Odzyskiwanie itemów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika sinope, 15 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sinope

    sinope Czeladnik forum

    Głupie pytanko mam: jak odzyskać item wyekspediowany na chmurkę (okazuje się że będzie potrzebny na inny rząd chmur) - rząd chmurek "zamknął się po zebraniu bonusów. Wystarczy poczekać na moment kiedy rząd będzie gotowy do zebrania czy to już jest niemożliwe?
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jest możliwe. Dokładnie tak jak piszesz, trzeba poczekać, aż pnącze będzie gotowe do zbioru. Wtedy można zdjąć item :)
     
  3. sinope

    sinope Czeladnik forum

    Dzięki wielkie za odpowiedź. Zatem czekam (z wielką nadzieją, że za te 44 godziny jeszcze będę pamiętała o usunięciu itemu z chmurki ;) ). Pozdrawiam serdecznie
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Marrylan, dziękuję a pomoc i temat zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.