Opinie Opowieści z milusińskiej zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    i u mnie też po evencie w całości. 3mam kciuki za walczących:):):)
     
  2. dajm2

    dajm2 Czeladnik forum

    Pierwszy zwierzak zatrzymał mi się na 8 poziomie, a pozostałe mam na 11, ale teraz mam wszystkie szare i nie mogę ruszyć dalej. Co muszę zrobić, by kontynuować karmienie. Karmy mam pod dostatkiem.
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Żeby obudzić zwierzątko, które jest na 8 poziomie musisz nakarmić któreś z pozostałych.
    Czy masz ciasteczka potrzebne do karmienie zwierząt, które są na 11 poziomie?
    upload_2020-12-4_18-57-32.png
     
  4. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Pnacze jest, 1 iteam takze wiec juz po dozynkach na spokojnie nie ma co sie spinac, a mimo Waszych podpowiedzi wspomagam sie roslinkami na glownej
     
  5. dajm2

    dajm2 Czeladnik forum

    Dziękuję, to było moje gapiostwo. Nie wyprodukowałam ciasteczek. Event skończony
     
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Stan zagród : 11, 11, 6, 6 ... następny zbiór dopiero o 3 w nocy, a jeśli zasnę to dopołudnia .
     
  7. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Eventówke mam wysianą z lekkim nadmiarem, brakuje mi 72 wypadajek to wylecą jutro z czegokolwiek. Pomogło mi najbardziej +100%plonów inaczej bym była może gdzieś w połowie siania :)
     
  8. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Puk, Puk. Jest 3:50 . Wstawaj na zbiór!
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zatrzymałam się tu 11/11/6/6. brakuje roślinki
     
  10. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Tak szybko zrobił się ten event a miałam go nie robić.xDxD;)
     
  11. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Jakiś rzeczywiście łatwy ten event, skończony bez bonusów.:D
     
  12. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Też miałam nie robićxD ale zmobilizowaliście mnie i choć z opóźnieniem i bez bonusów,sieję tylko na Bahamie i mam już tak:
    11/6/8/11;) - chyba zrobię całość:)
     
  13. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    U mnie też dość gładko idzie do przodu 11, 11, 12 i 8. Trochę ze stodoły, trochę eventowych, a wypadajek mam ponad 800, więc też na luzie. Fajny event:music:
     
  14. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    I po Evencie,szybko łatwo miło i przyjemnie,co do nagród ? mogą być,ale co dalej robić ?
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    W końcu i ja mam koniec :D Zwierzaczki zadowolone, a ja mam chwilę odpoczynku :)
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje xD
    Ja jeszcze sieję i karmię. Został mi jeden zwierzak na 9 poziomie.
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dawno tak luzacko nie skończyłam wcześniej eventu (nie licząc hodowlanych) :) Przydałby się jednak podgląd wymagań, a nie tylko samych nagród (podobnie jak w 2 z 3), fajnie byłoby też mieć przekierowanie do młyna :)
     
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Skończone :D teraz sieję do spółdzielni...
     
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a ja jeszcze sieję 11/11/11/10,,ech:cry:
     
  20. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event przeszedł do historii.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.