odmulacz1

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    odmulacz1 - dla znajomych odmi
    Imię : Marcin
    Wiek: bardzo dobry rocznik :sleepy: 1975

    Członek sławnego Spam Team®.
    Ulubione danie : ciacha - najlepiej tortowe, zupka chmielowa :music: i wszystko co żonka zrobi
    Ulubiona muzyka:Rap, hip-hop, RMB
    Dzieci: Tak - syn
    Zainteresowania:
    ulubieniec Modów :p koneser kartek (posiadam na pewno około 50 szt) i pkt karnych (uzbierało się pewnie ponad 100) Posiadam jeszcze trzy dodatkowe konta 8) w razie czego :) (niestety już nieaktualne, stare forum zgredy usunęli :wuerg::cry:)

    Mała refleksja http://www.youtube.com/watch?v=fF01A...=52&playnext=6

    Grałem w Spaceinvasion od marca 2008 Uni2
    Lider sojuszu Federacja Ragnarok
    Od 2 listopada 2010 gram w kolejną grę bugpointa Darkorbit serwer PL3 (chwilowo mi się znudziła, czeka na lepsze czasy xD)

    Farmerama od 11 czerwca 2010 (aktualnie 91 lev, wyspa 168 lev), chwilowo znowu nie gram, błędy i zepsucie forum mnie znowu zniechęciły.
    .Na forum
    >>

    odmulacz1
    Żyjąca legenda forum

    [​IMG]

    Zarejestrowany od: 04.04.2008
    Posty: 25 641 (przed skasowaniem forum SI- ukradli około 16 000 stare forum 9500)

    Ulubiony napój:
    [​IMG]

    Zapraszam wszystkich chętnych do miłych, niekoniecznie sensownych konwersacji 8) Spam w każdej postaci mile widziany. Nadgorliwym Modom dziękujemy. (Modów, których nie mam w kolekcji kartek zapraszam ;) z chęcią przyjmę kilka kartek, tylko proszę o łagodne traktowanie, żeby nie zablokować konta)



    kurka, nie mogę wgrać mojego kultowego awatara z powodu zmniejszenia rozmiaru obrazka możliwego do wstawienia, bez niego czuję się nagi :eek::(>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2015
    aisunel i kowalowo lubią to.
  2. Witam :) i miłych dyskusji życzę a tak przy okazji proszę o zmianę koloru czcionki ponieważ czerwony jest zarezerwowany dla ekipy :)
     
  3. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Aj tam czerwony, to mały wpisik i zawsze taki był na poprzednim forum, czemu avatarek może być tylko taki mały nie 50kB jak poprzedni :mad: Nie mogę wstawić mojego kultowego avka którego mam od pięciu lat :confused::confused::(
     
  4. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Może dziewczyny i chłopaki w pracowniach Ci pomogą...:)
     
  5. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Napisałem już, mam nadzieję że jest jakaś szansa, tym bardziej że to .gif bo ze zwykłym obrazkiem bym sobie poradził :( jestem zawiedziony :mad: wrrr
     
  6. No widzisz udało się dziękuję za wyrozumiałość :)

    Miłego wieczorku :)
     
  7. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Jakie udało?:confused: Gif ponoć nie wchodzi do avatara... chyba, że coś znowu się zdążyło pozmieniać ;)
     
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Kocieee :) "ulubieniec Modów" hehe :D
    witam na nowym Forum :)
     
  9. profesja

    profesja Okazjonalny autor

    gifowy wchodzi tak jak u mnie. Niestety muszę swój zmienić i nie będzie latającej czarownicy:p

    Witaj Marcinie:)
     
  10. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    No ulubieniec na starym forum, szkoda że nie można przekopiować tamtych kartek i pkt karnych tutaj :rolleyes:
    No i ja musiałem "zwykłego" kota wstawić.
    A gdzie Twój domek czarownico ;) opuszczasz się 8)
     
  11. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    witamy witamy Marcinie :):):) pozdrawiam
     
  12. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    idę spać, ale tu może częściej zaglądnę, jeśli ktoś będzie chciał :rolleyes: :D
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    cześć odmulacz :D odmul mi komputer :p ;):D:D:D
     
  14. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Siemka z rana :oops: jeszcze bez odliczania.
    Sam dzis pół dnia z nowym laptopem walczyłem >:(porażka jeśli chodzi o zainstalowanie karty WiFi:wuerg:
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    No właśnie... gdzie Ty masz te kartki, bo nie widzę ;)
    Jesteś czysty koteczku jak łza :p
     
  16. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    witaj :) i Ciebie tutaj przywialo? :) a gdzie kiwi sie zapodziala- pewnie jeszcze nie wie ze zmienilismy miejscowke ;)
    DarkOrbit? tez w to gralam ale jakos braklo mi motywacji :p nie ma MODa ktory mnie motywowal zeby w to zagrac :p
     
  17. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Powitać wieczorowo, przelotem, jutro ranka. Byłem na imprezce, może kilka fotek ;)
    https://plus.google.com/u/0/photos/117437269194614892303/albums/6053061529144660449
    i to mi się nie podoba, wolałem moje stare konto, które bugpoint mi popsuł >:(:p

    Kiwuś sczerwieniała, ehh ale na GG nieraz ją złapię, raczej o tym nie wie że nastały zmiany. Mnie starego spamera jak miało by tu zabraknąć. 8)-.-
    Ja w Darka trochę pograłem, mam goliata, zakurzonego z kompletem dronów i skórce leczącej, stoi od połtora roku w hangarze i czeka na lepsze czasy 8)
     
    aisunel lubi to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Całe szczęście, że za nami tęsknisz :)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    1975 - witaj w klubie rocznika mojej mamy :D A może ona była albo 1976 albo 1974 :music: aczkolwiek blisko -.-8)
     
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Pozwoliłam sobie zajrzeć, ponieważ zawsze mnie intrygowały te wielkie kocie oczy. Teraz już wiem, do kogo należą (przeczytałam uważnie pierwszy post) i od czasu do czasu wpadnę w odwiedziny.

    Co do kartek, to myślę, że okres ochronny szybko się skońcy i odbudujesz kolekcję ;)