odmulacz1

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Hej Marcin. :)
    Wystarczyło przy każdym poście, na który chcesz odpowiedzieć kliknąć odpowiedz, a wszystkie cytaty będziesz miał zapisane w okienku i pozostanie tylko odpisywać na poszczególne cytaty. :D
    U mnie działało to przy dużej liczbie postów. :)

    Oczywiście nie po to tu przyleciałam, ale wiesz nie wytrzymałam. :D
    Przynoszę ciacho z musem czekoladowym byś choć na chwilkę się zatrzymał, a nie tak biegasz. :D
    [​IMG]
    Miłego dzionka życzę. :)
     
  2. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Powitać, po pracy i w ogóle wilgotno jakoś, przez pogodę. Teraz nie mogę buziek wstawić, ciągle coś :(
    Ciacho pycha, nie pogardzę, dziękuję.
    A co do "odpowiedzi" to jak pisałem, po kliknięciu "odpowiedź" pod kolejnym postem, poprzednia poprostu znikała, coś było nie tak, zauważyłem że wiąże się to z przejściem na drugą stronę. Teraz miałem to samo, zacytowałem post ells.w87, pojawił się cytat, ale nie odpowiedziałem, przeszedłem na drugą stronę i zacytowałem Twój post, to tamten zniknął, został tylko Twoj!! Dlatego jeszcze raz wróciłem na poprzednią stronę zacytowałem ponownie i dopiero jej post pojawił się ponownie za Twoim i mogę odpisać na oba. Tak że dalej coś nie gra. A na dodatek teraz nie wyświetlają się ikonki z emotkami, owieczki :(
    Denzel jest przesłodki, swój czar Cavaliera roztacza na wszystkich. A z forum ciągle coś nie tak.


    Po edycji jednak ikonki się pojawiły, ale od razu nie działało.:wuerg::wuerg:
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Użyj opcji zapisz projekt (kliknij na ikonkę dyskietki) :)
     
  4. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    hmmm, idę poćwiczyć.
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Daj znać jak poszło :)
     
  6. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Trzeba trochę poklikać, zamiast tylko cytować, nie można się zapomnieć, jednak stare forum było pod tym względem prostsze., Ale zadziałało.
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Może po prostu są opóźnienia w zapisywaniu projektu. Na starym forum dopiero po przejściu do pisania posta widziałam czy się zapisało...
     
  8. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    A może, ale było widać plusy i wiadomo było że się pokarze, a teraz niby widać ale nic z tego -.- tam było prostsze.
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Bo je znałeś ;) Dlatego było prostsze :D
     
  10. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Odmi więcej spamowania a szybo wejdzie wszystko w nawyk ;)
    miłego wieczoru :)
    Ps. "nasz" wątek Zachodniopomorski jeszcze nie otworzony?
     
  11. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam przed pracą w tym paskudnym, pochmurnym dniu :wuerg:
    I znałem i było prostrze :p
    Jakoś tak nie, ale mogę założyć, jako spamer ;), Zaraz zrobię. Z Kiwusią gadałem, miała zaglądnąć, ale jej się nie chciało najwyraźniej.


    Spam z wami :D:music:
     
  12. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Cześć Kociaku racje Ci przyznaję że tam na starym naszym forumie wszystko się robiło tak po prostu , atu zanim coś zrobię to zaczytać się można -.--.--.-
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Totalny spam :D:D:D:D::D:D:D:D:p:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D:D Może założy któryś z MODów ,,Klub Spamu'' bo mi się nie chce :p ?
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Tomek, jestem na to zbyt leniwa :p
    Klub lenia może założę ;)

    Marcinku, to za skórkę tą Kiwuchnę przyciągnij :)
     
  15. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam i pozdrawiam, dziś od rana nie pada xD nareszcie, bo wczoraj lało caluśki dzionek, dziś nawet słonko próbuje się przebijać.
    Kurka dziś popołudniowka, za niedługo znowu do pracy. A ja taki leniwy :sleepy:


    Zgadzam się i tu w dodatku błąd na błędzie, ciągle coś nie wychodzi >:(, ale mniejmy nadzieję ze to tylko złe dobrego początki ;)


    Zapraszam do siebie, tu można spamować do bólu, byle by jakiś nieodpowiedzialny, nadgorliwy Mo(r)dek się nie wcinał, bo tak już mi się zdarzało na starym forum.

    Próbowałem, ale muszę uważać, żeby to ona mnie za skórkę nie pociągnęła 8):music::p

    "kawiarenki" zakładać nie będę, bo ostatnio nikt do niej nie zaglądał i tylko ciągle odkurzałem, i konserwowałem sprzęt.
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    tralalalala kotki dwa :D:D:D:D:D:D::D ten głos nawiedzał mnie :p:D:D;D:D:D
     
  17. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam w tym bezruchu.
    Pozdrawiam czytających, bo piszących mało, to liczę że choć czytający są -.-

    Właśnie mnie listonosz wkur..zył wrrr.
    Przyniósł mi zdjęcie z końca wakacji, na szczęście tanie, bo tylko 100zł i 4 pkt karne za przekroczenie o 23 km/h.
    Jak mam auta od 15 lat i w tym czasie zrobiłem około 180 000 km to w sumie pierwszy mandat za przekroczenie i w ogóle pierwsze pkt karne w mojej historii:eek:. Rutyna mnie zgubiła, bo ograniczenie od niedawna tam jest i jeszcze znak wiatr przestawił i jest mało czytelny, można by się odwoływać, ale dla tej 100 nie warto głowy zawracać i nie warto wchodzić w dyskusje z naszym tak zwanym "wymiarem sprawiedliwości", bo nie dość że to trwa latami, to jeszcze jest bahaha, "bezstronny":wuerg::wuerg::wuerg:.
     
  18. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    100 można odżałować ale te punkty karne... dobrze że to dopiero pierwsze ;) po jakimś czasie znikną ;) u mnie niestety jak coś się pojawi to musze czekać aż 6 lat żeby się anulowały a jak nie to przymusowy kurs i trzymanie się za kieszeń ;)
    chociaż uśmiechnąłeś się do zdjęcia? ;)
     
  19. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Punkty to pikuś, myślę że więcej nie złapie na razie, ale uśmiechać się, żartujesz, do baranów ze Straży Miejskiej. jakby się któryś z nich potknął i wycedził nosem w chodnik, to bym się uśmiechnął, a nawet uśmiał :D:D:D:D, ale tak to nie.
     
  20. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    heh a przecież nie ładnie tak śmiać się z czyjegoś gapiostwa ;)