Opinie Obiad na farmie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    8 panów goszczę na obiedzie,,,nie bardzo jedzą mój obiadek,,,przesolony,,,czy cóś:(
     
  2. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Koniec. Odpuszczam, więcej nie zrobię niestety. Za późno się zabrałam.
     
    Mikasek-, robins71 oraz tereska1108 lubią to.
  3. abask

    abask Komandor forum

    Zrobiłam ale z wielkim trudem.
     
  4. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Właśnie skończyłam, zostało 1 pudełko śniadaniowe na +, fabrykę mam ulepszoną do surrealistycznej 5 - chyba gdzieś w poprzednich eventach musiałam jakieś ulepszenie przegapić.
     
  5. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Ja mam osiem zwierzaczków i więcej nie robię bo i tak nie mam szans. Zabrakło mi dosłownie 3 pełnych zbiorów ale się nie martwię bo świat się na tym nie kończy8)8) Mam fabryczkę surrealistyczną nr 7 i tak zostanie. :p:)
     
    aleksandra, robins71 oraz gosiagosia60 lubią to.
  6. kamder

    kamder Hrabia forum

    I już po obiedzie. :)
    [​IMG]
    Zabrakło mi trzech ulepszeń, aby mieć komplet, ale dodatkowe 5% jakoś mi nie przeszkadza.
    Teraz zastanawiam się czy dokupywać 8 ulepszeń, żeby lepszą skrzynkę dostawać.:oops:
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja mam całe skończone ale moja fabryka mało rozbudowana-dopiero nowoczesna 7 :cry:Też już tak zostanie 8)
     
    Mikasek-, bari06 oraz robins71 lubią to.
  8. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Przybij piątaka bo mam taki sam poziom fabryki :D

    Jak nie kupowałaś za Florki to można jeszcze chyba nabyć po 5 pakietów czyli razem 10 :)
     
  9. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ewencik skończyłam :) i mam Dziwną fabrykę 8 i wcale się tym nie przejmuję xD. Nie zamierzam kupować 1 ulepszenia za 25 Fl.
     
  10. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Myślę, że dadzą jeszcze szanse nadrobić. Już tak zrobili z jakąś ozdobą, nie pamiętam z jaką. Mój mąż miał szanse dogonić i uzyskać najwyższe ulepszenie.
     
    gosiagosia60 i robins71 lubią to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    nie mam parcia na najlepszego przemysłowca za kasę :p [​IMG]
     
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie też komplet ulepszeń z tego eventu.
    Skończyłam na dziwnej fabryce 2, więc sporo musiałam po drodze przeoczyć.
    Trudno mówi się i gra się dalej :)
     
    Mikasek-, bari06 oraz robins71 lubią to.
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no ja z tego też mam wszystkie, i jeszcze 9 dokupiłem za florki, 10tego nie mogłem kupić bo florków zabrakło, dzisiaj patrzę i już nie ma dziwne, a [ciach] hehehe

    oby się szybko jakaś wyprzedać tego pojawiła :D no cóż z PT to raczej nikt nie wygrał :|

    Ponownie część posta łamiącą Regulamin forum w punkcie 2.19. Korespondencja - usunęłam i tym razem upominam słownie.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 marca 2019
    Mikasek- lubi to.
  14. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    witam z samego poranka...czytam o ulepszeniach fabryki...ja robiąc wszystkie ewenty nic nie dokupując mam dopiero surrealistyczn ą 10...do końca chyba mi coś brakuje?
     
    Mikasek- lubi to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    milka1057, gdzieś Ci musiało umknąć jedno ulepszenie. Oprócz 10 ulepszeń, które można kupić w pakietach fabrycznych, do zdobycia było ogółem 90 ulepszeń. Jeśli komuś się to udało, powinien mieć Wystrzałową fabrykę 1. W załączeniu tabelka z wykazem >>KLIK<<
     
  16. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ja mam Megafabryke 2 ale nie wiem czy robilam wszystkie ev z ulepszeniami
     
    Mikasek- lubi to.
  17. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    Dzięki za odp....czyli gdzieś po drodze nie dopisało jednego ulepszenia....czyli piszem do pt...trza to wyjaśnić...pozdrówka
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za wszystkie opinie i w związku z tym, że czas eventu minął temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.