FAQ Nowy pakiet Premium

Temat na forum 'FAQ - płatności' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 21 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  a4.png

  Mamy zaszczyt przedstawić polskiej społeczności Farmeramy nowy pakiet premium.

  willa premium wycięta.png

  PODSTAWOWE INFO.png
  • jeden pakiet, zamiast funkcjonujących do niedawna trzech oddzielnych;
  • koszt to 29,99 PLN za 1 miesiąc;
  • sprzedawany jednorazowo lub w postaci abonamentu miesięcznego;
  • w przypadku wybrania jednorazowej opcji, ponowny zakup nie będzie możliwy zanim nie upłynie ważność poprzedniego pakietu (30 dni);
  • opcja z abonamentem miesięcznym powoduje obciążenie gracza kwotą 29,99 PLN za każdy kolejny okres rozliczeniowy;
  • abonament można w każdej chwili anulować - kolejna płatność w takim przypadku nie zostanie pobrana, a korzyści będą dostępne do końca miesiąca rozliczeniowego;
  • szereg udogodnień, które omówione zostaną w dalszej części poradnika.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 kwietnia 2017
 2. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  ZAPIS USTAWIEŃ POSZCZEGÓLNYCH POWIERZCHNI.

  zapis.png
  Nowy pakiet premium umożliwia posiadaczowi zapisanie maksymalnie 3 ustawień przedmiotów dla każdej z dostępnych powierzchni (poza Cudownym Pnączem).

  Poniżej przedstawiamy proces zapisu wybranego ustawienia dla Farmy.

  farma.PNG
  Na głównej łące ustawiono 4 kurniki.

  W znajdującym się po lewej stronie narzędziu wielofunkcyjnym znajduje się ikona dyskietki.

  wielofunkcyjne.PNG

  Po kliknięciu w symbol dyskietki otworzy się okno odtwarzania.

  odtworzenie.PNG
  Czarna ramka oznaczona cyfrą 1 wskazuje powierzchnię, której szablon odtwarzania zapisujemy.

  Biała ramka z cyfrą 2 obejmuje 3 sloty, w których możemy zapisać szablony.

  Zaznaczamy opcję "Zapisz" (dla przykładu w lewym slocie) i otworzy się kolejne okno.

  zapisywanie farmy.PNG
  Możemy w nim nadać nazwę szablonowi (symbol ołówka) przed zapisaniem. Kliknięcie w opcję zapisz spowoduje przypisanie danego ustawienia do slotu (w przykładzie Farma_1).

  zapisana_farma.PNG

  Symbol ołówka pozwala na modyfikację nazwy szablonu, czerwony kwadrat to opcja usunięcia szablonu ze slotu, natomiast po kliknięciu w wykrzyknik dowiemy się czy wszystkie przedmioty można odtworzyć.

  Zapisane ustawienia gracza będą przechowywane na serwerze, niezależnie od posiadanego premium. Oznacza to, że jeśli gracz zakończy bieżący pakiet premium i po jakimś czasie znów dokona zakupu - zapisane ustawienia pojawią się w oknie odtwarzania.

  Poniższe itemy zostały wyłączone z opcji odtwarzania.

  itemy.png


  W przypadku braku w zasobach przedmiotów zapisanych w szablonie (np. w wyniku przekazania podczas mini-eventu Gift&Trade, postawienia na innej polanie, itp.) podczas uruchomienia opcji odtwarzania zostaną one pominięte.

  Opcja odtwarzania nie zapisuje postępów czasowych. Ponowne ustawienie drzew, zagród, warsztatów oraz itemów w wyniku odtworzenia zeruje licznik czasu. Znaczy to, że zagrody i warsztaty wymagają ponownego rozpoczęcia hodowli, a drzewa rozpoczynają dojrzewanie tak jakby zostały dopiero posadzone na polu. Podobnie będzie z itemami. Użyte pasze, zwierzęta, nawozy, woda, itp. nie zostaną zwrócone.

  AUTOMATYCZNY ZBIÓR OWOCÓW Z DRZEW.

  owoce.png

  Automatyczny zbiór owoców z drzew będzie miał charakter znany z dotychczas funkcjonującego pakietu premium.


  System zapamiętuje czas i ilość zbiorów, które zostają pomijane (gracz nie loguje się, nie odwiedza polany lub opcja jest wtedy nieaktywna). Po ponownym uruchomieniu automatycznego zbioru z drzew i przejściu na polanę, gdzie się one znajdują, naliczane są PD/TPD i zbiory owoców z okresu, kiedy zbiór nie był dokonywany. Odliczany jest także czas z uwzględnieniem wielokrotności zbioru (np. po zbiorze może okazać się, że do następnego pozostało 3 godziny).

