Opinie Opowieści ze sklepu z komiksami (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja tej wyższej matematyki Tomka nie pojmuję i doszłam do wniosku ,że na Forum robi sobie wyliczenia a w grze wpłaca jak należy i pnącze będzie miał.Prowokuje ale może się okazać,że będzie potrzebował pomocy i jej nie otrzyma bo nikt nie odpowie.:(
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    skończone :) trzymam kciuki za walczących dacie rade na koniec wiele sie nie oddaja ;) towaru jeszcze zostało
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Bum! Bach ! Bęc ! [​IMG]

    [​IMG]

    piccolo inwazja robali
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry poranne :)
    i radosne...:D
    [​IMG]
    Po porannym zbiorze koniec warowania przy PST 8) W stodole zostało 108 dyni, 50 piks owocków i 6 komiksów.
    oraz ,,pamiątkowa,, fotka
    [​IMG]
    obrazująca cykl produkcyjny - tylko nie wiem jak i czym strzałeczki się rysuje :p ale i bez nich idzie się połapać jak ów ,,cykl,, przebiega.
    Noo ... zauważyłam:music: a te aktualizacje są tak... ,,płynne ,, że nawet system się gubi w naliczaniu xD:cry:;)
    To dawaj bieżącą aktualizację i zobaczymy ile przez noc Ci potrzeb przybyło xD i ile jeszcze da się skorygować przy... takiej lub innej ,,pomocy,, :p
    ---------------------------------
    edit:
    i zapomniałam dopisać, że jeszcze 8 zł. zostało w portfelu z tych planowanych 20-stu do wydania na codzienny koszyczek :p:D
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    pnącze zdobyte ale niestety 2 dni delegacji załatwiły sprawę na 48h weszłam tylko 2 x na farmę,item jeszcze zaliczę ale monet nie zdążę :)
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie wiem jakie masz wzmacniacze i co skrócone i ile do itemu brakuje ale jest szansa
    by zdobyć monety to tylko/ aż 2 serca
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Powinienem dojść nawet do 10 albo 11 ( raczej 11) zadania, ale itemu z (+) nie zdobędę - trudno. Może gdybym sprawdził po 4:00 albo po 6:00 czy mogę kupić koszyk codzienny, to byłaby całość, ale nie sprawdziłem i na pewno zbiorę tylko 4 figurki zamiast 5 (2 o 13:05 i 2 o 21:45). Wróć... No chyba, że wyrobię się z produkcją pikselowych serc albo dopłacę badylem czy owocami. No nic, będziemy kombinować. Na razie zbiór badyla około 13:45 a serc wraz z figurkami o 13:05 i za bardzo nie ma jak przesunąć, bo i tak zbiór za piętnaście dziesiąta. Komiksy - 10:15, pikselowe drzewa - 11:45. Codzienny koszyk to chyba będzie ostateczność, aby podbić ilość owoców jak i tak nie nastawię tej jednej brakującej figurki.

    PS. Jakby co, to poranny zbiór pikselowych owoców dał 36 sztuk zamiast 18;)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  8. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Główny cel pnącze, zdobytyxD....i to tyle w tym ewencie;)...dodatkowo kilka punktów wpadnie za pozostały towar ;)
     
  9. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Udalo sie wszystko wyszarpac mimo duzego opozniania zbiorow :)
     
  10. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Bravo babciu :)

    Ja tez mam pnacze :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: i czekam 3h to zbiore ostatnia rzecz jak beda serca gotowe :)

    edit: za godzine beda komiksy gotowe, to moze razem wszystko starczy :)
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    jednak dałam radę uff myślałam że tych superświń będzie potrzeba więcej 3 świnki załatwiło sprawę xD a za 7h jeszcze będą zbiory serduszek
     
  12. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Mi również szczęście dopisało i udało mi się zdobyć pnącze. Po południu jeszcze zbiór, to będzie na superświnię+ :)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak ja to policzyłem, ale figurek superświni będę miał jednak 13 a nie 11xD:cry:xD Pewnie zapomniałem dodać nocny zbiór albo któryś. Ale to w sumie nawet dobrze, bo jest szansa na całość:D Chyba nawet pikselowych owoców zastępujących dynię będzie na styk, więc mogę zacząć wpłacać (oczywiście patrząc a raczej starannie kalkulując czy to starcza na kolejne kroki) :p

    EDIT: Okej, za wcześnie się wyrwałem. Do samej bezpośredniej wpłaty brakuje mi 7 komiksów, które będą dopiero po 18:oops: A nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że po 16xD:cry:xD Okej... Drzewo z komiksami - 8h, Warsztat Komiksowy raj - 6h:sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja miałam jakieś zaćmienie pisząc że nie dam rady zdobyć wszystkiego ,w stodole miałam 4 super świnki a wystarczyły tylko 3 hihihihi i to z dużą nadpłatą :cry::music::p
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie dziwię Ci się, też mam jakieś zaćmienie czy zdobędę wszystko, ale chyba na szczęście tak i pewnie też sporo zostanie, przynajmniej pikselowych owocówxD:cry:xD Bo jak teraz się okazało badyla sieję już do zadań, bo pikselowe serca będą wieczorem w kompleciexD:cry:xD Co prawda na styk i będę zbierał razem z nimi warsztaty (i to za dziesięć dziesiątao_O), ale jednakxD:cry:xD Chociaż przy 6 kliknięciach, aby zebrać figurki i serca, to na styk raczej by było bardziej o 21:58:p;)
     
  16. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Nie uda się złapać pnącza. :(
    Pierwszego dnia liczyłam czas realny i wiedziałam, że będzie to niewykonalne, ale jedno piccolo przytuliłam. :)
    Zobaczę co też z niego będzie?
    Wrzucałam do zadań jak popadnie z pewnością, że i tak nie dam rady.
    Mało zabraknie, trudno.
    Czasami szkoda, że gra działa, tak by przedłużyli i bym skończyła.
    Może jednak coś komuś nie działa?
    A prośba do twórców jest taka, by następnym razem chmurkę dać pierwszą do zdobycia, a później piccolo...
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj tam, z tą chmurką to nie ma co płakać, bywały i dalej bywają lepsze;) No chyba, że ktoś ma skłonności do bankructwa jak ja zanim zostałem miliarderem (tak, chyba te tysiące milionów na moim koncie to się miliardami nazywa):oops:
     
    dantic3, Aisha1969 oraz hiacynta lubią to.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Mało to ile ?

    już nie masz towaru na polu nic się nie produkuje ?
     
  19. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzisiaj rano dokonałam ostatniego zbioru. W stodole pozostaje mi 30 dyń, 44 pils. owoców, 12 serc i 87 komiksów. Szkoda, że nie można tym obdarować potrzebujących. Trzymam kciuki za jeszcze walczących. Powodzenia:)
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jeden zbior eventowki i event caly zrobiony
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.