Opinie Obiad na farmie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    robię na poczet jutrzejszego iventu nawet od Franka prezentu dziś nie odbiorę zostawię go na jutro zawsze to +1 roślinka więcej
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wniosek jeden - na start wszystko w roślinach bo wypadajki obie lecą z ziela i drzew. Dobrze, że czasy takie same. A w razie deficytu-krokus obie wypadajki załatwi
     
  3. madziula008

    madziula008 Stary wyjadacz

    Jako mechanik dodam tylko, że roślinka na grafice nie przedstawia zębatek, a co najwyżej koła zębate. :p Zębatka to listwa zębata.
     
    Mikasek-, magdusia668 oraz amber♥ lubią to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jeśli o tej gałązce z muzycznymi kwiatami myślisz,to nie mam -.- Brakło 2 kwiatów a kupować nie będę...Do tej pory wystarczała mi cebula...Nad krokusem pomyślę-okazuje się,że mam już 4,5% krótsze dojrzewanie...xD
     
  5. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    To alchemik, szklarnia - 4,5 to zawsze coś :)
    Tak o tej gałązce pisałam. Przydatna, ale rozumiem w 100% :)
     
  6. matthero

    matthero Weteran forum

    Event robię. Jestem zawiedziony, że to już ostatnie ulepszenia fabryk. Zakładając, że uda mi się zdobyć te 8 ulepszeń, to nadal będzie brakować mi 6 ulepszeń fabryk do kompletnej fabryki. Czy to oznacza, że już nie mam szans na ich zdobycie ? :(
     
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    no ulepszenia sie usmiechaja trudno by było odpuścić:Drobię na pewno
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tylko za florki:
    [​IMG]
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zapewne będzie-od czego wyprzedaże?;)
     
    Mikasek-, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mnie też kilka gdzieś uciekło nie pamiętam już kiedy i gdzie, ale chyba nie będzie tak jak to miało być na początku, że trzeba zdobywać wszystkie po kolei bo inaczej do tego 100 poziomu fabryki zabraknie i pewnie do zdobycia jeszcze będą. Taki przynajmniej wniosek można wyciągnąć z tego co jest napisane w poradniku:

    Tyle, że tych ulepszeń, które gdzieś już uciekły może zabraknąć przy końcowym ulepszaniu, ale jak to będzie to się okaże :)
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ale ta tabelka wskazuje na to, że konieczny jest zakup 10 ulepszeń:
    [​IMG]
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Anhedrea na dzień dzisiejszy tak, ale skoro w przyszłości liczba ulepszeń może zostać zwiększona to i możliwości do zdobycia tych ulepszeń pewnie będą, tyle że na chwilę obecną nie wiemy kiedy i jakie .
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że tak, gdyż nie zamierzam kupować.

    Czyli warto robić ten event dla tych 8 ulepszeń.
     
  14. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    A mi się wydaje, że skoro na początku zaznaczone było, że 10 mamy kupić, żeby był komplet to zwiększenie ilości ulepszeń niczego nie zmieni. Bez kupienia i tak będzie 10 w plecy.
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Anhedrea w chwili obecnej trudno powiedzieć skoro nie ma żadnych dodatkowych informacji, ale wydaje mi się, że te, które są do kupienia też będą w końcowym efekcie potrzebne, w innym przypadku zostanie item bez ostatnich 10 ulepszeń.
    Tak też mi się wydaje, ale bez konkretnych informacji nie ma żadnej pewności.
     
    Mikasek- i magdusia668 lubią to.
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Czyli będę kupować po jednym ulepszeniu za zdobyte w eventach/misjach FL :p i stopniowo dojdę do kompletu :)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    niesamowita chatke czarownicy,,tez nie wszyscy maja w maksie..i jakos nie widze mozliwosci zdobycia wakatowych ulepszen...
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -norbijas- ten item nie ma żadnego związku z tematem eventu, o którym tutaj rozmawiamy, ale tak krótko mówiąc to nie można go porównywać, dla niego nie przewidywano na przyszłość większej ilości ulepszeń tak jak to jest w przypadku fabryki.
    A co do fabryki to też wątpię żeby były jakieś dodatkowe ulepszenia do zdobycia, jak jakieś pominiesz to potem może Ci tych pominiętych do maksymalnego ulepszenia itemu zabraknąć, ale może być też tak jak to bywa z różnego rodzaju itemami - być może będzie jakaś wyprzedaż, tego nie wiemy.
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    sam item moze nie ma,ale zasada zdobywania ulepszen juz tak....;)
    jak doloza 50 ulepszen to 5 bedzie platnych,,,w przypadku 100 ..10 platna...itd...
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Póki co to przygotowujemy się powoli do eventu a jutro startujemy z tym obiadem, zdobywamy ulepszenia dla fabryki i inne bonusy ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.