Opinie Opowieści z zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja odpoczywam tym razem , nie chce mi się karczować lasów na bahamie :D.
     
  2. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Nowe, zapowiedziane na jutro rośliny na wyspie też mają niezły czas, a do misji pewnie każdy będzie chciał wysiać, więc mam nadzieję, że będzie 2 w 1 :)
     
  3. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Owszem, fajnie, ze dorzucili troche dluzszych roslin. Wspiega pospolita z tiki to bedzie moj typ na noc :)

    Z eventowki bede siala tulipana (10200) i stokrotke (23580) wychodzi mi, ze w szesc dni uporam sie z sianiem plus w nocy cos dluzszego- pewnie cebule z alchemikiem bede siac. Super nawozu pojdzie mi cale 25 sztuk, super nawozu Zoski 30.
     
  4. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Ja chyba tylko robię bobra bo tam 12 złotych bananów i item co da 10 florków. Pozostałych nie chce mi się skubać. Ulepszenia fabryki nie ma, poczekam na inne eventy. Koza mi nadszarpnęła budżet, bo trochę roślin kupiłam na targu (nie chciało się siać xD) , ale pnącze z Kozisława jest.
     
  5. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    jest ulepszenie - w tej tabelce za poziomy zwierzaków
     
  6. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    u mnie już pusto na targu :D
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Uznałem, że dokupię sobie brzoskwiń do eventu i taka oferta u mnie się pojawiłaxDxD

    [​IMG]

    I nadal wisi, ni jak nie można tego wziąć (bo przecież nie powiem, że kupić, bo jak coś kupić za 0??;):p)
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, event będzie.
    Jak miło.

    Tym razem zastanowił mnie wyjątkowo osobliwy (nawet jak na to forum) język poradnika.
    Nie będę się znęcać przytaczając kolejne fragmenty, więc tylko gorąca prośba do Autorów tej polskiej wersji: zróbcie z tym coś na miłość boską, bo to naprawdę żenada jest.

    Co do eventu, to oczywiście nie robię, bo i po co.
    Więc letarg - no, chyba że mnie tu przywoła któryś z moich wysoko postawionych fanów 8)xD
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeżeli pamiętam, to taka mechanika gry nie pozwoli Ci karmić tylko jednego zwierzaka.
    Chyba, że kupisz wielokrotnie Tęczowy wzmacniacz PD.

    Jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić.
     
  10. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    tak patrzę na ceny owoców na targu... chyba sobie odbiję te miliony wywalone z lenistwa na kozę ;)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    robię, ale muszę bananowce zmienić na karnegię albo inny badyl
     
    aankaa_66, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chyba wyciagne z paska....
    [​IMG]
     
  13. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    o ile dobrze kojarze nie ma szans zrobic jednegoo zwierzaka bo jednego karmisz a drugi spi ... nakarmisz go to zasypia a budzi sie nastepny heh wiec trzeba robic wszystkie zeby dojsc do itemu z FL :p
     
  14. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert


    Oj no to mnie zaskoczyliście, bo myślałam, że jednego można sobie wybrać a tu niespodzianka. To event odpuszczam, powystawiam owocki na targu i naprawię budżet SG :)
     
  15. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Itemy dajace floreny sa dwa- jeden za ukonczenie bobra, drugi za skonczenie wszystkich zadan. Lacznie 20 FL- szalu nie ma- ale mozna dolozyc 5 i ulepszenie fabryki jest. :)
     
  16. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    z drzew nie ma wypadajek,dobrze widzę ?
     
  17. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    no ok ale mechanika eventu jest nadal taka sama nie wybierzesz sobie bobra i nie zrobisz go tylko jako 1 zwierzaka ...trzeba robic po kolei te ktore nie spia :)
     
    marciaaa84, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    jeszcze nie wiem ... decyzje podejmę jutro po zbiorach :p
     
    marocco, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Niepotrzebne Ci okulary, gdyż dobrze widzisz. :p

    Właśnie czekam na zbiory drzew i karczowanie nastąpi.
     
  20. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Jak to brzmi.... : "karczuję papugowce i sandały"- żal jednak. Na pociechę nowe zielsko będę siać zamiast czerwony koszyczek codziennie kupować. Lecę karmą ulubioną, jakby wypadalce któreś niedopisywały to sporadycznie innym dopchnę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.