Opinie Okrętowy bazar

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak jest, boczne zrobione i posiane drugi raz na dużych polach z włączonym trybem oszczędnym ;) Potem jeden pełny i finito. Można siać kocią miętę :)

    Ja też lubię robić eventy ale w rybach pojechali po bandzie na maksa. Skrzynką lub co tam Ci się kliknie. Tobie popcorn zrobić? xD
     
    olgs3, Anhedrea oraz martajolka81 lubią to.
  2. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Boczne zrobione,teraz juz tylko sianie.
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tak, do kina się przyda :p

    Idzie drugi siew bawełny, koszulki sobie będę tkać.
     
    olgs3, -norbijas- oraz gosiunia007 lubią to.
  4. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    No chyba że wolisz gumki :) Przydatna rzecz xD
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Smakowe?:p;)
    Po oddawaniu się na prawo i lewo do centrum mam na razie 101 gumek i 120 popcornów
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dziwne... Zaznaczony tekst przeczytałam jako "Po oddalaniu się na prawo i lewo od centrum..." :p Może by tak krążyć bliżej centrum... eventu...
     
  7. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mogą być smakowe jeśli sobie takowe zażyczysz :)
    Za 30 minut zbieram i sieję na jeden zbiór :)
     
    olgs3 i Anhedrea lubią to.
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wracam za 30 minut zbierać bawełnę co by do tego centrum trafić.
     
    jagoda1953 i olgs3 lubią to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    martajolka81, a prosiłam? Post usunęłam. O to co Ci potrzebne do eventu możesz poprosić >>tutaj<< lub skorzystać z wynalazku powszechnie "sówką" zwanego.
     
    martajolka81 lubi to.
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Na 10 kręceń imprezowymi wpadło 100%,teraz pójdzie szybko i będzie można wrócić do siania kociej mięty. Na zwierzętach zarobione 50 mln.
     
    ania1713 i grakula16 lubią to.
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja jeszcze dwa razy połowie i zapomnę że byłam na rybach,wiec nie potrzebuje przynęt > A event robię bo robię każdy,czy mi się uda czy nie,koło zjadło mi 99 wejściówek i nic,wiec nie liczę już na koło i po prostu sieje :)Ośmiornic mam ponad 1000 rekinów też wiec nie straszne mi oddawanie i nie muszę kombinować.Kasy mam dość to ani kupować ani sprzedawać nie ma potrzeby.Luz bluz urlopowo , co lubię :) U mnie temperatura 40 stopni w cieniu, wiec uff
     
    gosiunia007 i olgs3 lubią to.
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    czy dam radę wysiać bez zarywania nocki na dwóch polach??? dopiero leśną ładnie umeblowałam :cry:no i oczywiście bez żadnych bonusów z koła...
     
    gosiunia007 i olgs3 lubią to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dasz radę.
    4 zbiory dziennie (3 + na noc) = 4.800
    x5 dni = 24.000
    potrzeba 23.400
    Jak z rozsiewu będziesz mieć 600 szt, to potrzeba 19 zbiorów z dwóch łąk.
    Na luzie.
     
  14. ewanta

    ewanta Komandor forum

    dzięki :inlove:
     
  15. MaraAcoma

    MaraAcoma Fanatyk forum

    Zrobiłam boczki i na tym koniec . Pozostałe przynęty dostanę z rybiej fontanny .
     
  16. -kaja740-

    -kaja740- Forumowy żółtodziób

    U mnie coś się zadziało, zrobiłam lewy i prawy pasek , nagrody otrzymałam, a po chwili zniknęła SP i SN i paski ponownie do zrobienia, ale środki wymagane zniknęły i co ??? Ponownie mam robić, a jaka pewność, że znowu nie znikną ?
     
  17. malgos63

    malgos63 Mieszkaniec forum

    U mnie to samo, zrobiłam prawy pasek i znowu jest do zrobienia:(
    co jest graneo_O
     
  18. MaraAcoma

    MaraAcoma Fanatyk forum

    Właśnie sprawdziłam i też mi jeden pasek zniknął.
     
  19. ewalopata70

    ewalopata70 Czeladnik forum

    a u mnie zniknął lewy i +super paszy nie ma
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    Robie baze i jutro sie zobaczy,bo z tymi ulepszeniami fontanny jakos u mnie krucho;).A moze boczne paski odnawialneo_O
     
    kalinamala lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.