Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. alissma

    alissma Młodszy ekspert

    Chorobcia :( mi też nie odpowiada ale co zrobić??? Musimy się przyzwyczaić. Nie mam sygnaturki,awatara ehhh wszystko trzeba od nowa robić.
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Ja już nic nowego nie robię. Jeszcze mniej będę wchodzić na forum niż do tej pory. Teraz ciężko mi się odnaleźć :(
     
  3. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    Haniu, witaj :) zaglądaj na forum jak najczęściej. Nie jest takie najgorsze....trzeba tylko je troszkę oswoić:)
     
  4. anak19

    anak19 Czeladnik forum

    Nie podoba mi się to nowe forum.:(
     
  5. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Pewnie,. że trzeba się oswoić, ale to nie pomoże jak ledwo widać nowe posty, nie widzę daty, dzień tygodnia to jakiś nonsens. Szkoda słów, trudno nic się nie poradzi... Widać lubią zajmować się tym co nie potrzeba, a to że wszyscy proszą się o kino, przemilczane. Wprowadzony jakiś komunikator i nie wiadomo jak z tego korzystać, żeby z kimś porozmawiać, wg Mod Cahariny służy do wpisywania upomnieć, następny nonsens.
     
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Ale zobaczy chociaż w jednym nas posłuchali - nicki są normalne :)
    datę masz w linijce gdzie Twój nick i raport - no tak jakby pod postem - jak najedziesz na np "minutę temu" te jest godzina i data tego postu
    jeżeli są nowe posty to wątek jest pogrubiony (tak jak na starym forum) i jak wchodzisz w ten wątek to od razu przerzuca do nowych postów a jak nie jesteś pewna że one są nowe to spójrz w prawy górny róg danego post - będzie napis "nowe"
     
  7. jakleci.wiola26

    jakleci.wiola26 Wyjątkowy talent

    Mnie się to nowe forum podoba:). Trzeba się trochę oswoić z nową grafiką i opcjami, ale to kwestia czasu;)
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Powolutku się przyzwyczajam, buszuję po forum bo mam chwilkę czasu i nawet nie jest tak źle...
     
  9. abask

    abask Komandor forum

    A ja jednak nie będę buszować :(
     
  10. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Mi w nowym forum nie podoba się jedno: jak kogoś cytujemy,to jego nick jest tak drobnym maczkiem w pasek wpuszczony,że lupa potrzebna... Kiedyś (czyt.: stare forum) od razu było widać kto kogo cytuje! Do reszty pewnie się przyzwyczaję...
     
  11. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    a jak dać po postem ten odnośnik ? Np tak jak masz TY - Rysia / F.. Itp bo ja chyba za głupia jestem na to forum
     
  12. denira3370

    denira3370 Młodszy ekspert

    beznadzieja
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    chwilkę mnie nie było a tu hm - no zanim ja się odnajdę to chwasty urosną chyba będę jeszcze mniej na forum niż w ogóle bywałam- chciałam luknąć co to za event obecnie a tu taka zmiana - no i po co :(? i taką gołą mnie zostawić ani avka ani sygny ech- nie ładnie- idę się ubrać :)
     
  14. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    nie tylko ty nie możesz nic znaleźć ja to całkowicie się gubię :(
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pierwszy raz w życiu wstawiłam sygnaturę ale....nie wiem,czy dobrze :rolleyes:
     
  16. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    gites majonez :p
    fajny ten piesio :p
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To ok :D Taki sam właśnie koło mnie siedzi :D:D:D
     
  18. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Haniu się przyzwyczaisz. Ciężko ciut jest, bo sporo brakuje .
    I dla mnie za duże te posty. Jak nic BP ma udziały w firmie okulistycznej... bo ci, co maja okulary widzą teraz za dobrze= za rok oślepną jak nic...

    Wkurzyła mnie strona, która właśnie znalazłam "Godni uwagi użytkownicy".... co to jest??? I po [ciach]?

    Post edytowałem. Proszę o staranniejszy dobór słów.

    SMOD_Chris
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Żeby zobaczyć najbardziej lajkowane osoby:p;)
    Nastko cześć:) Twój nick za każdym razem inaczej wygląda! Dziś u mnie tylko literka N jest w innej linijce niż reszta...

    Edytowałem cytat, który wcześniej został zmieniony.

    SMOD_Chris
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 sierpnia 2014
  20. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    o ludzie narodu. wszystko od początku trzeba robić?! dopiero teraz zaczaiłam. :eek: nieźle. nieźle. sama nie wiem czy jestem na tak :v