obrazki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika beatka130371, 2 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. beatka130371

    beatka130371 Czeladnik forum

    Przy odebraniu pierwszego obrazka w stodole przez przypadek nie zauważyłam informacji gdzie szukać kolejnego. Co mam teraz zrobić ? mam tylko ten jeden.
     
  2. wandadrozdowska53

    wandadrozdowska53 Czeladnik forum

    Ja też tak mam, co robić
     
  3. katbit

    katbit Zaawansowany

    Ja mam ten sam problem :cry:
     
  4. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Zerknijcie moi drodzy do rozmów na temat eventu ,tam na stronie bodaj 27 ,post 532 napisany przez Repeza wklejona jest kolejność znajdowania wszystkich obrazków. A tak w nawiasie następnym krokiem po odhaczeniu pierwszego obrazka jest wejscie do kina i tam na krówce jest następny bazgroł do kliknięcia.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    igraszka dziękuję za pomoc.

    Obrazek z podpowiedzią o kolejnym obrazku do znalezienia znajdziecie w oknie Newsy. Zerknijcie też tutaj:#258, #561.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  6. katbit

    katbit Zaawansowany

    Ja już sprawdzałam i u mnie tego nie ma, a sprawdzałam dokładnie z w/w instrukcją :(
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    katbit jeśli jeszcze nie zebrałaś wszystkich obrazków i nie otrzymałaś itemu Pacykarz to podpowiedzi w oknie Newsy muszą być. Sprawdź proszę dokładnie, np. tuż po zalogowaniu.
    Jeśli nie ma to w wyżej podanych postach Gracze dokładnie napisali i pokazali na filmiku, gdzie którego obrazka szukać. Przeczytaj proszę post Repeza i obejrzyj filmik hlnrysa. Lepszych podpowiedzi raczej nie dostaniesz.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  8. katbit

    katbit Zaawansowany

    Ale nie mam! Napisałam właśnie w tej sprawie do pomocy technicznej. W news mam tylko możliwość wejść do zadania eventowego. Mam tylko nadzieję, że pomoc techniczna odpowie przed zakończeniem eventu.....
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    katbit rozumiem, że w oknie Newsy podpowiedzi nie masz, a w tych miejscach, które na zrzutach i filmiku Gracze pokazują też nie masz żadnych obrazków?
    No to muszę Was zmartwić, bo zabawa się skończyła wczoraj o godz.23:59 tak jak jest to napisane w poradniku:

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2020
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie macie obrazków, bo wg poradnika:
    Psst! To jeszcze nie wszystko;)
    1 kwietnia w godzinach 00:01 do 23:59 miejcie oczy szeroko otwarte.
    [​IMG]

    Wypatrujcie sposobu na zdobycie tego itemu:
    Item "Pacykarz"
     
    wiocha5 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys dziękuję za pomoc, też właśnie sobie o tym przypomniałam :)

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  12. ..Bercik..

    ..Bercik.. Forumowy żółtodziób

    Czy te obrazki były do zebrania tylko 1?
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak a dokładnie tak jak już wyżej jest napisane: 1 kwietnia w godzinach 00:01 do 23:59.

    Z tego co widzę Autorka wątku pytań nie ma, więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.