Opinie Okrętowy bazar

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. henryk483

    henryk483 Forumowy żółtodziób

    U mnie prawy z SN ok,a lewy gdy zrobiłem piąte zadanie wyzerował się.
     
    dantic3 i aisunel lubią to.
  2. Gwiazdka67

    Gwiazdka67 Weteran forum

    Ja mam to samo,oddalam do obu paskow i sie wyzerowalo:(
     
    dantic3 lubi to.
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Fanatyk forum

    Jest już ogłoszenie , że starają się naprawić błąd
     
    dantic3, kalinamala oraz aisunel lubią to.
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Też tak pomyślałam jak mi się lewy zresetował - w sumie może nie byłoby to takie złe, dla tych co nie ,,nałowili ,, sobie wystarczająco przynęt by skończyć ,,wędkarskie szaleństwo,, :music: ale ... to raczej niemożliwe :p
    No nic, problem został zgłoszony, więc cierpliwie zaczekajmy na jego usunięcie - a może w rekompensacie coś na wędkę nam wpadnie :);)
     
    dantic3 i aisunel lubią to.
  5. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Zgarnęłam już wszystkie przynęty i na tym koniec eventuxD. Powodzenia
     
    dantic3 i MaraAcoma lubią to.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie to samo lewa strona pusta :music:
     
    Gwiazdka67 i kalinamala lubią to.
  7. aisunel

    aisunel Generał forum

    Trzeba wybaczyc,gra jest tak rozbudowana,po 3,4,5 eventow rownolegle,nawet czlowiek nie podola,a co dopiero komputerxD.Se poczekam i tak jestem uzalezniony;)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2019
  8. adi70370

    adi70370 Forumowy żółtodziób

    U mnie też po oddaniu 200 popcornów wyzerował się pasek z superpaszą. Mam nadzieję, że naprawią to i nie trzeba będzie ponownie zbierać wypadajek :(
     
    dantic3 lubi to.
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    brakuje mi 20 przynęt,w pasku głównym widzę 8,,muszę ,/miecio każe/zrobić ten ewent,,paski boczne zapełniłam,nic nie zniknęło,,sieję główki ii jużxD
     
    olgs3 lubi to.
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Ja nie mialam problemow z wplacaniem, nic nie znikalo, wplacalam powoli, bo czekalam na oazy;)
    i dalej wszystko ok, :)
    w lewym pasku troszke brakuje i srodkowy zaczety;), jakos to bedzie;)
     
    aleksandra, kalinamala oraz olgs3 lubią to.
  11. kecaj6508

    kecaj6508 Młodszy ekspert

    Będzie BB???
     
    dorota444 i picantinio2012 lubią to.
  12. тяυѕкαωкσωα

    тяυѕкαωкσωα Zaawansowany

    też czekam na BB. Mam zbyt małe zapasy paszy, żeby nią szastać na prawo i lewo. Także u mnie na razie wszystko stoi :)
     
    bogusiania i picantinio2012 lubią to.
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    6h 23°, uff, jedyne wyjscie, zostac na farmie i robic ewencik, tutaj troszke chlodniej;),
    boczne skonczone, teraz spokojnie srodek;)
     
    AngelGina i jagoda1953 lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    A po co wam BB do tego eventu...?
    Albo ja już przestałam cokolwiek rozumieć, albo potrzeba 21 hodowli czyli 42 super pasze, niezależnie od tego, czy jest BB czy nie.

    Aha, no fakt - można liczyć na jakieś genialne przeskoki z tych 21 oaz...
    ... no to trzymam kciuki.
     
  15. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    hodowla ryb jest u mnie na dalszym miejscu, dużo dalszym, więc bez BB nawet nie myślę, żeby tam wpakować paszę, ile by jej nie było..
     
    dorota444 lubi to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No niby tak.
    Ale albo ja naprawdę przestałam już cokolwiek rozumieć, albo odżałowując tylko 24 SP na dwanaście tych tam muszelek dostaje się +4 SP do każdego etapu głównego paska.
    Etapów jest chyba 15, czyli wkład się zwraca z lekką górką nawet.
    Ale co ja tam wiem 8)xD
     
  17. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    żeby się nie powtarzać to już o FAQ nie wspomnę ;)
    przestałam być chytra i mam dwa razy rozdymka i raz latająca, plus błazenki, dzięki zzizzie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2019
    kalinamala, zzizzie oraz olgs3 lubią to.
  18. Lameane

    Lameane Zaawansowany

  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jeśli nie ma do tej pory ogłoszenia to marne szanse.
     
  20. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    Zebrałam 3 pola eventówki i wyleciały razem 33 popcorny i 55 ryb. Masakra. Na Baha z 1 pola wspięgi 33 popcorny. Wczoraj kurek był lepiej odkręcony :)
    A jak u Was lecą wypadajki?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.