Opinie Opowieści z zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za dużo na swoim targu (19) nie zarobię, więc chyba po prostu jak najszybciej nazbieram wypadajek na całość a potem odkryję do końca Kryształowe Wodospady. Może wreszcie się uda. Tylko mam pytanie - co najlepiej siać.. Poniedziałek - 8 do 13 zajęcia (wykład tylko jeden i to z bardzo ważnej chemii), wtorek - tylko 1 wykład, środa - od 8 do 14 ("dzień ćwiczeniowy",rano jedyny wykład), czwartek od 9 do 16:30 bodajże (wykłady pomiędzy 11 a 14:15) i piątek chyba od 8 do 16 (wykład, ćwiczenia, wolne 2 h, wykład, wykład). W sobotę i niedzielę lubię pospać, ale też chodzę spać około 23-1 w nocy.
     
  2. aisunel

    aisunel Generał forum

    No wyjatkowo atrakcyjne itemy jeden na 2 drugi na 4 pola,gdzie szpilki nie ma gdzie wetknac:p.Nie robie,u mnie bedzie przez kilka dni tortilla ala missiija,szczypiorek z groszkiem,woda nawoz,zawiniete w len,wyobraznia indywidualnaxD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2019
  3. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Masz rację, po karmieniu zwierze zasypia, żeby je uaktywnić trzeba nakarmić inne
     
  4. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum


    Zainstaluj puffina na telefonie i jedziesz z tematem :D
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam, ale nie zawsze mogę zebrać - o to chodzi;)
     
    gretag, robins71 oraz CHUDYJUREK lubią to.
  6. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Nie chce się przechwalać ale ja na wykładach z chemii farmę zbierałam :D
     
  7. natka002

    natka002 Forumowy żółtodziób

    co raz trudniej ukończyć eventy....+ kiepskie nagrody "bonusy"...:sleepy: i jeszcze dziwaczne zwierzęta,rośliny...ech,tylko z sentymentu jeszcze zaglądam na "farmę":(
     
  8. aisunel

    aisunel Generał forum

    Natka coraz mniej ewentow dla kurczaczkow,biznes,zycie:p
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2019
  9. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Z sentymentu na farmę... może i tak, ale na forum raczej w ogóle... A tu sporo można znaleźć na temat strategii. Jak długo grasz i który masz poziom?
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    natka002 - Twój zdublowany post usunęłam. Przypominam, że nie piszemy swoich postów jeden bezpośrednio pod drugim.

    Nad robieniem eventu się zastanawiam.
    Pewnie wysieję coś na noc i jutro po powrocie z pracy podejmę decyzję, co dalej.

     
  11. matthero

    matthero Weteran forum

    Witaj sąsiadko :)
    Event nie jest taki straszny jak go malują :)
    Kiedyś w 2010-2012r. jak grałem były bardzo słabe nagrody, dzisiejsze są o wiele, wiele atrakcyjniejsze i opłaca się robić eventy :)
    Powiedz czego nie rozumiesz, to postaram się wytłumaczyć.

    Pozdrawiam :)
     
  12. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    siemka
    w poradniku to pnącze daje :
    Co 48 h będzie dawał:
    "1 000 PD x poziom Farmy,
    +75% PD z zagród dla bobrów przez 6 h,
    +75 TPD z zagród dla anakond przez 6 h,
    3 x Skrzynia z ptakami."
    czy tu może ma być też procent , jeżeli chodzi o anakondy ?
    o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2019
  13. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Czemu kiepskie nagrody? Mnie się wydają fajne szczególnie pnącze :)

    Potwierdzam wtedy pnącze dawało 1000 pd i to był huk
     
  14. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Też nie bardzo rozumiemo_O
    Czy jeśli wybiorę 2 zwierzaki np:koziołka i bobra i będę je karmić ulubiona karmą to też dojdę do pnącza?
    Ile potrzeba tęczowych tulipanów i tęczowych róż?
     
    gretag i krasnoludek10 lubią to.
  15. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Nie. Aby zdobyć pnącze musisz wszystkie zwierzaki "rozwinąć" do 9 poziomu.
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Brawo za spostrzegawczość. :)
    Już zgłaszam.
    Na przyszłość jednak napisz, proszę w temacie FAQ - pod lupą.

    Na chwilę obecną wysiałam karnegię na jednym polu. Reszta siania i karczowanie lasów po wieczornym zbiorze drzew.
    Wodospady i leśną polanę zostawiam bez zmian, czyli w zagrodach, nawozowcach i magazynach.
     
  17. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Dzięki;)
     
  18. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Nigdzie nie napisalam, ze mozna zrobic tylko jedno zwierze. Pisalas o itemie za FL to dopowiedzialam, ze sa takie dwa do zdobycia. ;)
     
    gretag i krasnoludek10 lubią to.
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witam w tłusty czwarteczek i smacznego Wszystkim życzę:)
    Miałam odpuścić ten evencik bo żal było robić kolejne przemeblowanie;)
    Jednak poczytałam poradnik i Was(tak kilka razy na zmianęxD),sprawdziłam stodołę i przeanalizowałam czym które zwierzę karmić,by nie ruszać SG,policzyłam ile i jakich roślin muszę wysiać?Wyszło mi z tego całkiem przyzwoite sianiexD na 2 łąkach-3 zbiory róży,4 zbiory stokrotki,6 zbiorów tulipana(tak plus-minus;))-a to "tylko 70h w normalnym czasie wzrostu roślin i pilnowaniu zbiorów.
    Wiadomo-z wodą czy nawozem-krócej-zatem w max 4 dni się wyrobięxD-a więc event robię:)
    Czy cały?...hmmm...a to już jednak zależy od ilości lecących zabaweczek;)-ale się mimo wszystko pobawięxD
    Choć piękna,słoneczna,cieplutka aura nie będzie temu sprzyjać,ani też weekend z rodzinką czy przyjaciółmi;),to jednak postaram się tak zaplanować sianie by to wszystko razem pogodzić,spędzając jak najmniej czasu na farmie:p:D
     
  20. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum


    Dobra decyzja po co odpuszczać ewent skoro nagrody fajne :)
     
    kalinamala, robins71 oraz talarek1961 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.