Opinie Nowy dom Borsty'ego

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A skrzynia ze skrzyniami to co? Równo 4 FM kosztuje :p (zakładka ograniczone ;) )
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A w niej kolejna skrzynia farta i kolejna farmarka.
    xD:cry:xD
    Czy nowe skrzynie są dodawana do SzS, czy są tylko te, które były w czasie wprowadzenia SzS?
    .
     
  3. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Przykra sprawa:( ale może spróbuj wygrzebać z misji w spółdzielni banany i TPD
    Powalcz trochę i nie poddawaj się nawet jak się nie uda to pchniesz misje na baha :)No to jest gra i masz niezłe wyzwanie ;)
    Z tym posągiem nie miałaś farta;) ale byłoby super gdyby ci się udało :D
    Trzymam kciuki :)
     
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    To chyba faktycznie lepiej kupić 2 śmigiełka w tej cenie - przynajmniej nie pójdą FM w plecy ;)

    Niestety nie
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2019
  5. hator

    hator Ekspert forum

    Dzisiejsze wyliczenie to 633 wypadajki dziennie :p
    9 posągów stoi już w salonie Borstiego
    Zaczynam wierzyć, że się uda :D
     
  6. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Pnącze wygląda ładnie, ale nagroda ze skrzyneczki wcale mi się nie podoba.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Teraz mogę zacząć robić zakupy [​IMG]
    Z wcześniejszych 4-ech dostałem 3 Farmarki i nędzne PD
    Życzę innym więcej szczęścia.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2019
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Czas zakończenia już coraz bliżej - miałam 1 raz bonus +1 na 6 godzin.

    Jeszcze tylko 423 piece ( karnegia na Baśce dobrze się spisuje) i 4393 metalowe liście.

    hlnrys co to jest SzS ?
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Hehe 1000 SG, no ja nie mogę xD Na waciki...
    Pewnie z czasem coś fajnego poleci z tych skrzynek. Nie mogą ciągle lecieć wysokie kolorowańce, bo stracą na wartości.
    Mi też wypadło coś w tym guście. Nie pamiętam nawet co...chyba skrzynka z TPD, a że miałam ich więcej to nie wiadomo co z niej.
     
  9. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Nie wiedziałem że jest coś takiego opracowane o_O Przyda się dzięki ;)


    Jeszcze jedno mi się przypomniało:oops: odpalaj dopalacze i bonusy podnoszące TPD przy zbiorach na bahamie :) Coś w rzemiośle też jest:oops: jakieś naleśniki albo cóś ... mniam:p
    Dziś wieczorkiem albo jutro rano zakończę evencisko i będę zalegał na trawie i się kurował na L4 hehehxD
    PS
    Skrzynki farta u mnie cholibka nic nie warta;) ale innym życzę powodzonka :)
     
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    juz bliżej niż dalej, brakuje skromnie 23 brązowe sztabki, 21 srebrnych, 13 złotych i 3770 liści, hmm chyba się uda :D 1774 liście zbieram na raz :D no i może jakieś wiatraczki wpadną z koła :D

    to łącznie daje do dorwania 14170 roślinki, czyli 8 zbierań, powinno być oki, za 1:37 h kolejny zbiór, następny o 18 i wieczorem trzeci :D jutro rano czwarty, potem jeszcze 2 :D i 2 zbiory we wtorek :D dam radę :D

    powodzenia pozostałym :D
     
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dawno łyknęłam:D
    Z taką ofertą nie wato było na Borstego czekać;)

    Świetny pomysł;)Niech ludzie widzą jak potraktować ,,dzika" który z nimi paskudnie pogrywa:p

    Musze wypadajek dozbierać na 21 srebrnych sztabek i finał:)
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    dzieńdoberek
    u mnie jeszcze zostało do wysiania 9 800 badyla i zebranie 1075 pieców.
    Myślę że zdążę.
    Powodzenia wszystkim orzącym na polu w taki upał - obyśmy porażenia słonecznego uniknęli.
     
  13. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    temperatura wykończyła mi internet:cry::cry::cry: gra wisi na 55% czekam na ochłodzenie albo deszcz-.-:mad:
     
  14. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Niby piece hutnicze dobrze lecą z pól, ale jednak sporo brakuje tak około 1598 sztuk.8) Metalowego liścia jeszcze potrzebuję około 5000 sztuk. Na kole fortuny udało się dziś wykręcić +1 na plony.:)
     
  15. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    4 skrzynie farta dały: 2 skrzynie tpd , 1 skrzynia pd i 1 skrzynia z farmarkami II
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Borsty.. Zabrałem się ostro do roboty i mam 8/12. Byłoby więcej, ale jeszcze trochę sztabek i badyla mi brakuje;) Nie wspominając o tym, że muszę wybrać się na targ, aby sprawdzić, które produkty są najtańsze.

    PS. Piecy mi zapewne brakuje sporo, bo mam 896 z zapewne 2000. Ale dam radę. Bo jak nie ja, to kto :music:
     
  17. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    W imieniu Rysia - Skrzynia ze skrzyniami
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przepraszam, że ne odpowiedziałem, ale umknęło mi to pytanie.
    To właśnie miałem na myśli.
    Dzięki.
     
  19. dirkpitt

    dirkpitt Naśladowca mistrzów

    Paw-duch co to i skąd wziąć ?
     
    krasnoludek10 i niebo016 lubią to.
  20. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Czy karnegia pomoże w dwa dni zdobyć 1475 pieców hutniczych? No nie wiem...:cry: jeszcze dwa zadania i koniec.
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.