Opinie Opowieści z tropikalnej zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 8 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    jeszcze jedna 7 i pnącze aż jestem w mega szoku potem tylko hodowla dla przyjemności
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niestety ja też wpadłam w sidła BP i kompletu ulepszeń nie będę miała.:(
    W sklepie towaru za 2800 talarów, a wydać można tylko 432.:(
    Wolałam takie sklepiki, w których była możliwość wydawania do woli.
    Zamiast ulepszenia mam tekomę.:cry:xD
     
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję ... i bardzo proszę :)

    Przykro mi ...ale damy radę ;)
     
  4. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Też o mały włos, a wzięłabym tekomę, której nie mam. Podstępne BP ;)xD
     
  5. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    ja mam juz zagrode kakapoków , pędzelkowe a teraz zbieram na tekoma :inlove:
     
    AngelGina i Aisha1969 lubią to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    My damy radę na pewno.:) Dobrze byłoby gdyby BP też dało radę i nie robiło takich zasadzek.:sleepy:
     
  7. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Zrobione :D Po prawie 4 tyg wolnego od eventów trafiło mi się coś łatwego na rozruch ;) Idę zerknąć co tam w drugim evencie słychać ;)
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Szkoda, że zabraknie Wam na komplet ulepszeń:(, dlatego czytając Was wziąłem od razu te posiadłości, a dopiero później się dalej "obkupię" ;)
    [​IMG]
     
  9. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Ja wzięłam pędzelkowe - nie miałam dotąd. Cóż nie będzie ulepszeń posiadłości 8) - strata BP
     
  10. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ja mam tekome i pedzelkowe, zatem dwa ulepszenia i picolak wziety a o reszcie zdecyduje jak skoncze za 15 minut.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I dobrze, że zacząłeś od ulepszeń.:) Napisałam właśnie po to żeby ostrzec, że tym razem wyjątkowo mało możemy kupić.:sleepy:
    Ewent fajny, właśnie skończyłam, ale się nie cieszę.:(

    [​IMG]

    No właśnie, nowe drzewka kuszą.;)
     
  12. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Koniec,piccolak i ulepszenia wziełam.
     
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie też koniec :)
    Dobrze, że tu zajrzałam, bo miałam w planie tekomę a nie przewidziałam, że to uniemożliwi wzięcie ulepszeń.
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też się ciesze,że tu weszłam,,współczuję tym wkręconym :(8)-.-w sklepik-.-8):(
     
    Aisha1969 i Karakuliambro lubią to.
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Wzięłam ulepszenia i piccolo, a teraz zastanawiam się czy kupować za florki pozostałe nakładki 125x2 hmmm..Niby mam 714 FL (dwa florenowce i itemy stale dodają nowe), ale...Czy to się opłaca ? 160% niby fajny bonus, ale za 250 FL ? Przy procentach jakie dają itemy, koło, bonusy ze skrzynek, to słabo to wypada jak za taką cenę.

    Zatem Farmerzy, którzy pokusiliście się na drzewka tak dużo nie straciliście.
    Ja zastanawiam się chyba tylko dla samej zasady, że trzeba dociągnąć coś do końca xD.
     
  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    skonczone, losy pozbierane, nawet mi na naklejke wystarczyloxD

    MarekW, dzieki za przypomnienie
     
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Olu, dziękuję :)
    Bardzo proszę :)
     
    aleksandra i Aisha1969 lubią to.
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    Noo - z tego co widzę, to dla Ciebie 24-ero minutowy :).
    Też mam odhaczony, miałem czekać na kolejną zniżkę, ale BB i Farmarki mnie skusiły, żeby sobie dzisiaj pokolorować zwierzaki. Z całkiem fajnym efektem ;)
    -----------------------------------------------
    BTW - dzięki za przypomnienia, żeby na początku zakupić ulepszenia. Bez nich też pewnie wpadłbym w szał zakupów i byłby psikus...
    -----------------------------------------------
    Jak komuś dalej brakuje Tekomy, to niech się przypomni, kiedy tylko będzie dostępna podczas G&T ;)
    Miłego!
     
  19. abask

    abask Komandor forum

    Wczoraj event zrobiłam a rano zebrałam "niespodziankę, aczkolwiek wątpliwą....
    Kumpel niedźwiedź....
    Porażka po raz enty....
    Idento jest ze skrzyniami kung-fu....Raz dostałam ( haha) chutneje a dziesiąt razy PD i TPD.
     
  20. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Wczoraj skończyłam. Skusiłam się na pędzelkowe, bo nie miałam, oczywiście wzięłam Piccolo ( kiedyś wreszcie trafi się florenowiec :p) i tylko na jedno ulepszenie starczyło. No trudno- muszę z tym żyć :p Ale to słabe, że tak mało talarów było do wygrania. NIe popisali się tym razem.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.