  Maksymalna ilość zbiorów została ograniczona do 1 tygodnia. Oznacza to, że bez względu na to jak długo gracz nie będzie dokonywać zbioru drzew - maksymalnie otrzyma owoce i PD/TPD z 1 tygodnia.
  Zbiór musi się odbyć za pomocą funkcji premium (nie ręcznie czy z wykorzystaniem kombajnu).


  Gracz otrzyma wypadajki tylko za zbiór w danym momencie. Przedmioty, jakie gracz mógł uzyskać w wyniku wcześniejszych zbiorów nie zostaną dopisane.

  UWAGA! Funkcja automatycznego zbioru owoców z drzew nie działa w Świecie Pełni Księżyca.


  DODATKOWE ROŚLINY SPECJALNE PODCZAS EVENTÓW.

  eventówka.png

  Gracze posiadający pakiet premium wraz z uruchomieniem eventu otrzymają dodatkowe 5 sztuk rośliny specjalnej. Przyczyni się to niewątpliwie do szybszego rozsiewu rośliny.

  COMIESIĘCZNY PREZENT

  prezent.png

  Gracze posiadający premium otrzymują każdego miesiąca prezent specjalny:
  - 120 * super nawóz
  - 60 * super nawóz Zosi
  - 60 * turbo nawóz Zosi
  - 40 * super pasza
  - 3 * imprezowa wejściówka

  WIĘCEJ SĄSIADÓW I PREZENTÓW.

  sąsiedzi.png

  Gracze z pakietem premium będą mogli mieć 8 dodatkowych sąsiadów. Ale to nie wszystko. Większa ilość sąsiadów to również więcej prezentów. Poza standardowymi prezentami darmowymi każdego dnia można będzie wysłać 8 dodatkowych prezentów.

  DODATKOWA WODA ORAZ OBORNIK.

  woda i guano.png

  Wraz z zakupem pakietu premium gracz uzyskuje pojemniejszy zbiornik na wodę (dodatkowe 200 jednostek), a także obornik (dodatkowe 800 sztuk nawozu). Zasoby wody nigdy się nie kończą i uzupełniają automatycznie.

  DODATKOWA PRÓBA W RAMACH PREZENTU ZA CODZIENNE LOGOWANIE.

  dodatkowa próba u Franka.png


  Każdego dnia odbierając codzienny prezent za logowanie u Franka Kędzierzawego gracz z aktywnym pakietem premium zyskuje dodatkową próbę na kole fortuny.

  TURBO MŁYN

  [​IMG]

  W skład pakietu Premium wchodzi również usługa, która gwarantuje o 50% krótszą produkcję w młynie na Farmie jak i Bahamaramie.

  DODATKOWY KLIENT W KĄCIKU ZLECEŃ - MONA LISIECKA


  Mona.gif
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 października 2022
 3. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  Konwersja "starego" premium na "nowe".

  Wraz z uruchomieniem nowego pakietu premium nie będzie możliwości korzystania z funkcjonalności obu pakietów premium. W związku z tym, gracze posiadający aktywny pakiet premium "starego" typu będą mogli dokonać przełączenia na "nowe" premium. Wszystkich czynności związanych z zamianą dokonamy w Willi premium.
  • po wprowadzeniu nowego premium do gry, gracze z aktywnym pakietem "starego" premium po zalogowaniu do konta zobaczą okienko pop-up z informacją o zaletach nowego pakietu, jego cenie i korzyściach.
  Gracz się decyduje na nowe premium. Co się stanie?
  • pojawi się okno pop-up z informacją o przybliżonym czasie koniecznym do dokonania pełnej zamiany na nowy pakiet (konieczność uzyskania danych z serwisu transakcyjnego celem prawidłowego przeliczenia czasu);
  • przekształcenie starego pakietu na nowy zajmie kilka dni i nie zostanie zakończone przed oficjalną premierą nowego premium (konwersja będzie dostępna na tydzień przed wprowadzeniem zmian do gry);
  • zamiana starego premium na nowe spowoduje skrócenie czasu trwania nowego pakietu o połowę w stosunku do pozostałego czasu starego premium. Spowodowane jest to faktem, że nowe premium jest dokładnie dwukrotnie droższe od starego;
  • po zakończeniu zamiany pojawi się kolejne okienko pop-up z gratulacjami;
  Jeśli gracz miał subskrypcję na swoim koncie to po dokonaniu zmiany będzie ona nadal funkcjonowała, czyli premium zostanie automatycznie przedłużone po zakończeniu poprzedniego okresu rozliczeniowego.

  UWAGA!!! Zamiana starego premium na nowe jest stała i nieodwracalna.

  Możliwość dokonania zamiany będzie dostępna u posiadaczy starego premium przez cały czas ważności pakietu (nie tylko przez tydzień przed oficjalną premierą).
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.