odmulacz1

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    A ja miałam nadzieję, że Koteczek będzie już grzeczny :D
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Czerwona, jest pewne powiedzenie o mających nadzieję, ale nie chcę oberwać za obrazę MODa xD
     
  3. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Impreza I klasa :) przyciągnij kiwi na nowe forum- brakuje Was, spamerów ;)
    Krasnoludku wszystkich porównujesz o swojej mamy? :)
    Emi, koteczek grzeczny? to co nam zostanie z tego forum ;) trzeba je rozruszać :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A co - nie wolno :p ?
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Porównywać niby wolno, tym bardziej, że bardzo fajna kobitka z niej jest :)
    Ale zdradzać jej wieku już nie powinieneś, bo to nieładnie i kobiety tego nie lubią ;)
     
  6. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    i tu popieram Złą Kobietę :) a co do porównań nie mam nic przeciwko ;) podczytuję także wątek Twojej mamy i w zasadzie fajnie, że jako syn z matka jesteście tak blisko siebie :)
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja z mamą jesteśmy niebem, a córka mamy (moja siostra) jest przepaścią :D:D:D
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Podoba mi się na tym forum możliwość polubienia wpisu :)

    Krasnal - myślałam, że siostra jest piekielnicą ;)xDxDxD
     
  9. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    hehe rozumiem, że Ty i siostra nie przepadacie za sobą? :)
    Odmi wybacz mały spamik ;)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    gorzej, nie nawidzimy się :p
     
  11. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    miałam podobnie ;) jednak z biegiem czasu, gdy każda założyła swoją rodzinę wszystko się zmieniło i teraz możemy na siebie liczyć
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Nienawiść jest bardzo blisko miłości. Dobrze, że siostra nie jest Ci obojętna.
    Jak będziecie starsi, to nawet jeśli rzadko będziecie się widywać, będziecie się wspierać.

    Dobranoc :)
     
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Każda matka kocha swoje dzieci :p
     
  14. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Powitać, dziś jak zwykle przelotem, wkurza mnie to forum, nie mogę cytować więcej jak dwóch odpowiedzi, to zrobię inaczej >:(:p
    Ciągle się zastanawiam czy warto ;) przekonaj mnie że tak :music:
    grzeczny nie będę, prędzej grzeszny xD, to zaczynamy 8)
    zdjęcia w linku ewoluują, dochodzą nowe
    https://plus.google.com/u/0/photos/117437269194614892303/albums/6053061529144660449
    Ta co tak kurzy to dziewucha ;)

    do kiwi odezwałem się na GG może odpisze.

    im więcej tym lepiej

    korzystając z okazji, ten link też z czasem się rozrasta, też superaśki jak moja buźka z avka https://plus.google.com/u/0/photos/117437269194614892303/albums/5933467399731173041

    I co słodkie oczka nie, a właściciel taki sobie, nic w sumie ciekawego

    im więcej tym lepiej

    Niedoczekanie xD:D

    ale nie każda odpowiednio :wuerg:

    Posty na nowym forum również łączymy tak jak na starym poprzez opcję edytuj. Tym razem upominam tylko słownie.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Chris
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2014
  15. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    chyba oślepłem, bo za jasną cho...robę nie mogę znaleźć jak połączyć posty w linku który podesłałeś, na starym forum nie miałem z tym problemów, dlatego tu pisałem pod spodem i kopiowałem je, miałem je za chwilę skasować ale się wciąłeś.
     
  16. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    To na spokojnie poczytaj i zaznajom się z poradnikiem, poćwicz sobie też w wątku do ćwiczeń. ;)
     
  17. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Ehh, tam zanim połączyłem, zanim doszedłem że łączyć nie mogę inny mod mi posta skasował i tyle poćwiczyłem, do luftu. A tu mnie wkurza że po zacytowaniu czterech osób zostały tylko dwa cytaty, reszta zniknęła >:( mogłem zacytować tylko dwie osoby.
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Marcin, ale po co się tak denerwować? Popróbuj na spokojnie, może coś nie załapało...
     
  19. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Emilko, jak pisałem na, cztery cytowane osoby, po kolejnym cytowaniu znikały kolejne cytaty, został pierwszy i czwarty, a jak kombinowałem w dziale do ćwiczeń to przylazł jakiś Modek i skasował post gdzie próbowałem to jak mam próbować ?? :wuerg::wuerg::wuerg:


    No i się dogadałem Czerwoniutka, chyba problem powstał z powodu jakiegoś błędu i nadgorliwości moda, ale gdyby nie to w sumie by się nie wyjaśniło ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2014
  20. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    witaj :) Denzel to słodziak :) ja za niedługo też będę miała nowego towarzysza w domu tylko może przeczekam do wyjazdu teściowych :p
    widzę, że nie tylko ja mam problem z tym nowym forum- z tym że ja to slepa jestem :) wielu rzeczy nie widze. Pewnie w ciagu kilku tyg. naprawia cos jeszcze