Opinie Opowieści z milusińskiej zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Zajrzyj do zagrody. Co widzisz? Małe zwierzątka! Cudnieee! Dbaj o nie i karm, aż będą dorosłe. Miłej zabawy!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 02.12.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 08.12.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Jak ja nie lubię siać na Kryształowych wodospadach..... Mam całe w drzewach i niechby tak zostało. Ale na jednej polanie nie ma szans tego wysiać. No cóż, demolka (ale najpierw fotka, żeby potem odtworzyć) i od jutra sieję i karmię zwierzątka. Nagrody? Nie wczuwałem się, event to event - taka dola Farmera :):)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zmęczona jestem ale event zrobię.
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Rozwalić leśną i wodospady?
    Nie bardzo.
    Przekonajcie mnie.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Teraz pewnie nikt nie będzie miał głowy do rozkładania tego na czynniki pierwsze, ale wg mnie event ma ciekawy układ:)
    Zwykle było tak, że pasza ulubiona była najkorzystniejsza. Teraz niekoniecznie. Zasadniczo wydaje mi się, że tym razem "Ulubiona" oznacza, że zwierzaczki mają na nią duży apetyt i więcej jej zjadają:D
    Wychodzi mi też, że cały event można zrobić nie wysiewając ani odrobiny zielska na Farmie. Wystarczą wypadajki, eventówka siana na Wyspie i oczywiście towar z naszych stodół:)
     
  6. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Oj po TOP-iku to nie wiem czy cokolwiek w stodole na karmienie się znajdziexD
    Dla mnie ten Event pod wielkim znakiem zapytania;)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Lekko zdziwiona jestem, że jest event. TOP ma swoje prawa.xD:cry:xD
    Ale robię, skrzynie bonusów są w nagrodach.
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Rysiu rób event bo nagrody całkiem dobre..
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No tak-towar ze stodoły :D Nie wiem,nic już nie mam na półkach...:cry:
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Przez 20 dni +100% ze wszystkiego :), choć wiem, że i tak zaraz mnie dopadniesz bez tego:pxD
     
  11. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    no chwyt poniżej pasaxDxDxDxDnajpierw wyprzedaż towaru ze sklepu a potem kolejka klientów do pustych półek:Dno cóż trzeba zakasać rękawy i zatowarować te półkixDrobię, po szaleństwach czas na pracęxDxDxD
     
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    pnącze bez skrzyneczki ... :( przemyślę .
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I to są argumenty.
    Muszę to przeliczyć.
    Albo poczekam na kojota.:p
    xD:cry:xD
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A ja policzyłam z grubsza i czekam na CiebiexD
    Przy założeniu "nie sieję eventowego zielska na farmie i koniec" wyszło mi, że na całość potrzebuję ok. 24.500 krzewu z przyprawą słodką i 1.990 wypadajek. To wariant pesymistyczny. Jeśli wypadajki będą dobrze sypać, to poziomy, gdzie w ulubionych jest 4 x 85 mieszanki (ulubiona) zrobię właśnie mieszanką. W efekcie zielska będzie mniej, bo póki co przyjęłam, że w tych krokach jednak będę oddawać słodki krzew:)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Chyba po TOPie to ogarnę, teraz nie mam głowy.o_O
     
  16. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Event fajny, przynajmniej nie budzimy zwierzaka super paszą bo długo produkuje się w młynie :p Ja robię ile ugram to moje hehe :D xd Liczy się zabawa a o to chyba w eventach chodzi czyż nie ?? :) Wodospady mam choć tylko jedną część ale coś się usieje :D leśna też nie jest źle pokarmimy zobaczymy a więc do boju drogie Panie i Panowie widły w dłoń i heja :D xd Pozdrawiam :)
     
  17. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    No cóż praca na farmie nie zawsze jest przyjemnością, ale zbierzemy "owoce" pracy.Nie ma co się ociągać, tylko planować i do dzieła.
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    A ja dopiero co ułożyłam sobie farmę a tu znowu demonka :) A liczyłam na trochę spokoju,no ale wieczorem to zrobię.Powodzenia wszystkim
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry :)

    Mi wyszło 14928 eventówki bahamowej i 2440 wypadalców. U każdego zwierzaka używam rośliny eventowej i wypadajek tylko wtedy jak nie mam innego wyjścia. Uwaga! O ile to nie błąd to np poziom 1 u kurczaka dający postęp o 2 kroki zużyje mniej eventówki niż postęp za 3 kroki także trzeba uważać ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2020
  20. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Masz rację, wygląda na to, że jeśli na danym poziomie zwierzaka wszystkie 3 karmy (A, B, C) to krzewy (ciasteczkowe lub słodkie), to postęp o 3 kroki (karma C) jest najmniej opłacalny. Bez względu na to, czy będziemy używać karmy A, czy karmy B.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.