Opinie Opowieści ludowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Udało się jak nigdy :D
     
    krasnoludek10 i Patinka____ lubią to.
  2. mirka1207

    mirka1207 Okazjonalny autor

    I mnie się udało skończyć
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    3-4-5-6. Prawie duży strit w kościachxD Gdyby był jeszcze jeden zwierzak, to może by ten układ oczek był:pxD

    PS. Zostało 65 psich przysmaków, 115 różowych walerian, 117 oślich ogonów i 205 kolorowych kukurydz.
     
    matik1273 lubi to.
  4. matik1273

    matik1273 Młodszy ekspert

    Ufff bezsenna noc za mną, rośliny zebrane i zwierzaki do syta nakarmione. Taki maraton nie dla mnie.. oby następny event nie był tak ekstremalny xd Gratuluje wszystkim co ukończyli.
     
  5. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam event skończony a brak itemu Nieczysty ryk -.-
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdź w inwentarzu z dekoracjami. Wpisz w okno wyszukiwarki nazwę itemu. Poszukaj również na polach, może gdzieś jest wystawiony. Jeżeli się nie znajdzie, to odśwież stronę gry. W ostateczności pozostaje kontakt z Pomocą Techniczną.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    sprawdziłem i lipa
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    jakacper78 jeśli zadania zostały wykonane to i item musi być, nie ma innej opcji. Jeżeli nie udało Ci się jeszcze samemu go namierzyć to zapraszam ze zgłoszeniem do PT: Pomoc Techniczna.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam mam pytanie wysłałem pytanie do PT w poniedziałek do dziś a jest sobota i nie mam odpowiedzi więc raczej napiszę do Niemieckiej centrali ze olewa się graczy w Polsce.Rozumiem że trzeba czekać na odpowiedz i pomoc ale skoro event ukończyłem i mam pnącze to i item powinien być 8)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdź dobrze skrzynkę mailową łącznie za zakładką "spam", czy "oferty", ponieważ czasem maile od PT i tam trafiają.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    jakacper78, nie zawsze udaje się rozwiązać sprawy tak szybko jakbyśmy chcieli, szczególnie jeśli nie są typowe czy mogą zostać rozwiązane przez nas.
    Zawsze możesz odpisać na wiadomość od nas, a otrzymasz informację na temat swojego zgłoszenia. Forum nie jest właściwym miejscem do omawiania takich spraw.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.