odmulacz1

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Marcin... no ileż można nową furkę testować... :p:p
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Jeszcze ją zepsuje :D
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Marcin... Ja rozumiem, że furką poniosło Cię na koniec świata, ale nawet tam są internety :music::pxD
     
  4. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Odmi odpadł... żono-mężo mnie opuścił... opadł mu... termometr... 8)8)
     
  5. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Miłego popołudnia :)
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Człowiekowi opada, a tu miłego popołudnia życzą, zamiast współczuć Jaśkowi 8):music::p
     
    ells.w87 i gosiagosia60 lubią to.
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Miłego popołudnia ;)
     
  8. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Taaa, żono-mąż Jaśka powoli opuszcza, a tu wpada ktoś jakby nigdy nic i życzy miłego popołudnia gospodarzowi, który chyba żegna się z grą. :p Brak słów. Ręce opadają.
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  9. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Ehh, na dzieńdobry przepraszam tych których zawiodłem i na forum i w grze, zaglądnąłem po ponad miesiącu do gry i okazało się że już nie mam sąsiadów, żony i nie tylko, ale ... po zmianie forum, jakoś energia mi odeszła, czepianie się o wszystko na okrągło jest frustrujące, forum miało być odskocznią od reala i przerywnikiem, wesołym przerywnikiem, a zaczęło, tak jak i błędy w grze coraz bardziej denerwować. W dodatku coraz więcej fajnych osób z którymi lubiłem popisać odeszło, co nie znaczy że fajnych jeszcze brakuje, bo zawsze można z kimś pogadać. Ogólnie ostatnio mam internetowego kryzysa (może to już ten wiek, już 40 na karku), nie chce mi się w nic grać, zaglądam tylko na wiadomości, no i nieraz może na dupy :music: ale to nie powód do dumy chyba ;):p. Miałem już raz półroczną przerwę w grze i znowu rok siedziałem, może jeszcze wrócę, tym bardziej że mam do czego, mam masę produktów i sporo wszystkiego, niejedną misję mogę zrobić, jeszcze zobaczymy. Jak na razie pozdrawiam wszystkich, dzięki za pamięć, za odkurzanie domku, czytam tu nieraz, ale szlag mnie trafia jak mam się logować przez grę i rezygnuje. Ale nie skreślajcie mnie jeszcze, co jakiś czas obiecuje się pojawiać i zabraniam zamykać mój domek -.-

    A jeśli chodzi o autko śmiga świetnie, zrobiłem już około dwóch tysięcy km i nic nie mogę zarzucić, może tylko to że znalazłem wgniotkę na dachu, której wcześniej nie zauważyłem, dość duża, ale w sumie nieszkodliwa.
    Nadciśnienie mam, tabletki biorę, to objaw uboczny :music:>:(


    Jeszcze raz pozdrawiam odwiedzających, dzięki za pamięć, za wszystko, jeszcze nie skończyłem. tak na koniec, jasiek mnie pewnie zbeszta :p ale ;)

     
    ells.w87 i Zła_Kobieta lubią to.
  10. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Cze Kocie :)
    Widzę,czytam, że następny się nam wykrusza co prawda ja też zbyt często nie zaglądam znaczy zaglądam i czytam zwłaszcza Zetki wątek bo tam gwarno i wesoło :music:
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Coby Ci wyburzeniem nie zagrozili, to niechcący trochę posprzątałam, a potem też niechcący nabałaganiłam xDxDxD
     
  12. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Kocie... besztam Cię... xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  13. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Co by nie było że leżę z grypą na L4 i się nie odezwałem, to się odzywam i pozdrawiam. :D:p

    Jasiek to może to ;) tylko trzeba zmienić słowo z ziemski czas na "farmowy" xD
     
  14. bomba8855

    bomba8855 Okazjonalny autor

    Pozdrowionka zostawiam :) Udanego dnia życzę , tygodnia , miesiąca :D
     
  15. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Oddam konia w szybkie ręce !!!


    hmmm, nie to nie tu, sorki.


    Siemka,witam, odkurzam przed świątecznie i życzę Wesołych Świąt, Mokrego Jajka, czy czego tam sobie życzycie :DxD:cry: wszystkim razem i każdemu z osobna.

    oj żeby mi się tak cokolwiek chciało, co najmniej tak jak mi się nie chce :eek::music:
    pozdrófka:p


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2015
    Anja8787 lubi to.
  16. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Życzę pogodnych, radosnych świąt Wielkanocnych spędzonych z bliskimi w miłej, wiosennej atmosferze oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa. ;)
    [​IMG]
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Odmi - krótko i na temat. Dużej kiełbachy, świeżych jaj i wędzonej szynki. Na stole oczywiście xDxDxD
    Poza tym radosnych, spokojnych w zdrowiu spędzonych Świąt Wielkanocnych :)
     
  18. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Ło matko... półtora miesiąca mnie tu nie było?... o_O:cry:xDxDxDxDxDxD


    AVE Kocie... xDxDxDxDxDxDxDxD

    Dobra Kocie... wezmę tego konia... :D:D:music:


    AVE... xDxDxDxDxDxDxDxD

    Twoje posty połączyłam.Na forum zabronione jest pisanie posta pod postem.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 maja 2015
  19. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Och - tak mi przykro - mam nadzieję, że tylko termometr opadł, bo humorek najważniejszy i pamięć - a kto by się tam opadającym termometrem przejmował - u mnie wciąż u kogoś opada (no z wyjątkiem Jolki :p). Jak kocha to wróci..... Z samym Jasiem to smutno będzie i tak jakoś po normalnemu - co dwóch chłopa to nie jeden :pxDxDxDxDxD
     
  20. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    serio?... nie wiedziałem... xDxDxDxDxDxDxD
    Kocie... wracaj... Baśce jeden nie wystarcza... xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD:p