odmulacz1

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ale czysta terenówka??? Ona ma być ubłocona xD
     
  2. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    U mojej siostruni ma być czysta>:(>:(>:(
    Witam z rana :)
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    No cóż, rodziny się nie wybiera ;)xDxD
    Zakładam, że poza tym siostra jest super babka :)
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Cześć, Były :) Która to żona Ci się robi czerwona? :eek:
     
  5. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    ma terenówkę czy SUVa?... :p:p
     
  6. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Powitać w przelocie po pracy
    Kolejna :(:(:(
    Mi się marzy Toyota land cruiser, albo Nissan Patrol z wolnossącym dieslem, tym 2,8 albo 3,3 l ale to nie realne
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Masz pecha do tych Czerwonych ;)
     
  8. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Zielona też sczerwieniała, może dojrzała wreszcie :eek:
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dojrzała mówisz? Ale do czego? :) A było z niej takie fajne Kiwi... :p
     
  10. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    terenówkę taką zwykłą ale z napędem 4x4 idzie po błocie leśnym jak malinka :p:p:p:p
    Marcin ja wzięłam rozwód bo mi się jakiś rosjanin przyplątał-.--.--.- i już mi się na czerwono nie świecixDxDxDxD
     
  11. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam na tym zaspanym forum, mrocznym, na którym tylko od czasu do czasu jakiś duch się pojawi :eek:-.-8)
    No ona wie do czego, skrzydeł dostała :music::D:D
    Ehh, dziś Karolina " .pamiętnik. " Wyskoczyła z sąsiadów, a też fajna sąsiadka była.
    A ja rozwodu jeszcze nie wziąłem, czekam jak termometr zacznie robi się czerwony, bo dopiero opada, ale już wiem że nie gra.:(




    Przyniosłem torta urodzinowego, jak ktoś wpadnie częstować się :music:
    [​IMG] .

    I kawa do torta [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2014
  12. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Cze Marcin :):):)przyszłam na kawałeczek tortu biorę nosek z jęzorkiem i kawkę naturalnie i rozsiadam się :p:p:p:p
     
  13. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam porannie o rok starszy, w przyszłym roku dopiero będzie impreza, bo będzie zmiana kodu na 4 z przodu. 8)

    Wprawdzie urodziny miałem wczoraj, ale widzę nikt się nie poczęstował, tak że bierz ile i co chcesz, bo sam nie zjem, aczkolwiek słasuch jestem na ciacha. -.--.-8):music:
    Smacznego.
     
  14. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Marcin to najlepszego troche dałam ciała bo wczesniej powinnam:oops:
    ale najlepszego wszystkiego ,spokoju wszelkiego:):):):)i masz od mnie ciacho
    [​IMG]
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Marcin, czuję się jak wyrodna matka.
    Odkąd poszłam do pracy, zaczęłam troszkę zaniedbywać forum. Zresztą córka też mi już swoje uwagi przekazała (że nawet kawy nie ma kiedy ze mną wypić...):p
    Życzę Ci tego ostatniego roku ze starym kodem pełnego szaleństw, jakich świat nie widział xDxDxD
    Na stałe dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń :)

    [​IMG]
     
  16. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam, pozdrawiam i dziękiu za życzonka. Samochód na wiosnę wymieniam, może też czerwony, jak się trafi 8);) aczkolwiek wolał bym ciemny, albo srebrny, zobaczymy co będzie.
     
  17. -kiwi1000-

    -kiwi1000- Czeladnik forum

    czarny!!!!!

    hej, EKS się kłania w pas i pozdrawia :D :)
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Czarnymi jeździ mafia, a czerwone są szybsze xDxDxD (tak twierdzą blondynki, koleżanki mojej córki)
     
  19. -kiwi1000-

    -kiwi1000- Czeladnik forum

    miałam napisać, że przecież nie, że czarnymi VIPy, ale to może jedno i to samo :D a zresztą ja tam nie wiem czym się kot faktycznie zajmuje ;)
     
  20. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Powitać
    Kiwi nareszcie xDxDxD
    czarny mi pasuje, ale w mojej pracy uległ by najszybciej lakier styraniu, ale jak trafi się to i taki może być. Przy używanych jak się trafi fajny nie można za bardzo wybredzać z kolorem, aczkolwiek... nie będzie ani biały, ani kremowy (różowy i błękitny też odpada :music:)