Opinie Opowieści z zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Właśnie skończyłam, trochę po macoszemu potraktowałam ten event, bo przykładałam się do królowej. Ale i tutaj się udało, zwierzaki dorosłe, mogą iść na swoje :) A ja biegnę sprawdzić, co tam mamy w kalendarzu następnego...
     
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Koniec tej męczarni, 3mam kciuki za walczących:):):)
     
  3. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Wpadło mi +200% tuż po zbiorze. Ale trudno, więcej anakond przynajmniej wpadnie i garnków.
     
    robins71, Mikasek- oraz pretorianka lubią to.
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja sobie odpuściłam ten event i jestem zadowolona. Siałam na farmie co chciałam
    do stodoły bo przez ten maraton eventowy i szybkie wbijanie lvli pusto się w niej zrobiło.
    Na spokojnie siałam do Buni i biegałam z koszyczkami.
    Jak robię więcej niż jeden event to mi się zawsze coś pozajączkuje i o czymś zapomnę a
    tak to luz i bez nerwów. Powodzenia na finiszu życzę.
     
  5. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Witam. I trzymaj kciuki i za mnie.xD
    Pojechałam po macoszemu, czy " na spontanie" .:oops: Chciałam dojść do ulepszenia fabryki. A tu niespodzianka. Gram w zielone ...xD
    Nowy cel : Pnącze. :p Zdążę, nie zdążę, zdążę nie zdążę....... itd Chyba jednak zdążę.xD

    [​IMG]
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kołem zazwyczaj kreci się przed zbiorami, a po to musztarda po obiedzie.:p
     
  7. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Ukończyłam na spokojnie event i ja 12/12/12/12 :) Trzymam kciuki za walczących jeszcze :)
     
  8. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    9/12/9/11
    do ostatniego dnia była walka
    teraz czas na odpoczynek :)
     
    krasnoludek10, robins71 oraz Mikasek- lubią to.
  9. kamder

    kamder Hrabia forum

    W ostatniej chwili udało się mi się skończyć ewent :)
    [​IMG]
    Gdyby nie 2 x 100% do stodoły,które udało mi się wylosować wczoraj, to musiałbym zużyć trochę zasobów ;)
    Gratuluje wszystkim którzy ukończyli, a ci którzy jeszcze walczą nie poddawać się. 8)
    PS. Dzisiaj udało mi się wbić 200 poziom dzięki gorącym źródłom. :music:
     
  10. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    u mnie żadne bonusy z Koła tym razem nie zagościły :sleepy: stan z zagród nie jest zły 11-12-8-11 ;)
    z tą ósemką to pewnie jeszcze podgonię przed końcem eventu więc może będzie 11-12-10-11 :D...
     
  11. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    11/10/11/9 zrobione już wczoraj. Więcej nie chcę. A następny taki chyba odpuszczę. :p
     
  12. sikire

    sikire Czeladnik forum

    Witam
    Mam 11 poziom Koziołka, a nie mam itemu Uczeń Farmera?
     
    krasnoludek10 i Mikasek- lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Item Uczeń farmera możesz zdobyć 2-krotnie. Pierwszy - jeśli co najmniej 3 zwierzątka osiągną 3 poziom, drugi - gdy Koziołek będzie miał 12 poziom. Brakuje Ci jednego poziomu u Koziołka.
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  14. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Ja swój cel osiągnęłam :D:inlove: Nie było zbytnio czasu na pilnowanie zegarka to też nie nastawiałam się na pnącze ale ulepszenie fabryczki Jest :DxD:D:inlove:
    Mimo iż nie ukończyła to takie tempo gry bardzo mi się podoba. Dzisiaj odpoczynek jutro następny...mam nadzieję, że równie spokojny.:)8)
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event zakończony :),zdobyte wszystko co mozna było zdobyc,teraz czas na wystawienie TS :)
     
    krasnoludek10 i CHUDYJUREK lubią to.
  16. Jaśminiak

    Jaśminiak Naśladowca mistrzów

    Ja niestety nie skończyłam, trzeba w końcu tez jesc, spać i zając rodziną. taki maraton beznadziejny, gra przestyaje być relaksem
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Skonczylem rzutem na tasme ale jestem wykropelkowany:p.Przerwa w ewentach conajmniej tydzien,czas sie zabrac za misje;)
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  18. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    8 7 9 8 - tak niewiele, a tak dużo brakło do zdobycia pnącza :( Jednak miałam rację, żeby nie robić tego eventu - postaram się więcej za tego typu eventy nie brać :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja nie zdążyłem zebrać przed 14 stokrotki. I co z tego, jak 2 zwierzaki na 4 dorosłe a róży i innych dla pierwszego z prawej miałem za małoxD
     
    kalinamala lubi to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął już jakiś czas temu. Dziękujemy wszystkim za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.