Opinie Nowy dom płazów oraz hodowla salamander

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak bym nie liczył, to wychodzi, że masz na farmie poziom:

    51.984

    xD:cry:xD
    [​IMG]
    51.984 lvl x 1.500 = 77.976.000 PD
    51.984 lvl x 800 = 41.587.200 SG
     
  2. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Niestety, tylko jest tak napisane, a dostaję w setkach tysięcy :p

    No to by było mieć taki lvl :D

    No jest i ona :D [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2021
  3. anna0089

    anna0089 Książę forum

    warto było czekać ,też jest niesforna salamandra

    [​IMG]

    na normalnych perfumach ,całkiem fajne przeskoki ,dobrze się bawię patrząc jak mało mnie to kosztuje :D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam i ja róż:inlove: Teraz biorę się za lewy i środkowy but:D
     
  5. anna0089

    anna0089 Książę forum

    trochę nie na temat ,jak sprawdzasz ile ci brakuje punktów sezonowych ? nie mogę dojść jak to się robi ?
    a w temacie trzy buciki stoją
     
  6. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    No jak mogli ? To grzech , tak graczy robić w trąbę :p PT do spowiedzi :D
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najeżdzasz po prostu kursorem na pasek obok liczby oznaczającej poziom sezonu (ta w fioletowym kółku) i wtedy widzisz ile masz już uzbieranych na ile potrzebnych, więc i możesz sobie policzyć ile brakuje.

    W temacie - jeszcze tylko zrobię smoothie pomarańczowe i środkowy dom będzie w komplecie. Zostanie do zrobienia 5 zadań w lewym, ale tutaj będę już musiał policzyć, czy mi starczy sztuk mleka i ewentualnie dorobić.
     
  8. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    kusicie takimi fajnymi wynikami :inlove: jeszcze kilka oaz wstawiłam zwykłych po nic, bo co potrzebowałam to już ukręciłam. Został mi tylko środkowy but, bo kolektory będą za półtorej godziny do zebrania. Jakby targ jeszcze ruszył u mnie to fajnie byłoby coś zarobić:oops: Mam jeszcze 132sp, warto było czekać na ten czarny piątekxD
     
  9. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Dokładnie, muszę napisać, że za mało dostałam :p
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rano będzie koniec eventu u mnie. Na te parę sztuk salamander odżałuję jak mi zabraknie, bo chcę wrócić jak najszybciej do sprzedawania swoich i paszy dla nich oraz zacząć sprzedawać owoce potrzebne do eventu (swoją drogą z dzikiej zbieram je o 1 w nocy, z głównej rano, ale trudno). Ale ponieważ wszystko oprócz salamander już zrobiłem do lewego buta a tylko jego mi brakuje do końca eventu (w gwoli ścisłości zostały 2 ostatnie zadania w nim), to oficjalnie zużyłem około 350 sztuk SP chyba (albo 300, nie pamiętam ile miałem na start) i zostało mi jeszcze:

    4 zwykłe salamandry
    7 lazurowych
    3 zwariowane
    5 leśnych
    1 ognista (z runy)

    oraz
    12 sztuk mleka migdałowego
    14 sztuk mleka owsianego
    4 sztuki mleka sojowego


    Tak, wiem. Wiadomej części ciała nie urywa, ale lepszy rydz niż nic. Za to dzięki temu eventowi zarobiłem ponad 100 mln SG, teraz chyba z 30 wydałem na owoce, ale zarobię na nowo oraz awansowałem z(e) 130 poziomu na farmie na 131:p:D:D:D


    PS. Skoro zużyłem 350 SP, to ta promocja była dla mnie wybawieniem, bo przy hodowli za 2 SP potrzebowałbym 700 SP a miałem trochę ponad 600 czy jakoś tak:p
     
  11. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Rozowa zagroda zdobyta. Bardzo duze przeskoki bez super perfum.
    Moze teraz poprobuje 1 ulepszenie zdobyc-ot tak sobie :)

    edit: 1 ulepszenie zdobyte plus przypadkiem pnacze. Stoje przed kolejnym pnaczem dotyczacym hodowli...

    Poki co wystarczy-ide spac. Jutro zobacze czy chce kupic brakujace owoce.

    edit2: odpuscilam. 500 z hodowli nie potrzebuje, mam gdzies 250 czy jakos, 1 ulepszenie wystarczy-szkoda milionow na owoce :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2021
  12. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    Piękne u Was przeskoki i mln PD i SG xD tylko pozazdrościć;)
    Zrobiłam wczoraj by było jeszcze po taniości SP ale u mnie aż tak nie było:)
    Ważne że skończone i nagrody są:music:
     
  13. 22vader

    22vader Zaawansowany

    bez promocji na SP event byłyby tragedią
     
  14. oli23959

    oli23959 Forumowy żółtodziób

    Brawo za ukończony ewent a ja mam pytanie czy tylko mi nie wypada żadne mleko z pól ? SP mi się skończyła i do skończenia lewego zadania zostało mi smoothie pomarańczowe i tego juz nie zrobie
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie tyko. Mleko nie wypada z pól a z oaz. Ale jeśli o tym wiesz i brakuje Ci SP, to spróbuj szczęścia na kole lub pogrzeb w misjach jak masz tyle sianogroszy, aby kupić produkty, żeby SP wystarczyło do tego smoothie (a raczej do wyprodukowania mlek potrzebnych do smoothie). Bo faktycznie przez 1 smoothie trochę kiepawo aby nie skończyć eventu.
     
    magdusia668 i hiacynta lubią to.
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Może masz jeszcze niewykupioną SP za farmarki.

    A i często zdarza się w skrzynkach.
     
  17. oli23959

    oli23959 Forumowy żółtodziób

    DZieki za info napisane jest w podświetleniu ze przedmiot pojawia sie na polach - podczas hodowli, ale cóż nie zrobię za dużo brakuje poza tym lewa str to jedyna ktora bym skończył :):):)
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event zakończony. Niestety coś sprzedaż owoców i paszy dla salamander mi nie idzie na moim targu (19)-.--.--.-
     
    magdusia668 i hiacynta lubią to.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ludzie ewent zrobili, to po co mają kupować? Zastanów się.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wszyscy zrobili;) I właśnie dla tej części wystawiłem:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.