odszkodowanie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika jojo212, 13 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jojo212

    jojo212 Wielki mistrz forum

    niech teraz programisci którzy spierniczyli gre niech dadza rekompensate w wysokosci conajmniej 100 lub wiecej bananów bo to ich jest problem
     
  2. Flipul1

    Flipul1 Stały bywalec

    Ale chyba tych złotych bananów. Wolałbym się ładniej nazywać a nie otto
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    jojo212, zapraszam do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Handlowymi, które akceptowałeś. Zgodnie z tym co czytamy w punkcie 4 Dostępność:
    "Bigpoint gwarantuje dostępność gier i serwisów przeciętnie przez 90% (dziewięćdziesiąt procent) roku. Wyłączone z tego są okresy, w których serwery portalu gier Bigpoint lub poszczególnych gier nie są dostępne przez internet z powodu problemów technicznych lub innych problemów, pozostających poza strefą wpływów Bigpoint (siła wyższa, zawinienie osób trzecich, itd.) oraz okresy, w których przeprowadzane są rutynowe prace konserwacyjne. Odpowiedzialność cywilna firmy Bigpoint za umyślną lub spowodowaną rażącą niedbałością niedostępność gier i serwisów pozostaje nienaruszona. Bigpoint może ograniczyć dostęp do usług, o ile wymaga tego bezpieczeństwo pracy sieci, utrzymanie integralności sieci, a zwłaszcza w celu uniknięcia poważnych zakłóceń sieci czy oprogramowania lub utraty zapisanych w pamięci danych."
    Zgodnie z powyżej zacytowanym punktem użytkownik nie może żądać rekompensat za błędy w grze. Ewentualne rekompensaty zależą od twórców gry.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytania?

    EDIT:
    Posty nic nie wnoszące do tematu usunęłam :)
     
  4. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Dostępność raczej nijak ma się do ewidentnych błędów w funkcjonowaniu gry.
    Skoro są błędy (w grze), to może jednak dać owcę na młocie pneumatycznym ?
     
  5. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Jak by tak zawsze robili to by z 70% moze dostepnosci bylo:p
    Dawniej ten punkt z dostepnosci innaczej wygladal...byly procenty zw. tzw. kombatybilnoscia gry...potem to oczywiscie zmienili ...i od tego czasu maja rekompensaty gleboko.. -.-
     
    juliuszka lubi to.
  6. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Bry wieczór :) Pojawiło się właśnie świeżutkie Ogłoszenie: KLIK.
     
    juliuszka lubi to.
  7. Autor był dzisiaj obecny na forum ale nie udziela się w swoim wątku rozumiem więc że pytań nie ma i zakładam kłódeczkę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.