Ogród tropikalny IV

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Hubert2626, 7 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Hubert2626

    Hubert2626 Czeladnik forum

    Dlaczego nie mogę postawić ogrodu dendrologicznego IV? Mam odblokowany w świątyni. Jeden stoi na wodospadach, ale drugiego nawet w pasku nie mam. :(
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ten ze świątyni stoi na wodospadach.
    Następne trzeba kupić za 300 FL i nie ma zmiłuj.
    Pewnie masz zrobioną tę misję:
    [​IMG]
    Niestety daje ona tylko plany do rozbudowy.
    ************************************
    Nie jesteś pierwsza osobą, która robiąc te misje, myśli że zdobywa magazyny.
    Tyle razy zwracałem uwagę, aby przekazać wyżej prośbę o dopisek "plany" w nazwach misji.
    Niestety bez odzewu.
    Sądzę, że jest to celowe.
    Gracz wywala towar na magazyny, a zostaje tylko z planami.
    I co dalej?
    Zasuwa do sklepu i płaci 300 FL, bo przecież szkoda wpłaconego towaru, no i ma przecież plany.
    **************************************************
    Chyba, że nie oto Ci chodzi, to przepraszam za zamieszanie.
     
  3. Hubert2626

    Hubert2626 Czeladnik forum

    No cóż, właśnie o to chodzi. I po co mi te plany. Dzięki za odpowiedź, przynajmniej nie będę szukać w pasku.
     
    hlnrys lubi to.
  4. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Te plany służą do rozbudowy czy to ogrodu dendrologicznego manufaktury czy menażerii wiec dobrze też je mieć :) Ale fakt te plany mogą mieszać wśród graczy gdyż jednak odblokowujemy na drzewku runę i zakupujemy w galerii handlowej za florki dostęp
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.

    Hubert2626 na przyszłość z tego typu pytaniami zapraszam do działu Pomoc: Pytania ogólne.

    Ten temat zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.