Opinie Opowieści z zagrody III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    W wersji UNITY nie mogę nakarmić zwierzaka pierwszego z prawej. Po najechaniu myszką na odznaki lub zwierzęta do oddania wszystko drży i nie ma szans żeby robić postępy. Tam ma wyglądać event w wersji Unity? To jak go skończyć? Może ktoś z Ekipy się wypowie!
     
  2. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    na flashu od 15 do 20 kosmos xD co to będzie dalej..:cry: gratulacje umęczonym i skończonym, reszcie wytrwałości :inlove:
     
  3. kugaw46

    kugaw46 Forumowy żółtodziób

    Próbuj najechać kursorem w prawy lub lewy dolny róg.U mnie zadzialalo
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Event
    Eventu nawet nie dotknęłam.
    Po 14stej mnie nie wpuściło, więc poszłam i zajęłam się czymś innym.
    Zgłosiłam wyżej, że pomimo dostępności gry nadal są problemy.
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    na fleszu też masakra najwięcej czasu tracę na załadowanie perfum ale zbliżam się do końca eventu, na unity po ostatnim teście nawet nie próbuje wejść tylko traciłam czas i nerwy a 11 sty co raz bliżej i wydaje mi się że długo jeszcze nie ogarną tej gry na unity ehhh
     
  6. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Z parogodzinnym poślizgiem , zaczęłam koło 19 , event ukończony :) jakoś szybko poszło ;) , życzę miłej zabawy wszystkim .A u mnie na unity jak na razie jest nie najgorzej , zdarzają się czasami małe problemy , ale do tych pomału się przyzwyczajam mając nadzieję , że niedługo zostaną rozwiązane .
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2021
  7. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    To u mnie o dziwo, jak mnie wpuściło na farmę, to poszło całkiem sprawnie... Jakoś po 19 już z oazy mogłam normalnie odbierać hodowle, przy oddawaniu do eventu trochę się kwiatek pokręcił, ale też bez tragedii. A niby IE taki najgorszy :D Namarudziłam się na nagrody, ale przynajmniej pyk i event zrobiony... Tajemnicze i piccolo wrzucę jutro, oby wypadło w końcu coś fajnego :)

    Powodzenia wszystkim walczącym!
     
  8. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    poszło szybko,event zakończony ze skrzyni wyszedł mój brat niedźwiedź niestety, teraz nuda bo gryka posiana trzeba hamak
     
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    no i po evencie pnącze odpalone ze skrzynki piccolo wyskoczyła parasolka ,trzymam kciuki za jeszcze walczących :)
     
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no tak wzięłam skrzynkę za talary,,a sklepik pełen dobra ,event zrobiony,skąd wziążć talary na inne dobra,,pewnie nie doczytałam,,proszę oświećcie mnie
     
  12. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratuluję cierpliwym ukończenia eventu:)
    Sama też zrobiłam kilka godzin temu ale co się kwiatków,owieczek i innych takich naoglądałam to sami wiecie;)
    Wszelkie dobra wystawię jutro bo jakoś odeszły mi dzisiaj chęci na niexD
    Dobranoc
     
  13. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Jak już Ryś tu pisał, w evencie do zdobycia jest tylko 288 GT.

    Zastanawia mnie czemu tak głupio, skoro wszystkie nagrody to wielokrotność 5... Już by mogli się nie wydurniać ze smutnymi 3 talarami, które zostaną do wymiany po evencie:p
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dzięki rozumiem,,głupio,,dziwnie,,poliżę cukierka przez papierekxD:(-.-
     
  15. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    Z tajemniczości nic specjalnego. Jedno abiu godne uwagi i jedna modrosójka. Skrzynka za to się spisała-Cylinder iluzjonisty. Jedyna dobra wiadomość po dzisiejszej walce z farmą. Szczęścia wszystkim.
    Dobranoc.
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Walczyłam do ok. 17:00 z zalogowaniem na Unity i Klienta, ale później poszło gładko. Teraz mogę odpocząć, życzę wszystkim powodzenia
    [​IMG]
     
    talarek1961, KsiądzxD oraz robins71 lubią to.
  17. kamder

    kamder Hrabia forum

    Event zrobiony.
    [​IMG]
    Ze sklepu wziąłem skrzynkę piccolo, z czego wyrosło nieumarły skarb oraz zagadkową zagrodę :)
     
    talarek1961, KsiądzxD oraz hiacynta lubią to.
  18. majka47

    majka47 Analityk forum

    Witam! Na fleszu działa super właśnie skończyłam.Na Unity słabo.
     
    hiacynta i Anetta41 lubią to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przed chwila wrocilem z pracy...na unity luzik...event robilem 5 min
     
    hiacynta, grakula16 oraz Anetta41 lubią to.
  20. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    udalo mi sie w koncu zrobic ten event........ ufffff ale to byla prawdziwa meka z tym wyrzucaniem i innymi niespodziankami ......>:(
    tak sobie pomyslalem ze latwiej byloby garbatego polozyc na lopatki / z calym szacunkiem dla nich / , niz tak grac po 11.01.2021....................:cry::cry:
    ciekawe czy cos jeszcze uda im sie ,, poprawic "............................................;):pxD rano zobacze co wyjdzie ze skrzynek picolo / mam 2 sztuki /
     
    kalinamala, talarek1961 oraz hiacynta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.