Opinie Opowieści z zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    aankaa_66, robins71 oraz gretag lubią to.
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    To jestem tuż za Tobą Aguś, tuż za Tobą na tym starcie :DxD
    miśki 365
    klocki 383
    piłki 362 - a to wszystko z karnegi i kilku zagród na wyspie, oraz irysa i goryczki na farmie + też kilka zagród i drzew
    - o a Pana(nią) to nawet prześcignęłam - ale proszę się nie martwić,bo zaledwie wystartowaliśmy więc to tak siłą rozpędu poszło :p;) - jak dalej w tym maratonie będzie to się dopiero pod koniec okaże :music:
    miałam zamiar tylko dwie roślinki siać a posiałam wszystkie cztery - no i niech , teraz sobie na spokojnie wybiorę które te dwie najprędzej wysieję - zatem idę się matematyką pobawić życząc wszystkim obfitości tych wypadających zabaweczek :)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zgadza się, przedmioty eventowe powinny wypadać również z drzew na wszystkich obszarach, za chwilę taka informacja pojawi się w poradniku.
     
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zostawiałam wodospady, bo zakładałam, że będą wyłączone (na własne życzenie) z walki o wypadajki. W sumie tam jest sporo XXLek, więc i tak wyszło dobrze ;)
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja na razie drzew nie stawiam. Karnegia się spisała póki co:music::D:inlove: A teraz mam habanero. Potem pomyślę co dać, ale na pewno nie drzewa8)
     
  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja na wyspie rozsiewam cztery nowe rośliny tak więc na noc posieję coś z nowości wyspowych wypadajki u mnie nawet fajnie wyleciały każdej mam ponad 400
     
  8. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Tęskno mi będzie do drzew, ale z drugiej strony jak siać do królewny to na całości, więc wstrzymam się też
     
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Swoją drogą to draństwo - ogrody dendrologiczne zdjęlam rano -8 drzew 20-godzinnych i posadziłam groszek - 4 poletka. Nie ruszałabym wcale i pewnie wyleciałoby więcej
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Z juty i karnegii poleciało nawet nieźle
    [​IMG]
     
  11. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    I moje piękne wyniki i samozadowolenie właśnie zbladły :) Brawo :)
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja wrzuciłam na luz i nie robię tego eventu. Chyba na dobre "wyleczyłam" sie z tej gry.
    Przestało mi na czymkolwiek zależeć, mam wszystkiego po "kokardę"-siania, hodowania i
    pogoni za dropami. Hamaczek do odwołania.
    Powodzenia wszystkim życzę.
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  14. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    a u mnie tak wyglądają wypadajki:
    klocki - 516

    piłka - 487

    miś - 446.
     
    anna0089 i robins71 lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    ramona45, skoro nie możesz znaleźć tych drzew w swoim inwentarzu na Wyspie, to zwróć się proszę do Pomocy technicznej. Twój post usunęłam i proszę o trzymanie się tematu wątku.
     
  16. majka2305

    majka2305 Forumowy żółtodziób

    ok i co dalej z wypadajkami Bo nie rozumiem eventu
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Nowe roslinki spadly jak z nieba,przypadek?.No i rewolucja drzewna,sandaly zdobyly konkurencje:eek:.O 22 zdejmuje tamarillo i nowe roslinki warzywne z maska beda akurat na 14.Bunia i kto Cie tutaj zapraszal,a tak fajnie mialem to poukladane i ze 2 poziomy na farmie bym przeskoczyl,moze jakas zawiecha jutroxD
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Trochę za póżno ta wiadomość ja przed 14 czekając na event recznie zbierałam drzewa.Wypadajek około 400 każdej a mogło być lepiej.
     
  19. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Też mną wstrząsnęło. Zawsze coś musi być nie tak>:(.
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zajrzyj proszę do >>Poradnika<<. Wypadajki, podobnie jak rośliny eventowe i owoce niektórych drzew są przedmiotami, którymi "karmimy" zwierzaki w evencie.
     
    memlak i robins71 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.