Nowydzien

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Nowydzien, 28 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Nowydzien

    Nowydzien Czeladnik forum

    Dzień Dobry Wieczór.
    Zakładają Inni założę i ja ... może ktoś zajrzy ... i dobrą radę mi da.
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej, przyszłam z wizytą .

    A jakiej rady potrzebujesz ?
    Jeśli mogę to będę zaglądać, żeby pogadać.xD
     
  3. Nowydzien

    Nowydzien Czeladnik forum

    Tyle rad potrzebuję że się sam załamuję. Pierwsza ... podstawowa ... co zrobić by pozbyć się diabła który kusi mnie do złego?
    Jeśli możesz ... xBabciaEwa ... zapraszam. Każda opinia będzie przeanalizowana ... przemyślana ... a dalej no cóż ... diabli wiedzą.

    - Mamusiu, czy diabeł jest mężczyzną?
    - Nie, jest o wiele gorszy od mężczyzny.
    - A więc jest kobietą...


    Posty połączyłam. Pamiętaj, aby używać opcji edytuj, jeśli Twój post jest ostatni, a chcesz oś dodać.
    Usunęłam również podlinkowanie do strony.
    BA_Czerwona


    Nie ma wolności ... no cóż

    Twoje posty połączyłam ponownie. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2015
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nowydzien wolność jest, niemniej jednak na forum musisz tak jak każdy Użytkownik przestrzegać Regulaminu, z którym bardzo proszę się zapoznać : >>>Regulamin forum<<<.
     
  5. Nowydzien

    Nowydzien Czeladnik forum

    W takim wypadku ... proszę o usunięcie. Z góry dziękuję.
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Proszę o sprecyzowanie czy chcesz zamknięcia wątku i przeniesienia do archiwum? Nie ma podstaw do jego całkowitego usunięcia.