Opinie Nowy dom Borsty'ego

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Ja nie mam nic przeciwko temu. Możecie robić ponad plan. Za każdą sztabkę metalu, jaka zostanie po evencie dobrze zapłacę, najwięcej za złotą: 1.332 PD/TPD i do tego całe 1.776 SG. Godna zapłata, prawda? BUHAHAHA!
     
    niebo016 lubi to.
  2. magros

    magros Nadzorca forum

    dzieki juz wiem ze nie podgonie wypadaje cebula z kasztankiem
     
    krasnoludek10, dantic3 oraz niebo016 lubią to.
  3. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    nnnooooo, nnnoooo, Ty to jesteś szczodry:D:D
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatni badyl na polu, wylotek brak 150.
    Sztaby się kręcą.
    Koniec po północy.
    Poszło wg założeń, nic szybciej, nic wolniej.
    No i dobrze.
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    mi brakuje 540 to jutro powinno być roślinka niecały tysiąc więc też spoko :D
     
  6. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Na 2 polach robiłeś ?
    Ja na całości ze względu na maszyny i już ukończyłem z 242 wypadajami i 102 badylami na plusie.
    Cosik tam miałem ze dwa razy 1 na 6h :)A teraz tak z nudów kręciłem kołem i 100 na 24h wpadło xD Nie wiem po co ? xDmaszyny mi już ledwo zipią xD
    Event fajny, prosty, zero mini gierek taki jak lubię ;) No i chory jestem i miałem na niego czas :p
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak, dokładnie wg planu:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/nowy-dom-borstyego.68771/#post-2026686
    Tylko w scenie 5 zmieniłem na brąz i złoto dla skrzynek nieszczęścia;), przez co wyszedł jeden siew mniej, za to ciut więcej wylotek.
    Wylotki już mam, sztaby nakręcone.
    Za dwie godziny zbiorę, wpłacę i zapomnę.:p

    Edyta:
    No i koniec.
    Ale niewiele brakło, żebym poległ.
    No nie wiem jak to przegapiłem!
    Zabrakło 3 szt guano i 8 szt mandarynki.
    xD:cry:xD
    Skrzynie obadam dopiero w Nd.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2019
  8. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Skończyłam i zapomniałam.Skrzynki otwieram dwa razy w miesiącu-15 i 30-więc jeszcze chwilę pomarzę o złocie,ale znając życie to nic ciekawego w nich nie będzie. Borsty skąpi wszelkiego dobraxDxD;)
     
  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam i ja wreszcie skończyłam. Wypadajki fatalnie leciały.
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie przesadzasz Maryniu?
    Skończyłaś ponad dobę przed upływem czasu.
     
  11. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Nie wiem co miałaś posiane czy postawione ale uważam że w tym evencie na wypadajki nie można było narzekać;)w tej chwili mam 2,5 tyś ponad stan a leci z kur w większości i drzew :)
    gratuluje końca eventu
     
  12. hator

    hator Ekspert forum

    Do końca eventu zostało niewiele ponad dobę, mam do złapania jeszcze 590 wypadajek :p
    Walka będzie do końca ale jestem dobrej myśli :)
     
  13. jabolka

    jabolka Młodszy ekspert

    To się pochwalę .... a co mi tam ....ze skrzyni farta dostało mi się ....uwaga !!!! 10.000 PD - xDxDxD
     
  14. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ewent udało mi się skończyć. W skrzyni farta była skrzynia z sianogroszami a tam było 1000 SG8). Ciekawe czy kiedykolwiek będzie skrzynia ze złotym zwierzakiem?8)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zanim dojdziesz do 300 lvl, to powinna raz wpaść.
    xD:cry:xD
    Ja swoich jeszcze nie otwieram.
     
  16. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Brakuje mi aż 700 wylotek. Na małych jest całodobowa na wyspie i goździk na farmie. Mam jakiś SN, to zrobię, że jeszcze rano będzie zbiór i w południe. Muszę kupić trochę SN, żeby podgonić, mam tylko 236.
     
  17. halina54

    halina54 Hrabia forum

    To się pochwalę .... a co mi tam ....ze skrzyni farta dostało mi się ....uwaga !!!! 10.000 PD........ja sie tez pochwale dostalam az 1 slownie jedna farmarke.Moze jak osiagne 300 setny poziom to sie trafi jakis zloty zwierzak..mam nadzieje
     
  18. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Ostatnie sztabki srebra ukręcone, event zakończony, pnącze zdobyte, w skrzyni farta 1 SG. Hurrrra :) Wszystkim jeszcze ciężko pracującym powodzenia :)
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze dwie sztabki srebrne ukrecic :)karnegia za 3h moze sypnie reszte piecyków to bedzie dzis koniec :)
     
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    za 1,5 godz,,mam nadzieję skończyć,,uf,,trudno zrobić ewent i kontynuować misje:(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.