Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Tez mecze sie szukajac dzialow na forum, duzo musze naklikac, zeby stare znalezc.
     
  2. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    Nie podoba mi się podział użytkowników, więc mój podpis jest, jaki jest.
     
    yvonnege_ lubi to.
  3. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja mam pytanie do naszego community managera Wojchilli. Kiedy nauczył się podróżować w czasie?
    Dziś, 3 września 2014r. zamieścił ogłoszenie, w którym pisze:
    Czemu nam się serwuje jakieś odświeżane kotlety sprzed pół roku, a milczy się o zmianach w regulaminie forum, które nastąpiły wraz z przenosinami na nowe oprogramowanie?
     
  4. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Niestety trudno się przyzwyczaić, nic nie mogę znaleźć. Poprzednie było bardziej intuicyjne. Może się przyzwyczajęo_O
     
    bema80 i nikki2676 lubią to.
  5. wadam63

    wadam63 Młodszy ekspert

    Na nowe forum wchodzę gdy muszę /ciężko cokolwiek znaleźć/ i czytam że nie tylko ja jestem taki nierozgarnięty ufff...powodzenia
     
  6. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    Jestem też taka nierozgarnięta bo mam to samo
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Masz rację, czytam wczoraj nowe OO i nie kumam o co Kaman z ta datą, po pół roku mamy informację o powodzie zmian regulaminu, które zostaną wprowadzone 2 kwietnia tego roku, muszą tam być dobrze zakręceni, jak myślą że teraz jest Marzec 2014, ciekawe co daje taki efekty. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2014
  8. WojchillA

    WojchillA Guest

    Drodzy Farmerzy,

    chodzi o to, aby gracze którzy zrobili sobie przerwę od gry też mogli dowiedzieć się o istotnych zmianach w OWH na forum.

    Wiem jaki mamy teraz miesiąc :p
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 września 2014
    TL_Mouse lubi to.
  9. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Szkoda, że nie padła informnacja o jeszcze wcześniejszych zmian w OWH. W końcu niektórzy mogli sobie zrobić dwuletnią przerwę i teraz żyją w nieświadomości.
    Szkoda również, że ci, co sobie nie robili przerwy, nie dowiedzieli się o zmianie regulaminu forum :(
     
  10. ciem.ciem

    ciem.ciem Czeladnik forum

    Szkoda, że wraz z nowym forum zniknęły opisy i statusy na forum wszystkich graczy.
     
    Dorota1020 lubi to.
  11. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    To było nieuniknione. Skoro zapadła decyzja, że stare forum zostawiamy za sobą i idziemy na nowe, to nie było możliwości pozostawienia liczby postów, sygnaturek itp.
     
  12. ciem.ciem

    ciem.ciem Czeladnik forum

    Wiem, tak tylko sobie narzekam...
     
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Podoba mi się nowe OO, nowego szefa Farmeramy, Rafa jest zarąbista i pomysł jej działania bardzo dobry, całe OO, jest chyba zbyt piękne, żeby tak się stało. Ale jest nowy szef, z nowymi pomysłami, i ja osobiście mam nadzieję że spełni się to co zamierza zrobić.
     
    toDzasta lubi to.
  14. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ile ja się już naczytałem obietnic od różnych szefów, to głowa mała. Spełnia się max 1/3 i to najwcześniej rok po ogłoszeniu.
     
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja podchodzę do obietnic optymistycznie, napisał jasno, czym się zajmie a czym nie, nie ściemnia jak wielu, wywodzi się z graczy, więc kompetencje ma, może da rade, jak to mówią Francuzi szansesą :)

    Zresztą dobrym początkiem z jego strony, było odpalenie GT po 3 miesięcznej przerwie, Pani Kanadyjki nie mogliśmy się doprosić przez 1,5 roku
     
  16. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    A tak zapowiadała zmiany w szkole farmerów... Miały być na początku 2014. Hindus ma 3 miesiące, czyli przyszedł w czerwcu i od razu zapowiada, że nie będzie zmian. Czyli pani Kanadyjka obiecała i nie zrobiła niczego.
    Nowe mechanizmy eventowe? Że niby komiksy? To jest to samo, co było, tylko w innej szacie graficznej.
    Nowe plansze i ulepszenie interfejsu? Chyba zagmatwanie. Naklejki są tak małe, że trzeba je przez lupę oglądać.
    Pani Kanadyjka zapowiadała zmiay w rzemiośle. Widział je ktoś?
    Gwiazdkami też się zajmowała tak skutecznie, że nic nie zmieniła.

    Teraz pojechała do Holandii. I dobrze, bo dla Farmeramy niczego nie zrobiła. Tworzyła tylko biuletyny, w których zapowiadała gigantyczne zmiany, albo opisywała problemy nie do przejścia.
     
    malina080870 lubi to.
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Wiem dobrze że nic nie zrobiła, i o ile się nie mylę, chyba za jej kadencji zostaliśmy oszwabieni z dziesiątków miolnów TPD dla wyrównania szans młodych i starych :)

    Może nowy szef wprowadzi, o czym pisze, rożdzielnosć eventową między starymi i nowymi graczami, wtedy może przy dużym stopniu trudnośc i nagrody będą adekwatne do poniesionego wysiłku.
     
  18. Ewcza

    Ewcza Forumowy żółtodziób

    A co to za nowość: koguty? Bo ja mam taką pasze do zrobienia w młynie. Czyżby nowa zagroda w tajemniczym stajennym? Czy ja o czymś nie wiem?
    Jeśli nie ten dział to przepraszam, ale niedawno wróciłam po długiej przerwie do gry i jeszcze nie wszystko ogarniam :)
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Przeczytaj OO o Tajemniczym Stajennym, Koguty to nowa zagroda w Tsach, do wygrania już od soboty :)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Słowa, słowa... owszem, biuletyn brzmi zachęcająco. Ale...
    Rozumiem, że pan Hindus funkcjonuje od trzech miesięcy.
    Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że najbardziej zauważalnym efektem objęcia przezeń stanowiska jest dramatyczny wzrost liczby ogromnie atrakcyjnych wyprzedaży...?
    Cóż, faktycznie, można się z tego tylko cieszyć 8)
     
    toDzasta lubi to.