Opinie Okrętowy bazar

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Lameane

    Lameane Zaawansowany

    Mi jeszcze brakuje 37 popcornu, by móc zrobić jeszcze 4 zadania. A tak przepadną. Muszelek mam pełno a popcorn nie leci.
     
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Event skończony, pnącze pracuje :D
     
    olgs3 lubi to.
  3. Groszek010170

    Groszek010170 Czeladnik forum

    Bo o to chodzi, żeby czegoś nie było, a nóż skusisz się na zakup koszyka. Ja od dwóch dni czekam na rybki, których muszę mieć 650 do ukończenia poziomu, a po każdym zbiorze leci ich około 100. Już mam dosyć tych eventów z których każdy jest uzależniony od wypadajek. Proszę o informację ewentualnie link jak mogę zlikwidować moje konto bo mam już dosyć tej gry.
     
    abc2016 lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Groszek010170, konto można zlikwidować za pośrednictwem >>Pomocy technicznej<<. Choć jeśli zniechęcenie wynika tylko z wypadajek, to może lepiej skorzystać z porad Graczy, którzy w wątkach eventowych dzielą się swoimi taktykami eventowymi.
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    może się zastanów nad tym dlaczego u Ciebie nie leci tyle wypadajek ile byś chciał...
    u mnie event skończony dawno, bez żadnych "inwestycji", nawet bez SN i w tej chwili stan wylotek wygląda tak:
    [​IMG]
     
    Anhedrea i olgs3 lubią to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie mam tyle, co w poście powyżej
    Ale tez nie mam armii JC, oprócz jednego na drzewie i uzbierało się po zakończeniu eventu ( bez inwestycji) tyle:

    [​IMG]
     
    olgs3 i abc2016 lubią to.
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to tak samo jak u mnie, jeden na drzewie, a dwóch w pasku, czasem wystawię, ale nie lubię z nimi ganiać, szkoda czasu z taką pseudo armią ;)
     
    Anhedrea lubi to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    kwiatuszek1984, event się skończył, więc usunęłam Twoje prośby o wypadajki. Mam nadzieję, że się udało :)
     
  9. Lameane

    Lameane Zaawansowany

    Zazdroszczę. Mi się nie udało uzbierać popcornu, więc nie mogłam zrobić kolejnych zadań, na które miałam wszystko przygotowane.
    No nic, zobaczymy przy następnym evencie.
     
    abc2016 lubi to.
  10. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum


    Już straciłam nadzieję że ten post się dodał, bo wczoraj coś forum chyba szalało.
    Trudno chyba mi przepadły te talarki...

    Życie :D
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event skończył się już dawno temu, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.