Obecny event

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 22 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Gdzie na planszy znajdę mój postęp w grze odnośnie tej tabelki. Mam ugrane z gierki ( twój ranking ) ponad 84 tyś. a drzewa xl mi nie dopisało.
    [​IMG]
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aby otrzymać Super wielkie drzewo XL to musisz zdobyć 60 000 punktów w kroku, w którym nagrodą jest to drzewo. Wcześniej zdobyte punkty nie przechodzą na następny krok i się nie sumują jeśli chodzi o ten pasek postępu.
    Czyli jak po prawej stronie będzie do zdobycia 60 000 to drzewo otrzymasz dopiero jak w minigrze zdobędziesz taką ilość punktów.

    Są sumowane ale dla tego paska:

    [​IMG]



    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Czyli jak w trzeciej gierce zdobyłam 84 tyś. to tyczy się to tylko trzeciej nagrody ? i później zgarnę po kolei 6 nagród ( w sumie 9) i nie uda mi się już ugrać w jednej gierce 60 tyś. potrzebne na drzewko w 10 kroku to z drzewka nici ?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie tak. W każdym kroku jest określona nagroda i wymagana liczba punktów, które w tym kroku trzeba zdobyć. Jeśli wcześniej została zdobyta taka liczba to w bieżącym kroku się już nie liczy, trzeba zdobyć na nowo.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    bogusiania lubi to.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak wejdziesz układać potworki, to z prawej strony jest taki słupek:
    [​IMG]
     
    bogusiania i ~czarodziejka lubią to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys dziękuję za pomoc.

    Czy Autorka ma jeszcze jakieś pytanie?
     
    hlnrys lubi to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nie mam, można zamknąć :)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro można to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.