Opinie Nowy dom Borsty'ego

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zazulec

    zazulec Książę forum

    Mojej córce ten event kojarzy się z Timonem i Pumbą z Króla Lwa. Pumba pozuję, a Timon chowa się po kontach. Coś w tym jest - bez obrazy Borsty. A w temacie, event nadal robię - stoję na 5/6
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Minęły dwie doby.
    [​IMG]
    Badyl 10.200 (400 na polach)/22.200
    Wylotki 1660 (366 było na start)/4020.
     
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no chyba że nie oddałaś jeszcze soi to możesz zmienić na inny posąg, a jak oddałaś no to nie ma :/
     
    memlak, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Ja się nie obrażam, od razu banuję...

    Chwalić się, kto wyrzeźbił już 12 moich posągów? I dlaczego nie da się wszystkich w złocie?
     
  5. aisunel

    aisunel Generał forum

    Stoje na 8-ce,trafilem +1 i dolozylem +1 na 8h,1500 kropelek dalem i niedaleko;).Jutro praca i tak do wtorku.Zrobie,uparlem sieo_O.Czekam na pierwszy nius o zwierzaku od farta:p
     
  6. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    Dostałam złotą kurę
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    "Mówisz" i masz:
     
  8. Bash7174

    Bash7174 Forumowy żółtodziób

    A ja stoję na 3 scenie i nie ruszę już dalej, bo za szybko wybrałam posąg, w którym trzeba koale, a ja w żaden sposób nie mogę ich zdobyc. Z tych nerwów napisałam post pod postem i jeszcze moderator mnie "ustawił" za łamanie regulaminu. Myślę, że to ma być rozrywka, a nie przyprawianie o bół głowy innych. Czas zamknąć konto na farmie i poszukać innej rozrywki mniej stresującej.
    Pozdrawiam cierpliwych graczy.:)
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ostatnia, długa prosta przede mną:

    [​IMG]

    Czy własny błąd jest powodem do zabierania zabawek z piaskownicy?
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak to dlaczego się nie da:p ??? Nas się pytaszo_O ??? Przecież to Ty ustalałeś reguły tej zabawyxD
     
    robins71, gretag oraz oset53 lubią to.
  11. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Roślina wysiana. Brakło metalu bo piece hutnicze nie nadążają z produkcją xD Jeszcze 983 sztuki i będzie finito
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ![event.png](https://i2.vpx.pl/2019/06/29/event.png)
    U mnie na razie tak, bez bonusów z koła które mnie nie lubi.
    Jak na razie brak wszystkiego a ktoś tu pisał że wypadajki same wypadną- pytanie - kiedy?
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2019
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Rico na Ciebie zawsze mozna liczyc;).Tak mysle,ze z tego farta to tak sporadycznie beda wpadac te zwierzaczki:).Jedno jest pewne wreszcie ceny sie odblokuja na tych 10-kach:eek:.Tez te zwierzaczki wybrali z dolnej polki,pewnie bedzie powtorka na inneo_O.?
     
  14. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    8/12 zważywszy że sporo czasu jeszcze to sie pewnie uda
     
  15. matthero

    matthero Weteran forum

    Pnącze zdobyte i odpalone!

    [​IMG]

    Ze skrzyni farta:

    [​IMG]

    Co prawda wolałbym złotego osła, gęś lub kaczkę finansową bo misję hodowlaną z kurami i owcami mam już skończoną... -.-
    Ale jak to mówią lepszy rydz niż nic.

    Pozdrawiam.
     
  16. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jestem pod wyjatkowo nispotykanym zaskoczeniem;).a nie ma opcji za np.500fl.o_O
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ze skrzyń FARTA - 4 skrzynie Farmarek.Zrobiłam klik i UWAGA... 4 farmarki !!!xD:cry:xD
    Ktos przebijaxD
    Poleciałam do Skleporamy zrobić zakupy ale w tej cenie niczego nie oferują:pxD
    Borsty,podoba ci sie miejscówka?:p Chyba adekwatna do nagrody:p

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2019
  18. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Borsty to domek dla Ciebie:Dtrochę zielonych poszło no ale kto bogatemu zabronixDxDxDxD
    [​IMG]
    a to dla mnie
    [​IMG]
    powodzenia wszystkim i samych złotych skrzynek
     
  19. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Tym sposobem sugerujesz mi, co zrobić z tymi, którzy nie rzeźbią moich posągów? :p Rozważę Twoją propozycję, ale jako wystrój domku dla gości. W mojej głównej hacjendzie, będą tylko moje boskie posągi! 8)

    No pięknie! Bardzo pięknie! Można było jeszcze dopieścić kilka szczegółów, ale ogólnie nie jest źle. Inni mogą brać z Ciebie przykład!
     
  20. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Ostatnie złote sztabki ukręcone. Idę wieszać pnącze i odpalić fartowne skrzynie
    PS sianogrosze - 1tys. Zaszaleję!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.