snu) tak jak za pierwszym, ale niejako sam sobie byłem winien. Dlaczego? Za długo spałem albo za wcześnie zacząłem wpłacać, przez co zgłupiałem (by nie użyć brzydszego słowa pochodzącego od rzeczownika zaczynającego się na literę D8)-.-) z wpłatami:p


    PS. Farma mi na chwilę zwariowała, bo z 11 minut do zbioru zrobiły się od razu magiczne 2xD:cry:xD


    Na chwilę obecną mam:
    Wirtualna dynia - 190

    Pikselowy owoc - 240
    Pikselowe serce - 2
    Komiks - 32
    Figurka superświni - 11

    Przedostatnie i ostatnie zbiory:
    Wirtualna dynia - 17:50 oraz 21:50

    Pikselowy owoc - 21:50
    Pikselowe serce - 21:45
    Komiks - 18:20
    Figurka superświni - 21:45

    Jak czegoś zabraknie, to chyba powinno udać się dopchać owocami;)
     
  5. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Dobrze że sprawdziłem ile potrzebne jest towaru do oddania do końca ewentuxDnie sprawdzałem tego szybciej bo celowałem tylko do pnącze , dalej wydawało się że jakoś dużo a to bardzo znikome ilości....skończyłem całość a jeszcze towaru zostałoxDxDxD.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak figurki zebrałem teraz i zastąpiłem dwoma dużymi polami z badylem. Zaczynam zaraz "ostrożne, ale skrupulatne" wpłacanie:p No dobra. Nie tak zaraz, bo zbiór komiksów za jakieś 25 minut;)
     
  7. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    Dziś rano udało mi się w końcu skończyć event, choć miałam przemyślenia, że nie uda się dokończyć, bo jak miałam figurki, to stan pikselowych serc był zerowy. Chyba tylko raz oddałam eventówkę, a tak to wszystko upychałam zbiorami z drzew :music: z piccolo wyszłą parasolka w kropki, więc całkiem milo!
     
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Aż tak zapytam z ciekawości : to ile tych figurek masz po tym zebraniu ,,teraz,, ?
     
  9. abask

    abask Komandor forum

    No właśnie skończyłam. Zapominałam uruchamiać bonusy.... Zapominałam układać książki na regałach... Przegapiałam czas zbioru... Tak czy siak ale się udało a zostało mi tyle..[​IMG]
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    13
     
  11. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Nie pamiętam kiedy ostatnio robiłem tak strasznie męczący event. Ledwo skończony nigdy więcej takiej męczarni. xD
    Z piccolo wypadł Kosiarz ;).
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    To jakim sposobem skróciłeś ich zbiór o ponad 2 h ?
    - o 16:00 było tak
    No znowu jakiś... fenomen na tej Twojej farmie :music:xD:cry: Ale niech będzie , nie wnikajmy weń - zaczynaj powoli wpłacać, bo w ostatnich 10 minutach się ze wszystkim nie wyrobisz - a na koniec zrób fotkę i wstaw tutaj, bo moja Mietka nie dowierza pisanemu słowu i już od wczoraj wątpi czy się wyrobisz :p

    A żeby było i w temacie to z piccolaka kijek mi wyskoczył :music: niby lepszy od genialnego , ale ... ostatnio było niemal pod rząd 5 cylindrów , więc taka ,,odmiana,, po nich jakoś mniej cieszy :p
     
  13. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Udalo sie zrobic wszystko, serca starczyly na dokonczenie.
    Piccolo w pasku czeka az uzbieram 4 to wystawie razem :)

    Nareszcie mam darzymlecznie, ligu-nie pamietam co i pregowca amerykanskiego. Wyszla tez pomaranczowa zagroda jezozwierza.
    Rzeczy z 2 eventow wystawilam :)

    Jestem bardzo zadowolona :)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nic nie skracałem;) Po prostu zbierałem figurki razem z sercami, nawet jak były wcześniej do zbioru:p A zadań zostały mi 3, więc - o dziwoo_O - nawet pikselowych serc będzie nadmiar a tak się o nie bałem:eek:


    EDIT: Zostanie mi chyba ze 150 - 200 pikselowych owoców nadmiaruo_Oo_Oo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Udało mi się zrobić wszystkie zadania.:music: Zostało mi tylko 17 wirtualnych dyń.:music:
     
  16. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    z picolo parasolka :) chyba szykują sie duze deszcze bo ostatnio tylko te dostają :p
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    zebrałam ostatnie zbiory i to mi zostało :
    dynie 214,serca 4, komiksów 156,pikselowy owoc 100 i 1 super świnia
    dopalacze 4 do automatu,2 do drzewek +6 ,5 skracających czas wzrostu 8):music:
     
  19. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Dobrnęłam do końca na godzinę przed zakończeniem eventu. Wszyscy piszą: męczący, wymagający itp. Ja uważam, że po prostu był durny. Nic się nie dało porządnie przewidzieć i jakoś konkretnie śledzić, nie cierpię, kiedy nie mam kontroli nad postępem eventu. Skończyłam go tylko dzięki grafikom i obliczeniom Hlnrys - dzięki stokrotne, jesteś Wielki. To nie pierwszy event, w którym Twoje wyliczenia są bezcenne. Ale ten event to chyba szczyt osiągnieć pomysłodawców. Oby nie było następnej wersji.
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zamiast planowanych czterech zbiorów wirtualnej dyni były dwa.
    Zamiast dwóch zbiorów super świni był jeden.
    Na szczęście słuchając Waszych rad nic nie marnowałam po drodze i udało się zrobić całość. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.