Odblokowanie zakładki Towar Konsumpcyjny na polach Pełni

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika mkuzanski, 25 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za odblokowaniem zakładki Towar Konsumpcyjny na polach Pełni?

 1. Tak

  93,8%
 2. Nie

  6,3%
 3. Jest mi to obojętne

  0 głos(ów)
  0,0%
 1. mkuzanski

  mkuzanski Czeladnik forum

  W tej chwili na polach pełni jedyną możliwością zastosowania produktów z rzemiosła jest spiżarnia. Posiada ona jednak wady jak np. brak wyszukiwania.

  Lepszą opcją jest wejście przez zakładkę Przedmioty specjalne -> Towar Konsumpcyjny.
  Niestety na strefach pełni jest ona zablokowana i wyświetla komunikat "Niestety nie możesz tu postawić dekoracji" (tzw. tooltip)

  Oczekiwane działanie: Ostatnia ikona w strefie pełni jest widoczna:
  [​IMG]

  Widok składa się z dwóch zakładek:
  • Wszystkie (dla spójności z pozostałymi)
  • Towar konsumpcyjny
  Analogicznie możliwe będzie przejście z zakładki Zwierzęta do zakładki Przedmioty specjalne oraz z zakładki Przedmioty specjalne na zakładkę Rośliny (lewy górny róg okna)
   
  Honorat. lubi to.
 2. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  Niewątpliwie taka opcja byłaby przydatna. W sumie przyzwyczaiłam się, że aby otworzyć jakieś skrzynie, czy użyć rzemiosła z inwentarza muszę biec na inne łąki, ale wygodne to nie jest. Nie wiem tylko na ile taka zmiana jest możliwa od strony informatycznej. Blokada przycisku z dekoracjami w bocznym menu w przypadku łąk pełni wynika z tego, że nie można na nich ustawiać dekoracji. Może jednak da się to jakoś obejść...:)
  Dodaj proszę ankietę z opcjami do głosowania. Aby ją dodać kliknij nad swoim postem Narzędzia tematu i Dodaj głosowanie. Jak powinna wyglądać ankieta dowiesz się z poradnika: => Ankieta.

  Zostawiam Ci czas na jej dodanie do jutra 27.02.2020 godz. 12:50:)