Opinie Nowy dom Borsty'ego

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. To ja też uprzejmie donoszę,że wydarzenie mogłabym skończyć w tej chwili bo mam ukręconych 21 srebrnych sztabek,ale czekam do jutra rana na 4 sztuki drewna,które chyba spaliłam w kominku. Nigdzie mi się nie spieszy,bo z tych skrzynek fartu to chyba faktycznie niezły smrodek lecixD;)xD
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brakuje mi jeszcze 8764 sztuki badylka (posiany na 3 łąkach) i 974 piece. Ciekawe, czy uzbieram:p Na noc też siałem eventówkę a na wyspie ciągle karnegię.

    Borsty - na razie Twoje dwa ostatnie posągi noszą tak wielkie kamienie, że zasłaniają Ci twarz:p I raczej prędko się to nie zmieni za to, że musiałem przez ostatni event (no dobra, to nie Twoja sprawka wyjątkowo, tylko braku śluzu u mnie, a co ja?! Ślimak jestem, żeby go produkować?!) gdzieś tak z 75 mln SG, ale za to przez Ciebie byłem zmuszony wydać kolejne 11-12 mln, więc chyba będziesz tak taszczył te kamienie do końca eventu i jeszcze dłużej za karę:p Chyba, że będę miał lepszy dzień, to wtedy może chociaż na chwilę Ci odpuszczę8) Ale naprawdę bardzo, ale to bardzo dobry, bo to jeszcze kara za zawartość skrzynek:p
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2019
  3. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    Sztabki zrobione , rzeżbienie zakończone :D pnącze odpalone
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie w skrzyni farta była skrzynia złota i kaczka finansowa z niej wyszła :)
    z pozostałych sg i coś jeszcze ,nie pamiętam
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Czekam do jutra rana z zakończeniem,brak wypadalców na 8 sztabek do ostatniego posągu.Ze skrzynek dostałam guano...-.-
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry albo i nie :pmi brakuje jeszcze 820 piecy :oops:4200 rosliny ze skrzyni nic ciekawego o_O
     
  7. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Gratulacje :) Fajnie że coś się wam trafia...
    Naprawdę:)
    Ja staram się unikać skrzynek po ostatniej przygodzie gdzie naprodukowałem się jak durny za skrzynkę z skrzynką 1sg i paru narzędzi zamiast brać przyczajone jaja xD Teraz brałem tylko 1 bo musiałem;)
     
  8. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Za 10 minut ukreca sie ostatnie sztabki i koncze na szczescie juz ten nudnawy event. Ze skrzynek mialam 2 z sianogroszami i po jednej PD i TPD. Ciezko powiedziec co wpadlo bo mialam wiecej uzbieranych z pnacza- ale ide o zaklad, ze bez szalu- chociaz wpadlo 10 mln sg.

    Ide moje misje nadrabiac teraz... tam przynajmniej wiem co daja w nagrodach ;)
     
  9. anna0089

    anna0089 Książę forum

    To niekoniecznie tak. Z pierwszej skrzynki sianogroszy dostałam- 1 /słownie jedna sianogrosz/ a teraz jestem bardzo zadowolona
    bo czasami kwoty znaczne polepszają mój budżet. Już wcześniej o tym pisaliśmy .Jestem optymistka i myślę ,że będziemy z czasem
    raportować o fajnych niespodziankach :D Ewent skończony ,zaczynam zbierać skrzynki aby otworzyć na raz większą ilość :D
    co jak wiemy najlepiej się opłaca ;)
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    dziękuję :)
    trafiła sie na początku i teraz może być długo , dłuuugooooo nic xD
     
  11. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Posągi wyrzeźbione do końca, ze skrzynek farta nic aż tak powalającego, ale jestem takiego zdania, że wszystko się przyda, a jest szansa, że w końcu się z nich coś ciekawszego "wyrzeźbi" :D... i oby ;)
    Ale za to jestem bardzo zadowolona, gdyż tajemnicza zagroda dała mi szynszylki, moje pierwsze i wyczekiwane :D, więc warto było walczyć z tymi skałami :D
     
  12. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    10/12
    brak wypadajek mnie wstrzymuje
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    11 posągów zaliczyłam, brakuje ewentówki i wypadajek. Ale ten złotozębny chytry, tylko dla siebie a dla innych zero>:(>:(>:(
     
  14. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    U mnie taki sam stan , brak rośliny ok.6000 i pieców 1400 :wuerg:. Bonusy z koła nie chcą wylecieć :cry:na 120 kręceń 0 + dla rośliny.
    Borsty , proszę odkręć kurek na kole :inlove:
    Karnegia posadzona , czekam na rezultat :D.Ze skrzynek 1100 SG xD
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2019
  15. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wiesz ziomek, zobaczymy, ale kupiłem 1 koszyczek dla bezpieczeństwa i jutro już kończę event :D
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ukończyłam i ja. Te skrzynki to jak zwykle u mnie ze wszystkim bywa, 6 farmarek dostałam.
    Pożyjemy, zobaczymy jak to z tym fartem będzie.
     
  17. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    A czy ktoś robi ponad plan????:p:p:p
     
    6elka4 lubi to.
  18. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    nooooo w końcu skończyłam rzeźbic te "prosiaczki" i szybciutko pobiegłam po skrzyneczke farta. a tam czekała skrzynka SG. wpadło 10mln chociaż nie wiem czy akurat z tej bo otworzyłam 5 od razu:)
     
    6elka4, bari06 oraz AngelGina lubią to.
  19. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam pomozcie mam w splocie bonus kat diamentowa cjm i splot na bonus kat zlota 100% zbiorow cz moge jeszcze dodac biala niewinnosc i kerstol
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kerst i biała są "złote", więc tylko jeden z nich możesz dodać (100% szkoda przecież wywalić).
    Użyj białej, daje 10% do działania SN, kerst tylko 5%.

    Badyl ( bo pewnie o niego chodzi) podlany SN + te dopalacze:
    [​IMG]
    rośnie niecałe 1,5h:
    [​IMG]

    https://mojafarma.000webhostapp.com/

    Zapomniałem o jednym:
    Jak masz 100% i pytasz o dopalacze dla SN, to pewnie szykujesz sianie na super polach. Czas wzrostu na SP wg powyższego ustawienia to 5:36.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2019
    6elka4, olgs3, memlak i dalsza osoba lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.