Opinie Opowieści z tropikalnej zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 8 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    z pikolaka wyskoczył opryskiwacz :) nie brałam ulepszeń tylko sadzonki zobaczymy czy warto było :D
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Z picollo wyskoczył tańczący z liśćmi:)
     
  3. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    coś chyba 'X' ka słabo ma się z rachunkiem prawdopodobieństwa wypadajności jackpota, skoro zwiększają możliwość jej zdobycia np. w tym evencie :sleepy: Nic dziwnego, z tygrysicy i skrzyni z paszą VI (jeżeli nazwę zmyśliłem - przepraszam piszę z głowy:p ) nic...

    Nie wiem... macie może jakieś złote strzały ze wszystkich wymienionych ? czy jak zwykle to bujda?
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2022
  4. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Z piccolaka mam parasolke lubię kropeczki
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

  7. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Zrobiony....ale mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy :)..czy istnieje możliwość zdobycia dodatkowych slotów/platynowy i złoty / na bonusy?Nigdy się tym nie zainteresowałem a bonusy w pasku już się nie mieszcząxD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2022
    -MarekW- lubi to.
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Niestety na chwilę obecną nie ma.
    Było kilka próśb i sugestii dla BP, aby taki dodatkowy slot, nawet z ograniczeniem czasowym, pojawił się w nagrodach lub był do zdobycia w innej formie, ale ... mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu :sleepy:
     
  9. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    U mnie dokładnie tak samo, oczywiście po przemyśleniach :D, przeszłam obok ulepszeń i wzięłam sadzonki :)
    Poczytałam o tym itemie i 10 ulepszeń jest w wyprzedażach, czyli mnie to nie dotyczy, a pomijając parę tych, które można wyrwać z eventów stracę tylko trochę pd, na którym mi nie zależy aż tak bardzo, a skrzyneczkę jedną będzie dawał już przy 7 nakładkach, pewnie je zdobędę ;), jak dla mnie wystarczy ;)
    Piccolo jeszcze w pasku, czeka na kumpli, oby nie niedźwiedzi :D

    Edycja: Niestety z sadzonek nie wyrosły nowości, ale próbowałam ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2022
    nikolabln, gosiunia007 oraz Miśkowo lubią to.
  10. tamako

    tamako Mieszkaniec forum

    to prawda Marku
     
    -MarekW- lubi to.
  11. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    hlnrys lubi to.
  12. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Zabrakło na ulepszenia, bo wzięłam skrzyneczkę i śliczne pędzelkowe :inlove:, którego nie miałam. Myślę, może będzie florenowiec :p inni dostają, to może i ja 8). Odkryłam :cry:kolejnego kumpla :cry:.
     
    tereska1108, AngelGina oraz MaraAcoma lubią to.
  13. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Z tygrysicy zdobyłam piccolo
     
    -MarekW- i nikolabln lubią to.
  14. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    woow :D gratki
     
    MaraAcoma lubi to.
  15. kasik_el

    kasik_el Czeladnik forum

    "Mam oazę zapakowaną za 1SP to już ma zaoszczędzone 132 SP."

    proszę o wyjaśnienie, co to znaczy? też bym tak chciała, ale tego nie ogarniam :oops:
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    W niedzielę też możesz to zrobić podczas Wesołego dnia obniżek.
    Jak ani razu? Kiedyś takie plany były w Biuletynie z tego co pamiętam, ale widocznie przegrały z wizją balansu.

    W zasadzie jeszcze nie zaczęłam eventu, oddałam trochę tego co mam i z braku czasu w tygodniu, załapię się na weekendowe obniżki... jeśli nie zapomnę ;)
     
    gosiunia007 i -MarekW- lubią to.
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pewnie dlatego przeoczyłem ... że przegrały :sleepy:
    Powodzenia w zabawie z eventem :)
     
  18. kasik_el

    kasik_el Czeladnik forum

    to ogarniam, dziękuję.:D Myślałam, że jest jeszcze jakiś sposób na oszczędność SP

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 czerwca 2022
  19. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    Hello, a ja trochę nie kumam. Te zwierzątka małe trzeba karmić tym co napisane pod nimi - czyli 2x odznaka jakaś i jedno albo dwa kolorowe zwierzę - czy można dowolnie wybrać? Nie mam odblokowanych hodowli rekinów, anakond ani papug na baha (za mało bananów ciągle) i w przypadku przechodzenia na kolejne poziomy założyłam, że nakarmię odznakami a nie dedykowanym kolorowym zwierzęciem (np. rekinkiem lub anakondą) ... i teraz widzę, że chyba nie mogę tak obejść zadania ... czyli nie zrobię eventu?
     
  20. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Da się karmić samymi odznakami, ja karmiłam tylko tymi ostatnimi odznakami, bo zaliczają 3 kroki, tak że można dowolnie wybierać, jaką karmą karmić zwierzaczki.
    W niedzielę dodatkowo będzie "Wesoły dzień obniżek", czyli będzie można zapakować oazy za 1 sp, warto wykorzystać ;)
     
    zuzia-zuzia lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.