Opinie Obiad na farmie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    to ja tak spokojnie 174 tylko z głównej a reszta pare zagród i warsztaty:):pxDxD
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a z drzew magicznych nie lecą śruby?
     
  3. a009645

    a009645 Czeladnik forum

    Zgodnie z instrukcją na każdy krok należy oddać 1 (jedno) pudełko, czyli w sumie 20 (dwadzieścia). Tymczasem w kroku 2 trzeba oddać 2 (dwa) a nie jedno. To samo w kroku czwartym. Obawiam się, że dalej będzie podobnie. Też tak macie?
     
  4. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    To ja mogę śmiało napisać, ile wyleciało śrub - za statystyki mnie nie zlinczują, co najwyżej - wyśmieją ;)
    298 śrubek z 3 łąk krokusa + 3 menażerie z bobrami, kawiami i czymś dłuższym.
    Ten mój JC na drzewie, to chyba jakiś trefny jest, nie ? ;)
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    tak, miałem magazyny, więc dlatego wyleciało ponad maksymalną liczbę pól, wiem że jedna farmerka na forum też zdobywa jaśkami bardzo dużą liczbę wypadajek z początkowego zasiewu więc wziąłem z niej przykład i pozdobywałem jaśki na G&T :)
     
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ;) czyżby ja :) u mnie 571 mam tylko po jednym dendrologicznym, manufakturze i menażrii
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nostrzyk - 480 : Śruba - 234
    W przybliżeniu 2:1 dla gospodarzy.:D
    Goście słabiutko.:cry:
    Taki mam wynik meczu.8)
    xD:cry:xD
     
  8. matthero

    matthero Weteran forum

    Tak, Ty :) Zauważyłem, że po nałożeniu Jaśka nie trzeba odświeżać farmy. Bynajmniej ja zrobiłem próbę i wypadalność jest podobna.
     
    robins71, magdusia668 oraz miwi45 lubią to.
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiec nastepnym razem nie pisz,ze wypadlo z hortensji...
     
  10. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    U mnie z juty i róży igiełkowatej + kilka zagród wypadlo 216 śrub. 3 Jaśki się nie spisały :eek:.
     
  11. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Może przeterminowany???
    Dobrze że mnie nikt nie musi podliczać-ufff:p:p:p
     
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    faktycznie, w takim razie przepraszam, ale u mnie magazyny stoją non stop, więc się do nich przyzwyczaiłem i o nich zapominam... są częścią mnie :)
     
  13. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

     
    magdusia668 i miwi45 lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Obawiam się, że tych pudełek potrzebnych będzie jeszcze raz tyle czyli 40, wzrośnie tym samym liczba potrzebnych roślin specjalnych i wypadajek. Już to sprawdzamy i prawidłowe ilości będą podane najszybciej jak się da. Bardzo dziękuję za czujność i oczywiście przepraszamy za błędy.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2019
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie leci mapa z magicznego drzewa i w poradniku też ;)

    chyba nie chciałabym żeby magazyny były częścią mnie....

    u mnie z 540 hortensji i 10 magazynów i 2 nawozowców wyleciało 436 wylotek
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam z 500 małych pól płaskurki (jeszcze 5 tys. ), manufaktury, menażerii, ogrodu dendrologicznego, po bokach drzewa różne a na wyspie karnergia, manufaktura, ogród, 2 menażerie, po bokach drzewa różne wypadło: 586 zdjęć, 285 butelek i 449 śrub
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bedzie ich 34......
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -norbijas- już sprawdzamy, liczymy i poprawiamy ;)
     
    robins71, magdusia668 oraz -norbijas- lubią to.
  19. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

  20. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Za błędy nie przepraszaj tylko dlaczego jak rozpoczą sie event następują zmiany????
    Czy to celowe???
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.